Injekce na vyvolání ms týden před ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 17:53
Injekce na vyvolání ms týden před ms

Ahoj holky, moje sestra dnes byla na gynekologii a domů přišla stim že ji dal injekci na vyvolání ms. Poslední MS měla 10.6. A další by měla dostat za týden, je možné že ji tu injekci dal takhle předtím a ne az po tom co by to měla zpozdene?? Jinak žádnou antikoncepci nebere protože ji je po ní blbě. Začínám mít podezření ze je to jen naky její výmysl protože každý měsíc kupuje tehu testy, a po tom co je udělá je schovává nikdy je nevyhazuje do koše. S mamkou nevíme co si o tom máme myslet.

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 03.07.19 18:16

Kolik je segre?

Qadra
Kecalka 443 příspěvků 03.07.19 18:19

Podle mě blbost. Žádný lékař asi nevyvolá ms ještě před termínem, pokud by k tomu nebyl důvod. Otázka je, zda mu tvá sestra řekla pravdu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:30
@Safrik píše:
Kolik je segre?

23

Janli
Echt Kelišová 9266 příspěvků 03.07.19 18:36

Tak tipuju, že sestra má strach, že je v tom a doktorovi řekla, že má zpoždění, aby jí tu injekci píchnul. Zřejmě si myslí, že jí to pomůže. No, nepomůže. V případě těhotenství to má opačný účinek :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:40
@Janli píše:
Tak tipuju, že sestra má strach, že je v tom a doktorovi řekla, že má zpoždění, aby jí tu injekci píchnul. Zřejmě si myslí, že jí to pomůže. No, nepomůže. V případě těhotenství to má opačný účinek :mrgreen:

Přesně tohle si myslím taky… A taky mi přijde divné že schovává ty testy…

Váš příspěvek
Reklama