Inofolic (myo inozitol + kyselina listová) otěhotnění

2
29.6.20 06:35

Inofolic (myo inozitol + kyselina listova) otehotnenie

Ahojte. Ked som bola v puberte gynekolog mi povedal ze mam zvysene mnostvo muzskych hormonov. Nevenovala som tomu pozornost. Az ked som chcela otehotniet a neslo to, zacala som skumat na internete a docitala som sa o PCOS a problemoch s tym spojenymi. Hned prvy cyklus ked som zacala uzivat Inofolic tak som mala po prvý krát v zivote velmi bolestivu ovulaciu a hned som v ten cyklus aj otehotnela. Zdrave dieta. Presne o dva roky nato sme sa zacali pokúšať znova. Bez Inofolic. Po troch neuspesnych mesiacoch(aj ked mi testy ukazovali ovulaciu ale necitila som ju) som si spomenula na zazrak menom Inofolic a v tomto pripade som si objednala zvlášť prasok Myo-inozitol a tabletky kyseliny listovej (vyslo to lacnejsie a je to prakticky to iste) a hned v ten isty mesiac uzivania som znova otehotnela. Znova som mala velmi bolestivu ovulaciu. Pre mna zazrak ktorý mi upravil hormony. A celkovo som sa citila hned po prvych par dnoch uzivania spokojnejsia a ovela menej naladova(po prvom tehotenstve som zacala trpiet nadmernym PMS uz velmi kratko po menstruacii.. Depky zufalstvo naladovost a pod. Vrelo odporucam kazdemu komu sa nedari otehotniet, pomaha pri kvalitnej ovulacii a spravnom fungovani hormonov.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama