Reklama

Injekce u zubaře, jak snášíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinasek6
Povídálka 35 příspěvků 19.07.18 23:59
Injekce u zubaře, jak snášíte?

Ahoj :mavam:
Zitra jdu k zubaři, nikdy jsem nedostala injekci. Zítra ovšem jo.. Jak to probiha? 8o mam z toho strach, ze treba nedojdu zpet na autobus a bude mi blbe.. Sama v cizim městě a jeste umrtvena huba :mrgreen: Za jak dlouho zacnu citit pusu? Omezuje to nejak? 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MyDestinka
Kecalka 458 příspěvků 20.07.18 00:03

Klid. Nijak tě to neomezí. ;) Je to nepříjemné, trochu to bolí, ale pak už nic necítíš. Většinou mi pusa přišla do hodiny k sobě …

Lucinasek6
Povídálka 35 příspěvků 20.07.18 00:10
@MyDestinka píše:
Klid. Nijak tě to neomezí. ;) Je to nepříjemné, trochu to bolí, ale pak už nic necítíš. Většinou mi pusa přišla do hodiny k sobě …

Ja mam fakt strach :mrgreen: a muzu mluvit nebo pit atd? Pac si musim koupit jízdenku v budu a jeatli nebudu citit pusu tak nevim nwvim :mrgreen: :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 20.07.18 00:11

Já třeba u své nové zubařky injekci teda aplikaci necítím vůbec. Pak ten pocit nepříjemný jen že neovládám část pusy, takže se neumím normálně napít a slintám :P A mluvim trochu jako mental. Ale to je tak za pár hodin pryč

Lucinasek6
Povídálka 35 příspěvků 20.07.18 00:20
@pikola píše:
Já třeba u své nové zubařky injekci teda aplikaci necítím vůbec. Pak ten pocit nepříjemný jen že neovládám část pusy, takže se neumím normálně napít a slintám :P A mluvim trochu jako mental. Ale to je tak za pár hodin pryč

Super :mrgreen: :mrgreen: oslintam řidiče ještě. Radsi vezmu kapesnicky a brčko :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10564 příspěvků 20.07.18 04:58

Proc bys nedosla na autobus? Neni to celkova narkoza ;) Za jak dlouho se ti vrati cit zalezi na sile, ja kolikrat dostanu dvojitou davku, ale ze bych slintala, to ne…maximalne trochu huhlam ;)

terrka83
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 20.07.18 06:06

Neboj, záleží na dávce, ale já i při té dvojité můžu mluvit celkem normálně, takže o lístek v autobuse si určitě řekneš. Je to ale nepříjemný pocit, když půlku pusy necítíš, u pití musím používat kapesníček, protože mám pocit, že mi to teče po bradě, i když ne. Ale já normálně potom chodím do práce a to dělám s lidmi, většina si jich ani ničeho nevšimne a to s nimi přímo komunikuji a sedím naproti nich. Ustupuje to postupně a za hodinku, někdy dvě, je po všem. Takže není čeho se bát :D

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 20.07.18 06:37

Poslední měsíce jsem dostala do dásní víc injekcí než by mi bylo milé. Je to takový nepříjemný tlak, jo, trochu to bolí, ale pak dobrý. Mně dělali implantáty a musím říct, že při šití už jsem to tedy cítila. Pak můžu normálně hýbat pusou asi tak do hodiny a půl. Je fakt, že se blbě mluví a sem tam člověku může kápnout slina, ale co, vždyť je to fuk, co si kdo myslí, ne? :mrgreen:

dendishek
Kecalka 431 příspěvků 20.07.18 06:42

Záleží na dávce a hlavně kam ti ji píchnou. Vzadu to umrtvení až tak nevadí, vepředu je to horší - neucítíš rty, někdy i část nosu. Blbě se pak vyplivuje voda, když ti dr řekne, že můžeš vypláchnout apod.. Já vždy slintám jak buldok :mrgreen: jinak mi z injekce nikdy blbě nebylo, neboj :kytka:

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 20.07.18 06:44
@dendishek píše:
Záleží na dávce a hlavně kam ti ji píchnou. Vzadu to umrtvení až tak nevadí, vepředu je to horší - neucítíš rty, někdy i část nosu. Blbě se pak vyplivuje voda, když ti dr řekne, že můžeš vypláchnout apod.. Já vždy slintám jak buldok :mrgreen: jinak mi z injekce nikdy blbě nebylo, neboj :kytka:

Jojo, po umrtvení jedniček jsem mluvila jak po mrtvici, bylo to srandovní. :lol:

dendishek
Kecalka 431 příspěvků 20.07.18 06:49
@Zabatko píše:
Jojo, po umrtvení jedniček jsem mluvila jak po mrtvici, bylo to srandovní. :lol:

Přesně :lol:

brumi
Kelišová 6405 příspěvků 20.07.18 07:12

@Zabatko jj to taky znám, měš zas ochrnul zcela jazyk když mi zubní opíchl 5,6,7 současně, pusa i jazyk zcela mimo provoz a já s dcerou na nákupy :D kačer donald slintá a žvatlá stokrát míň ale byla sranda :mrgreen: šo ši šišala a pod byla každá věta :D , navíc mi injekce odeznívají strašně dlouho a doma to samé se mi tlemili jak telata

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 20.07.18 07:49

@Lucinasek6 Buď v klidu. I naše 7mi letá to zvládla. Já jezdím k zubaři autem a i po injekci nejsem omezená abych nemohla řídit. Opravdu to není anestezie. A jen malé doporučení…do­poručuji nejíst dokud to umrtvení neodezní. Mohla by sis pokousat uvnitř ústa a ani o tom nevědět.

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 20.07.18 07:49

Já se taky bála, měla sem ji jednou, kdy mi dr řekla že fakt bude bolet min ta injekce než samotný zákrok, nebolela skoro vůbec, lehce to zatlacilo akorát :) jinak tě to neomezi, účinek vyprchá tak do 2 hodin, akorát budeš mít umrtvenou pusu no, já se nemohla napít teklo mi to pak až po bradě, ale že by ti bylo zle abys nedošla na bus apod to určitě nehrozí :) ještě dodám zvladnul ji i můj 2 letej syn takže se fakt není čeho bát ;)

PetraJ
Kelišová 6688 příspěvků 20.07.18 08:28

Já mám zubařku 20 km od baráku a vždycky, když jsem jela s opíchanou pusou domů autem, tak jsem se modlila, aby mě nezastavili policajti. Že bych určitě musela dejchat, protože jsem mluvila jak vožralá. :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama