Injekce na zastavení krvácení

Anonymní
26.7.20 09:21

Injekce na zastavení krvácení

Holky, máte zkušenosti s injekcí na zastavení krvácení? Už dva roky mám problémy s příliš dlouhou MS, která trvá 30 dní, ascorutin nezabírá. Řešilo se to i operačně, pomohlo to jen na chvíli. Gynekolog mi tu injekci moc dát nechce. Teď mám MS 16. den a zítra volám doktorovi, nejspíše mě dá žádanku na další operaci, ale asi mi tu injekci opět odmítne. Četla jsem o ní i dost nepříznivé recenze, tak asi i proto ji nechce dávat. Nemám cysty ani myom ani polypy. Určitě zkusím požádat i o změření hormonální hladiny, zda nejde o menopauzu (je mi nad 40 let). Nedokážu s tím dost dobře fungovat, celou dobu mám k tomu dost velké průjmy a bolesti břicha, a na tablety proti bolesti mám silnou alergii, takže kdyby mi doktor navrhl hysterektomii, souhlasila bych i vzhledem k dost velké rodinné zátěži. Děkuju za vaše zkušenosti!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7684
26.7.20 09:40

Tak to musíš být dost anemická, s takovými problémy. Být tebou, pokud už neplánuješ děti, podstoupila bych hysterektomii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 09:57

@pannda
Já bych s tím i souhlasila, chci to s doktorem taky probrat, jen nevím, jak se k tomu postaví on, abych si to nemusela nakonec platit, je to dost velká pálka… Anémií jsem trpěla v těhotenství, teď mi už dlouho anémii nezjišťovali, ale děkuju za upozornění, určitě si nechám zjistit i tohle

• Nahlásit
  • Citovat
966
26.7.20 10:29

Jestliže máš takovéto problémy, je výkon potřebný ze zdravotních důvodů, asi si nenecháváš odstraňovat dělohu pro srandu králíkům, takže doktor proti tomu nemůže nic namítat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7684
26.7.20 12:56
@Anonymní píše:
@pannda
Já bych s tím i souhlasila, chci to s doktorem taky probrat, jen nevím, jak se k tomu postaví on, abych si to nemusela nakonec platit, je to dost velká pálka… Anémií jsem trpěla v těhotenství, teď mi už dlouho anémii nezjišťovali, ale děkuju za upozornění, určitě si nechám zjistit i tohle

Ale prosimtě, tohle lékař musí umět vybavit. Placenou hysterektomii neznám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
26.7.20 13:05

No jasně, šmankote, opakované měsíční krvácení a aby sis sama platila hysterektomii?? To je přece zdravotní indikace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 13:13

Jasně, když to lékař odsouhlasí, není pak žádný problém. Jen loni, když jsem se ho na to informativně ptala, tak se k tomu stavěl zamítavě, že prý bych musela mít myom nebo ještě vyšší věk, aby mi to on schválil… Teď mě návštěva u něj teprve čeká, tak třeba už nebude nic namítat a normálně mi napíše žádanku. Jinak placená hysterektomie opravdu být může, když není žádanka od doktora, dívala jsem se na ceník a byla tam částka 28.000,–. Ale samozřejmě platit za to nechci a kdyby ten můj doktor dělal problémy, jsem odhodlaná najít jiného doktora, co s tím nebude mít problém. Děkuju holky za podporu!!! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama