Injekční lipolýza-samotná aplikace

Anonymní
9.4.21 10:42

Injekční lipolýza-samotná aplikace

Zdravím, zajímalo by mě jak jste spokojeni s injekční lipolyzou a s výsledkem, vím že témata tady sou, ale zajímalo by mě zda si někdo injekce aplikoval sám nebo aplikuje, jedna se o sérum dermaheal LL nebo lipo lax+ jedna se mi o to, že po přečtení veškerých článku společnosti o těchto produkcich není nikde psáno že by to nějak člověku ublížilo samozřejmě měl by to dělat profesionál ale je rozdíl v částce u profesionála cca podbradek, břicho, stehna, boky atd cca částka 20 tisíc a to 1ml +/- 390-490kc jak kde a při objednání vám dojde 10×5ml což je jedno balení a stojí to 2500kc a má to člověk opravdu na celé tělo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.4.21 00:40

Proboha, myslíš to tak, že bys provedla aplikaci sama? NIKDY. Nekupuj sama produkty, nic si sama neaplikuj. Nemáš tušení, jak se to dělá. Nevíš, jak hluboko zavést jehlu atp. Pokud na to nemáš, radši choď taková, jaká jsi. Jinak si ještě nezvratně ublížíš. Tyhle produkty by vůbec neměly být přístupné veřejnosti.

Lipolýza je moc fajn na obličej. S tělem radši začni cvičit a nevyjde tě to tak draho. Či postupuj postupně. Sama fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 10:22

@sophia_alex kdyby to bylo pro člověka opravdu nebezpecné tak to člověk normálně nekoupí, jde to uplne normálně objednat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat