Injekce a žádná menstruace

156
1.2.21 18:14

injekce a Žádná menstruace

Ahoj holky už jsem tu jednou psala a chtěla bych se zeptat minulý týden jsem dostala injekci na vyvolání ms ale do dneska sem menstruaci neměla může ještě přijít?? Mám ještě počkat nebo jít raději k Dr?
Nevím si už rady :nevim: když jsem tam byla naposledy tak jsem měla hladinu Hcg 3,5 vím že je to negativní do počítače Dr psala že je tam buňka o velikosti 2 mm ale pořád mi každý říká že ta injekce co mi dala na vyvolání může tomu plodu pomoct se vyvíjet ale nějak tomu nechci věřit že je to opravdu tak nikde jsem se nedocetla že ta injekce může pomoct. Měla měla jste taky některá z vás tohle co mám já a co jste s tím dělaly?? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
1.2.21 18:19

A dělala sis teď někdy test?
Jinak mne ms po injekci dorazila 14. den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
1.2.21 18:30

Udělej si těhotenské test, pokud bude negativní, tam zavolej do ordinace a tam ti poví, jestli máš ještě počkat nebo přijít radši na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
1.2.21 18:39

Po vyvolávačce bys to měla dostat nejpozději za 14 dní, což máš ještě čas. V případě, že se menstruaci během této doby nedostaví, tak pak těhotenský test a pokud bude negativní, tak dostaneš pravděpodobně ještě jednu vyvolávačku.

Pokud bys byla těhotná, tak vyvolávačka ničemu nevadí, jestli i něčemu pomůže, to popravdě nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
1.2.21 19:16

@Markéta188 test jsem si nedělala ale chystám se na to aby jsem věděla
@Floryanna ano vím taky jsem četla že 14 dní ale Dr mi řekla že mám počkat 10 dnů a že by mi měla přijít ale nepřišla a dostala jsem dvojitou dávku což podle mě by už jak dávno Ms měla přijít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
1.2.21 19:43
@Sovička 00 píše:
Ahoj holky už jsem tu jednou psala a chtěla bych se zeptat minulý týden jsem dostala injekci na vyvolání ms ale do dneska sem menstruaci neměla může ještě přijít?? Mám ještě počkat nebo jít raději k Dr?
Nevím si už rady :nevim: když jsem tam byla naposledy tak jsem měla hladinu Hcg 3,5 vím že je to negativní do počítače Dr psala že je tam buňka o velikosti 2 mm ale pořád mi každý říká že ta injekce co mi dala na vyvolání může tomu plodu pomoct se vyvíjet ale nějak tomu nechci věřit že je to opravdu tak nikde jsem se nedocetla že ta injekce může pomoct. Měla měla jste taky některá z vás tohle co mám já a co jste s tím dělaly?? Díky

Rekla vych ze je tam lhuta 14 dni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
1.2.21 20:01
@Sovička 00 píše:
@Floryanna ano vím taky jsem četla že 14 dní ale Dr mi řekla že mám počkat 10 dnů a že by mi měla přijít ale nepřišla a dostala jsem dvojitou dávku což podle mě by už jak dávno Ms měla přijít

V létě jsem dostala taky dvojitou dávku a MS přišla 13. den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9062
1.2.21 20:29

Žádný plod si v děloze neměla. Při hcg 3 to ani není možné. Ta buňka co doktor viděl nebylo v žádném případě těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
1.2.21 20:59

@Floryanna takže mám čekat do pátku pokud se nedostaví? Nemám hned plašit k Dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
1.2.21 22:11
@Sovička 00 píše:
@Floryanna takže mám čekat do pátku pokud se nedostaví? Nemám hned plašit k Dr

Určitě bych ještě počkala a ničím se nestresovala :). Pokud jsi těhotná (nepravděpodobné, i když možné je všechno), tak je stejně ještě brzy a pokud těhotná nejsi, tak na další vyvolávačku je taky ještě brzy. Dej tomu pár dní, pokud ms nepřijde, tak zkus test a pokud bude negativní, tak se domluv na další injekci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
1.2.21 22:27

@Floryanna takhle já menstruaci měla 18 trvala 5 dní když jsem byla u Dr tak mi řekla že to menstruace není neřekla mi co to je tak mi dala vyvolávací injekci. Já si myslím že normální ms mi přijde teď v únoru 18 snad chápeš jak to myslím :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
1.2.21 22:44
@Sovička 00 píše:
@Floryanna takhle já menstruaci měla 18 trvala 5 dní když jsem byla u Dr tak mi řekla že to menstruace není neřekla mi co to je tak mi dala vyvolávací injekci. Já si myslím že normální ms mi přijde teď v únoru 18 snad chápeš jak to myslím :lol: :lol:

tak tomu popravdě vůbec nerozumím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
1.2.21 23:18

@Floryanna nevadí mám to nějak zamotané ani já sama tomu. nerozumim 😂 😂 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...