Injekce vyvolávající ms

1082
9.6.15 07:34

Injekce vyvolávající ms

Ahoj holky. Mam dotaz. V prosinci jsem vysadila antikoncepci. prvni mesice jsem to dostavala vzdycky jeden mesic ano a druhy s injekci a ted uz treti mesic ms nedorazila test negativni tak chodim na injekce vzdycky. Myslite ze mam chodit dal? ted jsem to mela mit 5.6. A nic :-( a test negativni. Je sance otehotnet i kdyz to nedostanu a na injekci nepujdu nebo jak to funguje… Poradte nekdo prosim. Zacinam byt zoufala :-( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
9.6.15 07:43

@TerezaRyš nedávala bych už injekce a nechala tělo, ať se samo srovná - pila bych kontryhelový čaj a nechala to přírodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1082
9.6.15 07:45

@martina.se kontryhel jsemcpila sve mesicted jsem dala pauzu.beru listovku 800 a porad nic :( a je sance otehotnet i bez te ms ted? nebo do ms.se.nove vajcko neuvolni…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
9.6.15 07:45

@TerezaRyš ja když jsem vysadila ha tak jsem chodila rok na injekce agolitunu :zed: nespravilo se to a ovulaci jsem mela tak 1× za rok tudíž anovulacni cykly :zed: touz nikdy vic :nevim: zkusi nez chodit na injekce tak at ti dr napise urltogestan zavadi se nebo ho polykas ale do ms ti hezky upravi na termin a podpori pripadny tehu i :palec:

• Citovat
  • Upravit
JayLee
9.6.15 07:46
@TerezaRyš píše:
@martina.se kontryhel jsemcpila sve mesicted jsem dala pauzu.beru listovku 800 a porad nic :( a je sance otehotnet i bez te ms ted? nebo do ms.se.nove vajcko neuvolni…?

když není ms tak nejspis nebyla ovulace proto by i bylo na miste aby to někdo 12 dc udelal UTz zda u tee ovulace probiha vůbec :nevim: pokud sama ms nedostáváš tak nespis ne ale chce to utz a sledovat folikulometrii zda ovulujes ale me to prijde jako anovulacni cykly :nevim:

• Citovat
  • Upravit
1082
9.6.15 07:48

@JayLee no kdyz tam pujdu tak mi to zase pichne. bavila jswm se s ni o tom minule a rikala ze nema cenu na nic cekat ze je nejlepší si na ty injekce chodit… Tak ja nevim :think: :zed: tak prave tak nechci moc lozit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.6.15 07:50
@TerezaRyš píše:

musí být ovulace a dostatečně dorostlá sliznice.. ale můžu Tě uklidnit - moje sliznice měla jen pár mm, ms jsem neměla čtvrt roku a ten malej svišť, co i přesto všechno vzniknul, mě teď dohání k šílenství, bo pořád zdrhá :mrgreen: :lol: dej tělu měsíc dva, ať si poradí bez vyvolávačky samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
9.6.15 07:54
@TerezaRyš píše:
@JayLee no kdyz tam pujdu tak mi to zase pichne. bavila jswm se s ni o tom minule a rikala ze nema cenu na nic cekat ze je nejlepší si na ty injekce chodit… Tak ja nevim :think: :zed: tak prave tak nechci moc lozit…

jj chodit no me taky rikala gyndarka chodit nez se telo samo nastartuje ale u me se tomu tak nestalo az pak ja jsem si rekla o ten utrogestan je to to same jako agolutin jen si to zavadis nebo polykas a nemusíš nikam chodit a po nem mi ms prisla vždy v terminu ale po tom agolutinu jak kdy a kolikrat jsem musela i ještě jednou jit když jedna injekce nezabrala :zed: me to pak uz i stvalo :zed:

• Citovat
  • Upravit
28762
9.6.15 08:09

@TerezaRyš zoufalost jsi měla řešit už než jsi vůbec HA začala brát.
To jsi si negativa této antikoncepce nezjistila?
Jinak radím také vykašlat se na injekce, nechat tělo samo nastartovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
9.6.15 08:45
@berry4 píše:
@TerezaRyš zoufalost jsi měla řešit už než jsi vůbec HA začala brát.
To jsi si negativa této antikoncepce nezjistila?
Jinak radím také vykašlat se na injekce, nechat tělo samo nastartovat.

Tohle fakt potřebuje slyšet :roll: Taky jsem si negativa HA nezjišťovala a ani moje kamarádky, prostě je to „hit“ a tenkrát v mých očích pravidelná ms, méně akné a 99,8% ochrana před početím převažovali fakt, že do sebe budu cpát umělé hormony. Ani na gyndě mi neřekli negativa, v příbalovém letáku se řeší možné problémy během braní, ne problémy po vysazení. A když jsem začala řešit stejné problémy po vysazení HA, tak mi gyndařka řekla, že menstruaci můžeme upravit zase tím, že mi znovu napíše recept na HA :zed: :zed: :zed: Všechno nahrává tomu, že prášečky jsou neškodné :nevim:

@TerezaRyš Zkus vydržet a třeba se ti ms dostaví, jen třeba později ;) Ten agolutin je pěkná pecka pro tělo a navíc ani nemáš jistotu, že by ti v dalším „cyklu“ proběhla ovulace. Ještě si o tomto s gyndařkou promluv ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
9.6.15 09:20

@Petule030 to je omluva? Nebo odůvodnění?
Třeba jako když neumíš plavat, ale poplaveš na lehátku, tak se ti taky nic nemusí stát? Pozitiva převažují? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1082
9.6.15 09:24

@Petule030 @berry4 ja nevim ni ale kdyz jsem ji zacinala brat tak jsem si taky neuvedomovala nasledky toho.. Az ji vysadim… Dneska bere antikoncepci 90% zenskych… Kazdopadne dekujo za kazdy nazor. Jen nevim co delat. Jestli do sebe cpat dalsi a, dalsi injekce nebo to nechat tak… A jak dlouho treba cekat.. S moji doktorkou se o tom moc bavit neda. Cpe mi nazor ze injekce je to nejlepsi co muzu udelat na upravu cyklu… A to nemluvim o tom ze po tech injekcich pribiram :( :,( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
9.6.15 09:30

@TerezaRyš antikoncepci sice bere 90% lidí, ale čím dál tím víc už ne HA. Lidé si začínají dost dobře uvědomovat dopady na svůj organismus a navíc i na kvalitu sperma mužů.
Já bych už rozhodně do žádných hormonů nešla, změnila doktorku a dala tělu čas.
Je hloupost nejprve dítě nechtít a pak zase hned chtít, kor, když jsi si v těle udělala takový bordel.
Bohužel se často stává, že to pak jde jedině umělou cestou. Díka HA…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
9.6.15 09:51

@berry4 Jasně, že to není omluva. Ale člověka (obzvlášť puberťáka) ani nenapadne, že by po vysazení mohly přijít nějaké zdravotní problémy, když se o tom nikde moc nemluví a naopak všichni - i lékaři - ti ji předhazují jako nejlepší řešení. Kdyby se o negativech víc psalo a mluvilo, určitě by do toho hned tolik žen nešlo. Asi jako, že se taky obecně ví, že kouření může způsobit rakovinu plic, a stejně hromada lidí kouří. A začne si to vyčítat, až opravdu tou nemocí budou trpět, protože si předtím nepřiznali, že se to může týkat i jich :nevim: Jak píšu, není to omluva, ale vysoká propagace nahrává myšlence, že je to neškodné.

Edit.: Ale teď už pozdě bycha honiti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama