Injekční antikoncepce? Spokojenost??

16.4.21 12:54

Injekční antikoncepce? Spokojenost??

Ahoj holky uvažuji nad injekční antikoncepci používáte to někdo a jak jste stim spokojený? A zda se po tom nemůže otěhotnět protože další miminko už neplánujeme a nechceme děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10598
16.4.21 13:01

Ja ji nikdy neměla, dle mojí tehdejší doktorky je to pěkné svinstvo a nechala by ji zakázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6232
16.4.21 13:05

Kolegyne pouziva jiz dlouhe roky, bude ji letos 50 a vzdy si ji jen chvalila, ale konkretni nazev nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
16.4.21 13:05

Taky jsem od více lékařů slyšela názor, že je to pěkné svinstvo a určitě to nedoporučovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 13:07

@nactileta a nevíte důvod proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
16.4.21 13:07

Já si ji nechala píchnout jednou a nikdy více. Nosila jsem rok vložky, ale já mám problém takový i s prášky. Byla to Depo provera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 13:10

No chtěla jsem zkusit něco nového než stále myslet na prášky co by podle vás bylo tedy nejlepší? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8097
16.4.21 13:17

Sterilizace buď u tebe, nebo chlapa. U chlapa je to šetrnější zákrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
16.4.21 13:19

@Majdajurcikova protože se aplikuje mega dávka hormonů najednou. To co normálně bereš denně v tabletách, dostaneš v jedné dávce na tři měsíce do foroty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 13:22

@Petula306 aha chápu dekuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 13:23

@JancaS84 sterilizace?? Jak to myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
16.4.21 13:30

@Majdajurcikova možností je víc, tělísko, antikoncepční kroužek (Nuvaring), ten se zavádí na tři týdny do pochvy a uvolňuje tam lokálně hormon. Tvoje úplná sterilizace (přerušení či odstranění vaječníků) a nebo manželova. Já měla kroužek, jenže na mě hormony celkem dobře nepůsobí a tak jsme se rozhodla pro vlastní sterilizaci. Zákrok byl laparoskopicky a za týden jsem o ničem nevěděla. Ale já jsem na 100% rozhodnutá, že další dítě už nikdy nechci. I tak by to šlo, ale jedině umělým oplodněním, které bych musela sama hradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2559
16.4.21 13:34

Měla jsem ji a byla super v tom že si nemusela myslet na to jestli sis vzala prášek nebo ne..vymizela mi ms takže další plus ale po delší době jsem se stále cítila nafoukla a jako kdybych to měla dostat a nic…pak jsem si vyčetla že po ní dost řídnou kosti. že to je svinstvo..už bych si ji nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
16.4.21 13:38
@Majdajurcikova píše:
@nactileta a nevíte důvod proč?

Co jsem se bavila s mým lékařem, tak u mladých bezdetnych holek je dost dlouho problém otěhotnět po vysazení, drží se to v tele snad nekolik měsíců. Coz pokud deti nechces, by nebyl asi az takovy problem, ale celkově to je prý driak oproti tabletkam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
16.4.21 13:39
@Aduš8 píše:
@Majdajurcikova možností je víc, tělísko, antikoncepční kroužek (Nuvaring), ten se zavádí na tři týdny do pochvy a uvolňuje tam lokálně hormon. Tvoje úplná sterilizace (přerušení či odstranění vaječníků) a nebo manželova. Já měla kroužek, jenže na mě hormony celkem dobře nepůsobí a tak jsme se rozhodla pro vlastní sterilizaci. Zákrok byl laparoskopicky a za týden jsem o ničem nevěděla. Ale já jsem na 100% rozhodnutá, že další dítě už nikdy nechci. I tak by to šlo, ale jedině umělým oplodněním, které bych musela sama hradit.

Muzu se zeptat, jestli jsou nejake podminky, ktere musi zena ke sterilizaci splnovat? Ja nevim, napr. vek a treba jeste neco? Po druhem diteti uz stopro ani jeden dalsi chtit nebudeme, takze do budoucna me tohle reseni uz napadlo. HA brat nesmim. Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat