Injekce na podporu ovulace - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryMaryK
Povídálka 27 příspěvků 25.03.19 07:31
Injekce na podporu ovulace

Ahoj holky,

Od září minulého roku se snažíme o miminko to je asi cca 7 měsíců. V lednu tohoto roku mi na prohlídce lekar řekl ze si mam 3 měsíce měřit BT. A pokud se nezadari otěhotnět mam přijít v den kdy mi začne menstruace i s kalendářem že mi da nejakou injekci. Moc nejak nevím o co pujde. BT mi klesla očekávám MS ale ta nikde 8o… Chci se zeptat jestli s tim mate zkušenosti ze jste dostavali injekce. Docela zacinam mít strach.

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 7640 příspěvků 25.03.19 08:01

To první otázka je zda máš ovulaci. Pokud ano může tomu pomoct třeba Ovitrellem.

Tichošlápek
Extra třída :D 13714 příspěvků 25.03.19 08:04

Však to s ním v klidu prober a nech si vysvětlit co a jak. Injekce nejsou nic neobvyklého v případě dlouhého snažení.

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 25.03.19 08:32

Ta injekce bude Ovitrelle nebo Pregnyl… slouží k tomu, aby dominantní folikul prasknul, pokud by jsi měla zrovna s tímto problém…

MaryMaryK
Povídálka 27 příspěvků 25.03.19 09:37

Děkuji, podle teplot to vypada ze ovulace probiha ale tak po 20 dnu cyklu. Teplota se zvysi max na 37 jinak to po ovu je 36, 8 az 36, 9 kvuli oraci jsem nucena merit teplotu ve 4 ráno.z injekce mam docela strach známá mi říkala ze se nesnazime tak dlouho aby do me cpali injekce že muj gynekolog to řeší moc brzo… tak jsem z toho na rozpacích a mam obavy.

Tichošlápek
Extra třída :D 13714 příspěvků 25.03.19 09:41

@MaryMaryK známá tě vyšetřuje na koze a ultrazvukem? Naopak buď rada, ze to tvůj lékař řeší. A vždy platí, ze léčbu můžeš odmítnout a odložit na později - je to tvé rozhodnutí.

MaryMaryK
Povídálka 27 příspěvků 25.03.19 10:13

:lol: děkuji, máte pravdu @Tichošlápek Ja osobne jsem ráda ze to gynekolog řeší tak brzy, zmínil i vyšetření partnera za vcasu. Jen se zacinam kdyz slysim takove negativni názory jak je to špatně a jak muzu injekce špatně snášet . Opravdu děkuji za názor trošku me to uklidnilo…
Ted cekam kdy dorazi ms, snizila se mi teplota většinou to prijde hned jak klesne do oar hodin a ono porad nic, v noci me budili krece v podbrisku a pocení se mi jeste nestalo , a cely tyden me pobolivalo, rano teplota klesla cekam a porad nic :rolling_eyes:

Váš příspěvek
Reklama