Inkontinence po prvním porodu - vliv na druhý porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pani.tau
Stálice 53 příspěvků 26.04.16 17:29
Inkontinence po prvním porodu - vliv na druhý porod

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli nekdo nema podobnou zkusenost. rodila jsem pred rokem, porod vyvolavany, 20hod, usilovne dlouhe tlaceni vic jak hodinu, neuspesne, byl mi proveden ten hmat, jak se tlaci na bricho, a mala byla rychle venku. rok po porodu mam stale inkontinenci a bez vlozky nemuzu byt ani chvili, i rychla chuze je problem, musim vlozky nosit i doma. cviceni bylo neuspesne a bylo mi recene, ze v mem stavu (povisly, snizeny, ci jak to rict, mocovy mechyr vlivem tlaceni) pomuze jedine operace paskou. s tim jsem smirena, ale resim ted dalsi porod za dva mesice, zdali rodit normalne nebo jit na planovanou sekci (doporuceni uz mam, z duvodu toho, aby se inkontinence jeste nezhorsila, protoze to bych snad ani nemohla chodit vubec ven). nemate nekdo zkusenost s timto dilematem, predem diky za odpoved :-)

Reakce:
pannda
Kelišová 7149 příspěvků 39 inzerátů 26.04.16 17:41

Ptej se tu…zřejmě se jedná o cystokélu
https://www.emimino.cz/…okela-96792/

pani.tau
Stálice 53 příspěvků 26.04.16 17:44
@pannda píše:
Ptej se tu…zřejmě se jedná o cystokélu
https://www.emimino.cz/…okela-96792/

teda díky, to je obsáhlá diskuze, projdu a třeba něco objevím :)

misa.859
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 26.04.16 18:05

Šla bych na sekci

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30813 příspěvků 26.04.16 18:14
@misa.859 píše: Šla bych na sekci

nejrozumnější volba

xsaleen
Echt Kelišová 9289 příspěvků 26.04.16 21:09

@pani.tau a není možnost necht si udělat sekci a zároveň opravu povislého měchýře?

pani.tau
Stálice 53 příspěvků 26.04.16 21:54
@xsaleen píše:
@pani.tau a není možnost necht si udělat sekci a zároveň opravu povislého měchýře?

zkusím zjistit, na tu sekci bych šla do Krnova, kde nevím, jestli podobné operace dělají a jak dobře, každopádně mi bylo naznačeno, že než půjdu na operaci, bylo by dobré mít na další potomky už stopstav, a my si nejsme jistí, že už nebudeme chtít třetí..ale je to rozhodně lákavá možnost, nechat to udělat zaráz, i když jako laik bych si tipla, že bude potřeba první počkat, než se zase zatáhne děloha atd atd..

xsaleen
Echt Kelišová 9289 příspěvků 27.04.16 07:42

@pani.tau to asi jo, ale nejak to upravit do prijatelneho stavu.. prece nebudes x let kvuli tomu zavrena doma

Váš příspěvek
Reklama