Inkontinence po porodu - léčba laserem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 22:08
inkontinence po porodu - léčba laserem?

Ahoj jsem 10 měsíců po porodu a jsem lehce inkontinentní. Na netu jsem našla, že se toto dá „opravit“ pomoci laseru. Máte s tím někdo zkušenost? Pomohlo Vám to?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 22:23

prosim o anonym, tohle tema je pro me dost intimni. kamaradka gynekolozka mi k tomu zjistovala hodne detailu, v podstate ti to tam tim laserem “spali” a ono by se to melo zhojit kvalitneji. navic mam zdravotni komplikaci ktera tento typ aplikace laseru vylucuje (to se zjistilo v prubehu - jde o spatne hojeni).

na pasku se mi nechtelo, tak jsem zkusila posledni moznost - kulicky (kegel mi fakt nepomahal). spravilo se to doslova behem par tejdnu a to uz jsem loni v zime chodila permanentne s nocni vlozkou kvuli kaslani / smrkani / pcikani / necekanym uklouznutim a vsem ostatnim pro me inkontinencnim situacim. uz davam (po 4 letech) i trampolinu

takze za sebe doporucuju neinvazivni a relativne levny kulicky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 22:54
@Anonymní píše:
prosim o anonym, tohle tema je pro me dost intimni. kamaradka gynekolozka mi k tomu zjistovala hodne detailu, v podstate ti to tam tim laserem “spali” a ono by se to melo zhojit kvalitneji. navic mam zdravotni komplikaci ktera tento typ aplikace laseru vylucuje (to se zjistilo v prubehu - jde o spatne hojeni).

na pasku se mi nechtelo, tak jsem zkusila posledni moznost - kulicky (kegel mi fakt nepomahal). spravilo se to doslova behem par tejdnu a to uz jsem loni v zime chodila permanentne s nocni vlozkou kvuli kaslani / smrkani / pcikani / necekanym uklouznutim a vsem ostatnim pro me inkontinencnim situacim. uz davam (po 4 letech) i trampolinu

takze za sebe doporucuju neinvazivni a relativne levny kulicky

a nějaký odkaz na kuličky byl by?

KlarkaK
Závislačka 3349 příspěvků 7 inzerátů 20.10.18 07:25

Pokud mas jen lehkou inkontinenci tak zkus nejprve fyzioterapii. Co se tyce kulicek tak pozor, i u tech by melo byt nejdriv vysetreni aby sis s nima vic neublizila jak nepomohla…jak odkaz na kulicky jak neco k tematu najdes treba tady web rehaspring nebo fyziomami a dnes se na to specializuje hodne fyzioterapeutu (nevim odkud jsi) takze nez laser bych urcite zkusila drive takto

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 09:02
@Anonymní píše:
a nějaký odkaz na kuličky byl by?

ja mam whoop de doo od anicky maresovy a velka spokojenost, urcite se ale daji sehnat i levnejsi..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 15:07
@Anonymní píše:
ja mam whoop de doo od anicky maresovy a velka spokojenost, urcite se ale daji sehnat i levnejsi..

ahoj, jak dlouho jsi kulicky pouzivala nez se to zlepsilo? myslim jak celkovou delku pouzivani, tak denni :kytka: taky resim lehci poporodni trable :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 18:22

muže se zeptat jake kuličky myslite ? Prosim hodte odkaz =) diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >