Iniciativa v sexu

Anonymní
15.5.21 11:00

Iniciativa v sexu

Krásný den, předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě lechtivé téma.
S přítelem jsme spolu teprve necelý rok. Ano, já vím-není to dlouhá doba. Ale poslední měsíce
se setkávám s něčím co mě docela začíná trápit.
To, že přítelovi stačí sex jednou za 14 dní bych pochopila. Samozřejmě každý máme preference jinde, ikdyž já bych ho ocenila alespoň dvakrát do týdne. Ale o to vlastně nejde. Jde mi o to, že když už má na ten sex dojít, tak jsem já ta, která začne “provokovat” a ano, líbí se mi to. Líbí se mi pocit, že já umím svést svého přítele tak, že skončíme u sexu, ale postupem času mě začíná trochu mrzet, že neumí přijít přítel a svést on mě.
Máte nějaké “rady” jak ho to podvědomě naučit? Nebo se s tím nic neudělá? Přece jenom jsem ženská a chci mít občas pocit, že mu připadám sexy. Možná v tom hraje roli i náš věk.
Mě je 21 a přítelovi 30.
Předem moc děkuji a krásný den :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9641
15.5.21 11:09

Řekni mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
15.5.21 11:10

Jednoduchá rada - pokud chceš, aby tě přítel svedl, nech to na něm a počkej. Ovšem s jeho nízkou potřebou sexu budeš muset být pravděpodobně trpělivá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64265
15.5.21 11:14
@Anonymní píše:
Krásný den, předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě lechtivé téma.
S přítelem jsme spolu teprve necelý rok. Ano, já vím-není to dlouhá doba. Ale poslední měsíce
se setkávám s něčím co mě docela začíná trápit.
To, že přítelovi stačí sex jednou za 14 dní bych pochopila. Samozřejmě každý máme preference jinde, ikdyž já bych ho ocenila alespoň dvakrát do týdne. Ale o to vlastně nejde. Jde mi o to, že když už má na ten sex dojít, tak jsem já ta, která začne “provokovat” a ano, líbí se mi to. Líbí se mi pocit, že já umím svést svého přítele tak, že skončíme u sexu, ale postupem času mě začíná trochu mrzet, že neumí přijít přítel a svést on mě.
Máte nějaké “rady” jak ho to podvědomě naučit? Nebo se s tím nic neudělá? Přece jenom jsem ženská a chci mít občas pocit, že mu připadám sexy. Možná v tom hraje roli i náš věk.
Mě je 21 a přítelovi 30.
Předem moc děkuji a krásný den :*

Pokud nemá častou potřebu na svádění se těžko naladí.
Svádí ten, kdo chce víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1735
15.5.21 11:26

Pokud mate sex jednou za 14 dni a jeste ho inciujes ty, tak on by nejspis vydrzel i dele nez ty 2 tydny…takze pokud budes budes cekat, ze te on svede, tak muzes cekat i 3 tydny, mozna dyl…tohle je blby proste. Asi na to uplne neni a postupem casu se to rozhodne nezlepsi, spis naopak :think:…zauvazuj, jestli ti to za to stoji…ja osobne jsem to (nastesti) nezazila, ale na 3 kamaradky, ktere takoveho partnera mely, dvema to strasne vadilo, v podstate porad to resily, obe se s tena klukama nakonec rozesly. Te treti to prislo zvlastni, ale byla uz starsi, ale vylozene ji to nevadilo, soustredila se i na jine veci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
15.5.21 12:12

Normálně mu řekni, že by tě moc potěšilo, kdyby tě sváděl kdykoliv má náladu na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16663
15.5.21 13:37

Přemýšlím o nějaké návodné knížce ke hrám ke společnému čtení… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
15.5.21 13:41
@M_Vladim píše:
Přemýšlím o nějaké návodné knížce ke hrám ke společnému čtení… :think:

Kámasutra, Dekameron? :mrgreen: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28692
15.5.21 13:43

Posílám pozvánku přes Google kalendář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
15.5.21 20:54

A už jsi to řekla jemu? Co on na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:05

Ahoj, jdu se spis vyzpovídat. Jsme s přítelem mladí do 30 let a jsme spolu s přestávkami 4 roky. Poslední dobou to v sexu trochu drhne, ne při sexu samotném, ale před ním. Jsem to teď posledníesixe já, kdo vždy iniciuje sex a začíná mě to trochu štvát. Už jsem mu to i řekla a bavili jsme se o tom a on říkal, že souhlasí, že je to tím, že je teď trochu ve stresu kvůli zdravotním problémům a že se mu to i líbí, když sex iniciují já, ale mě to zas tak nebaví, cítím se jak kdybych ho o to musela prosit, necítím se vůbec sexy. Až to došlo do bodu, kdy jsme jeli z dovolené domu a já mu říkala, jestli by mě nechtěl doma pomilovat a on že teda jo. No prostě hrůza. Co teď s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
15589
16.5.21 17:14

Takový vztah, kde si musím říkat o sex, by mě teda nebavil. A tohle je věc, která se bohužel nedá moc změnit, nemůžeme toho druhého přinutit, aby nás víc chtěl…promluvy v tomhle taky nepomáhají, to spíš naopak škodí…protože ten druhý je pak pod ještě větším tlakem a nechce se mu už vůbec :nevim: Prostě jste v tomhle nekompatibilní. Jak moc ti to vadí, nevadí, musíš vědět ty sama…výrazně se to nezmění :nevim: Mě by to nebavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:16

Mně to právě tak, nebaví, až jsem si říkala, že zkusím prostě netlačit, schválně, jestli teda začne on, ale to já pak zase nevydržím :D nevím jestli se to změní, doufala jsem, že ano, protože v minulosti s tím problém nebyl, to až teď posledních pár měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:19

My meli tenhle rok sex jen jednou a samozrejme jen z me iniciativy. Doslo mi, ze se to nezmeni a uprimne na sex s nim uz jsem zanevrela. Zezacatku male sebevedomi, pak litost, vztek, zase litost a ted uz rezignace z me strany

• Citovat
  • Nahlásit
4
17.5.21 13:45

Mužský pohled

Jako muž bych spočítal na prstech jedné ruky, kdy za těch více jak třitet let naznačila touhu partnerka. Očekává se asi, že muž bude lovit a zkoušet to a nebude si nic dělat z odmítnutí. Přestal jsem si to brát osobně, ale vím, jak to potrápí.
Zkuste si promluvit o tom, jak to vidíte každý asi trochu jinak, jestli chcete změnu. Zkusil bych potom i nějakou poradnu. Kdyby byl ochoten jít do poradny, tak asi stojí za to dále se snažit stav věci změnit.
Jinak to musí člověk nějak „rozchodit“, vyhodnotit, jak moc je to zásadní ve vztahu. Jestli stačí autoerotika nebo je to na změnu zásadnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat