Inofolic a nutridrink - vliv na hormonální stimulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veri77
Stálice 83 příspěvků 30.09.18 18:00
Inofolic a nutridrink - vliv na hormonální stimulaci

Ahoj holky, za týden začnu hormonálně stimulovat a bylo mi doporučeno užívat Inofolic pro lepší kvalitu vajíček. Pak jsem někde i dočetla, že během stimulace je dobré mít opravdu hodně bílkovin (např. nutridrink, nebo jiné proteinové doplnky). Máte někdo s inofolicem a nutridrinkem při stimulaci zkušenosti. Jdu na 2. ivf, jelikož z prvního jsme měli jen jedno embryo, které se u mě nechytlo. Vajíček bylo odebraných 9. Proto chci udělat maximum pro to, abychom na tom ted byli líp. Moc děkuju!

Reakce:

veri77
Stálice 83 příspěvků 03.10.18 19:33

nikdo nemáte zkušenosti???

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >