Inhalace- místo Vincentky jsem omylem nalila vodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 19:30
Inhalace- místo Vincentky jsem omylem nalila vodu

Syn pravidelně inhaluje Vincentku, já si vždycky odměřuju vodu a vincentku, ale dneska jsem to nějak popletla a omylem jsem ty odměrky zaměnila. Místo vincentky jsem do kalíšku nalila vodu. Syn u inhalace strašlivě kašlal, což mi bylo podezřelé, když pořád tak kašlal, tak jsem to šla zkontrolovat, vypla jsem inhalaci a ochutnala obsah kalíšku- a byla tam opravdu obyč. voda.. Tak si říkám, jestli jsem synovi nemohla nějak ublížit, když se mu do plic vlastně dostala voda?? Jsem kráva, to se mi ještě nikdy nestalo…

Reakce:
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 09.06.19 19:33

Vincentka je taky voda. Neudela mu to podle me nic. Ani + ani -.

Luucy
Kecalka 161 příspěvků 09.06.19 19:34

:D :D A co myslis, ze vdechujes v bazenu v parni saune?

kve-tinka
Kelišová 5187 příspěvků 2 inzeráty 09.06.19 19:37

Vincetka je voda co obsahuje mineraly, nic vic, nic min. ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11066 příspěvků 09.06.19 19:39

Vincentka je taky voda, nic se mu nestane, prostě inhaloval jenom obyc páru bez těch minerálů, takze mu to asi nepomůže ale ani neublíží…

Cenarius
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 09.06.19 19:42
:zed:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 20:16

Díky moc, no nějak mě to vyplasilo, dnes je nějaký den blbec, tak už toho na mě bylo moc, diky moc za uklidnění!! :srdce:

Premek_Orac
Kelišová 5245 příspěvků 09.06.19 20:37
@Anonymní píše:
Syn pravidelně inhaluje Vincentku, já si vždycky odměřuju vodu a vincentku, ale dneska jsem to nějak popletla a omylem jsem ty odměrky zaměnila. Místo vincentky jsem do kalíšku nalila vodu. Syn u inhalace strašlivě kašlal, což mi bylo podezřelé, když pořád tak kašlal, tak jsem to šla zkontrolovat, vypla jsem inhalaci a ochutnala obsah kalíšku- a byla tam opravdu obyč. voda.. Tak si říkám, jestli jsem synovi nemohla nějak ublížit, když se mu do plic vlastně dostala voda?? Jsem kráva, to se mi ještě nikdy nestalo…

V klidu, nic se nestalo.
Za chvili se tomu zasmejes.

Váš příspěvek
Reklama