Inofolic combi či jiná náhrada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petulilinka111
Kecalka 126 příspěvků 17.10.18 19:28
inofolic combi či jiná náhrada

Ahoj holky,
mám dotaz. Máte někdo zkušenosti s Inofolic combi? Dnes mi ho doporučila doktorka z důvodu zvýšené váhy. Ale není úplně nejlevnější. Proto se chci zeptat zda s ním má někdo zkušenost? Četla jsem i nějaké diskuze a někdo kombinoval inositol a kyselinu listovou. Někdo bral jen obyč. inofolic. Případně kombinoval to někdo i takhle ikdyž měl nadváhu? Děkuji za odpovědi.

Reakce:

svozilka
Nováček 7 příspěvků 17.10.18 20:12

Užívala jsem právě kombinaci zvlášť inositol a zvlášť kyselinu. Hlavně kvůli financím. Otehotnela jsem po třech měsících užívání.

petulilinka111
Kecalka 126 příspěvků 17.10.18 21:30

Děkuji. Právě to zvažuji. Ale nevím jestli to bude fungovat když mám nadváhu. Jestli by nebyl lepší ten inofolic combi. Nebo je to s ním jen marketingový tah…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 13:23

@petulilinka111 Myslím, že to není marketingový tah. Složení Inofolicu Combi je jiné než u „klasického Inofolicu“. Inofolic Combi obsahuje nejen myo-inositol (stejně jako Inofolic), ale i D-chiro-inositol, navíc jsou ty dvě látky ve specifickém poměru, který je důležitý a je stejný jako se přirozeně vyskytuje v buňkách lidského těla. D-chiro-inositol je u žen s nadváhou obzvlášť důležitý. Pokud máte nadváhu, velmi pravděpodobně budete mít také tzv. insulinovou resistenci. To neznamená, že musíte mít cukrovku nebo k ní „nakročeno“, ale je velmi pravděpodobné, že můžete mít narušený přirozený buněčný metabolismus a to má velký vliv na schopnost vstřebávat samotný myo-inositol. Také je to důvodem, proč právě ženy s nadváhou mají častěji problém otěhotnět a častěji trpí třeba polycystickými vaječníky. Ona ta nadváha může být právě příznakem té poruchy metabolismu. Je to složité na vysvětlení, ale u žen s nadváhou je opravdu mnohem vhodnější ta kombinace s D-chiro-inositolem. Myslím, že Vaše lékařka Vám radí správně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >