Inofolic + Gynex + vitamíny = snad se podaří //

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klara Horka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.17 12:20
Inofolic+gynex+vitaminy=snad se podaří //

Ahoj holky ve zkratce
Rok se bez úspěch snažíme o m

Reakce:
Klara Horka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.17 12:24

Rok se snažíme o mimi, pred rokem mimoděložní, pak nevydařené tehu v 13tt… Od te doby nic az minuly cyklus // bohužel menzes o 4 dny dříve a v brutální formě
Dnes 3dc na doporučení mudr. Inofolic 2 sáčky denne plus gynex 2 krat 7 kapek a vitamín B
Merim bazalku, používám ovu testy…
Je tu někdo kdo zkouší stejne jako Ja, nejde mu to a začíná novy cyklus?
Pojdte si navzajem radit a podpořit se

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 12.01.17 12:40

Ahoj, my se snažíme asi 9 měsíců o druhé dítě. Beru Fertipronu, piju kontryhelový čaj, manžel pije Folandrol. Také měřím bazální teplotu, teď jsem 22 DC, ale tento cyklus mi teplota tak skáče, že vůbec nedokážu odhadnout, zda byla ovulace :/

zhp
Závislačka 4317 příspěvků 12.01.17 12:44

Pokud chcete holky pripojte se k nam Novoroční snažilky - čekatelky 2017 je tam hodne snazilek s ruznymi zkušenostmi :-) a rádi povídáme a pomáháme si navzájem :-)

Klara Horka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.17 14:31

Ahoj a co je to fertipona :nevim:

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 12.01.17 14:57

@Klara Horka Je to podobné jako Inofolic, akorát kyselina listová je tam naštěpená. Mně zjistili už předtím, než jsem otěhotněla s dcerou, trombofilní mutaci MTHFR, což znamená, že moje tělo nedokáže zpracovat listovku jinak než naštěpenou, takže já musím brát buď tu Fertipronu nebo Femibion, což teda při dlouhodobém snažení pěkně leze do peněz :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >