Inline brusle pro dospělého

25969
24.5.20 09:35

Inline brusle pro dospeleho

Chci si koupit koleckove brusle, abych mohla jezdit s detmi.
Nejake rady na co se koukat, co urcite nekupovat apod.? Pujdu kupovat asi nekam do sportisima/intersportu.
Cenove asi nejaky stred, brusle za pet litru je pro mne skoda. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15126
24.5.20 09:58

Já tomu sice nerozumím, ale mám z Lidlu a jsem spokojená, mamka si koupila v Decathlonu a věčně se jí povolují šrubky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
24.5.20 10:01

Tak záleží. Já měla levné a odrazilo se to na tom, ze jsem prakticky bruslit nechtěla - strašná namaha, nejelo to, ložiska na prd, servany nohy. Taky jde o tvoji váhu. Za me tvrdost koleček alespoň 82 spis 83, průměr minimálně 80 spis 90 a ložiska ilq 9, pri nejhorším abec 9. Značka k2 nebo rollerblade. Nicméně o těch 5 tis se bavime. Teď mám dobre a před tehotenstvim jsem s přehledem dala 100 km okruh v nemecku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8942
24.5.20 10:09

Já mám už asi 12 let brusle Roces, a na ježdění s dětmi i sama (jezdím max hodinku) spokojenost doteď, stály kolem 3000 v malém sportovním obchodě. A to mají ve srovnání s dnešními nic moc parametry. Ale fakt doporučuji vyzkoušet pár typů, aby sedly. Já jich nazkoušela snad 5, ve většině mě tlačily kotníky, viklala se noha… Sedly jediné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8942
24.5.20 10:13

Ale pokud bych v dnešní době chtěla poměr cena/výkon, asi bych se nebála těchto: https://www.decathlon.cz/…_866764.html - mám úplně stejné v ledním provedení, protože to byly nejpohodlnější lední brusle, co jsem měla na noze (má je i manžel) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
24.5.20 10:51

Pro mě je důležitý, aby se daly sešněrovat i úplně nahoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
24.5.20 11:00

Mrkni se po overene znacce. Vyhla bych se bruslim z lidlu, decathlonu… Pokud na nich chces jezdit castej a mit je spoustu let tak je jasny ze to nebudou brusle za 1000. Za me je to takova vec do ktere dam klidne vic penez protože vim ze mi dlouho vydrzi! Napr. Rollerblade, k2, fila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
24.5.20 11:00

Ono je to težké, já mám ráda rollerblade.. A když jdeš do této značky skoro neuděláš chybu, ale… ergonomie, bota a tvoje noha.. První věc je asi to, že se dívám pocitově, jestli mi sedne, já se potřebuji moci opřít holení do boty, zároveň potřebuji tu botu úzkou, aby mi v ní uvnitř nelítala noha… Jdi někam a vyzkoušej si co ti padne, ať se v tom cítíš jistě :) Každému totiž v tomto vyhovuje něco jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
256
24.5.20 11:03

@Aliik Dosti podobny, take fila, mam i ja. A uz na nich jezdim 8 let. :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
24.5.20 21:02

Já bych se asi vybodla na sportissimo aspol… Se na tom nadřeš. Řeší se hlavně kolečka. První - velikost. J8 mám 86mm, myslím. A je to fajn. ted už bych brala devadesátky. Ale nějakých 82 mm mi fakt přijdou malinkatý a echt pomalý.
Pak tvrdost - čím tvrdší, tím rychlejší. M0ně se nadřeš, ale zase snáz rozflákáš hubu.
Určo s brzdičkou a nauč se s ní pořádně brzdit a ovládat rychlost.
NO a jako s kolama - šla bych jen do osvědčené značky - K2, Rollerblade, Fila apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25969
24.5.20 21:07

@Tamtama K funkcnejsim vecem z lidlu ani decathlonu nemam moc duveru.

@hospodki Dik. Zas budu jezdit tak hodku s detma, zatim moc nevydrzi. Jsme spis kolari, takze desitky kilometru za den nehrozi ani do budoucna.
Nechci brusle za litr, ale zase ani nic extrovniho, v cem mi budou zbytecne doma roky lezet tisice.
Lustrovala jsem net a asi budu mit krapet problem. Ve velikisti 36 toho tady ty obchodakove sporty moc nemaji, jedem model od cisla. Navic mam sirokou nohu, takze vybrat neco padnouciho bude asi porod. :roll: Asi si budu muset udelat vylet nekam do Prahy, snad budou mit vetsi vyber.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
24.5.20 21:29
@Svistice píše:
@Tamtama K funkcnejsim vecem z lidlu ani decathlonu nemam moc duveru.@hospodki Dik. Zas budu jezdit tak hodku s detma, zatim moc nevydrzi. Jsme spis kolari, takze desitky kilometru za den nehrozi ani do budoucna.
Nechci brusle za litr, ale zase ani nic extrovniho, v cem mi budou zbytecne doma roky lezet tisice.
Lustrovala jsem net a asi budu mit krapet problem. Ve velikisti 36 toho tady ty obchodakove sporty moc nemaji, jedem model od cisla. Navic mam sirokou nohu, takze vybrat neco padnouciho bude asi porod. :roll: Asi si budu muset udelat vylet nekam do Prahy, snad budou mit vetsi vyber.

A nechceš kouknout po nějakých z druhé ruky? V 36 jsem sehnala pro děti, víceméně téměř neježděné, za hubičku ( pětikilo z původních 2,5 tis. ), vcelku slušné Fila. Na mimibazaru. TO je dětská velikost a u těch to kolikrát posílají dál po roce dvou, kde na tom dítě najezdilo 50 km.
Dospělácké bych asi nechtěl, ale ty máš v podstatě detskou velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25969
24.5.20 21:33
@Lama Lama píše:
A nechceš kouknout po nějakých z druhé ruky? V 36 jsem sehnala pro děti, víceméně téměř neježděné, za hubičku ( pětikilo z původních 2,5 tis. ), vcelku slušné Fila. Na mimibazaru. TO je dětská velikost a u těch to kolikrát posílají dál po roce dvou, kde na tom dítě najezdilo 50 km.

Mam strach, ze mi to bude uzke, cokoliv na nohu potrebuju ozkozset. Bohuzel fakt nemam konfekcni velikost- mala siroka noha s vysokym nartem a sirokym lytkem. :zed:
Jen vyberem lyzaku jsem stravila 3 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
24.5.20 22:47

@Svistice tak to máš opačné požadavky než já, já mám nohu 42/43 a úzkou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
25.5.20 02:37

Fila jsou super brusle za přijatelnou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat