Inhalační analgetikum Entonox

5679
23.6.13 22:24

Inhalacni analgetikum ENTONOX

Ahoj holky, uvazuji o inhalaci u porodu a tak se chci zeptat zda jste to uz nekteta zkusila a zda to ma dobre vysledky. U nas za to chteji v 1dobe porodni 1100,– tak jestli to neni zbytecne. U prvniho porodu jsem trpela, ale to asi kazda :D a maji to v naší porodnici chvilinku tak nad tim hodne uvazuji. Termin mam za dva tydny.
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6902
23.6.13 23:35

Nemám osobní zkušenost, u nás v porodnici to taky nabízejí, ale nestihla jsem nic, ani vanu. :mrgreen:
Jinak naše zubařka to taky nabízí hlavně citlivým jedincům a dětem. Vím, že u dětí to má skvělé výsledky, necítí nic a nebojí se pak vrtání nebo trhání. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
24.6.13 01:45

Je to prima vec. Zkousela jsem si sice dychnout jen na predporodnim kurzu, ale bylo fajn, jak po lahvi vina :mrgreen: U nas za to chteji 700,– ale prvne daji cvicne parkrat dychnout, protoze na kazdyho to funguje jinak. A pak se rozhodnes jestli chces pokracovat nebo ne. Kdyz ne tak nic neplatis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
24.6.13 19:15

Tak to by bylo dobre zda by slo nejdrive jen vyzkouset. Prece jenom u nas za to chteji docela hodne. Tak musim popremyslet. Prvni porod jsem mela rychly a bojim se ze druhy bude rychlejsi. A tak zaplatit 1100,– kdyz to treba pouziji na pul hodinky me prijde zbytecne. Ale myslim ze v tu chvili budu prosit at mi to daji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat