Inofolic combi a kapky gynex - otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mášenka.123
Povídálka 19 příspěvků 17.05.19 13:16
Inofolic combi kapky gynex?

Ahoj má někdo zkušenosti z inofolic combi a kapky gynex? Otěhotněl někdo při téhle konbinací? Předem děkuji.

Reakce:
phedr
Povídálka 30 příspěvků 17.05.19 13:55

@Mášenka.123 užívala jsem oboje a neotěhotněla. Tím neříkám, že to u tebe nebude fungovatl. Rozhodně to má pozitivní vliv, i když mě třeba víc vyhovuje Fertiprona, po Inofolicu a Nosifolu mě pálí žáha, kdo ví proč. Celkově za sebe můžu říct, že to efekt má, po Inofolicu mi hezky rostou foliculy, po Gynexu je u mě výraznější ovulace. Najdeš tu lidi kterým pomohli, já to beru spíš jako doplněk

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 17.05.19 14:15

Gynex jsem nikdy neuzivala, takze s kombinovatelnosti neporadim…ale po temer ctyrech letech marneho snazeni (jedno tehu probehlo po inseminaci, ale skoncilo zamlkle) jsem pri brani Inofolic Combi otehotnela prirozene hned prvni cyklus…takovy nas maly zazrak, ktery ale zacal v hlave a to tak, ze jsem do svatby chtela zhubnout a vypadat proste lepe…no a v cervenci se budu v sedmem mesici tehu vdavat :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 14:24

Já byla čerstvě po SP v 6tt (po KET- IVF jsme podstoupili kvůli vyšší hodnotě štítné žlázy u mě, partner hodně špatný spermiogram), začala jsem proto brát gynex a inofolic, současně se mnou je užíval i partner. Ten ještě užíval vitamíny pro kulturisty Super Fat Burner (l-carnitin, zinek, hořčík, selen,..). Otěhotněla jsem v následném cyklu po SP. Jinak moje AMH v době otěhotnění bylo hoooodně nízké, asi 0,3. Zda jsem otěhotněla díky gynexu a inofolicu, to nevím. Jsem v 27tt.

Váš příspěvek
Reklama