Reklama

Inofolic + Gynex + vitamíny = snad se podaří //

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klara Horka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.17 12:20
Inofolic+gynex+vitaminy=snad se podaří //

Ahoj holky ve zkratce
Rok se bez úspěch snažíme o m

Reklama

Reakce:

Klara Horka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.17 12:24

Rok se snažíme o mimi, pred rokem mimoděložní, pak nevydařené tehu v 13tt… Od te doby nic az minuly cyklus // bohužel menzes o 4 dny dříve a v brutální formě
Dnes 3dc na doporučení mudr. Inofolic 2 sáčky denne plus gynex 2 krat 7 kapek a vitamín B
Merim bazalku, používám ovu testy…
Je tu někdo kdo zkouší stejne jako Ja, nejde mu to a začíná novy cyklus?
Pojdte si navzajem radit a podpořit se

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 12.01.17 12:40

Ahoj, my se snažíme asi 9 měsíců o druhé dítě. Beru Fertipronu, piju kontryhelový čaj, manžel pije Folandrol. Také měřím bazální teplotu, teď jsem 22 DC, ale tento cyklus mi teplota tak skáče, že vůbec nedokážu odhadnout, zda byla ovulace :/

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 12.01.17 12:44

Pokud chcete holky pripojte se k nam Novoroční snažilky - čekatelky 2017 je tam hodne snazilek s ruznymi zkušenostmi :-) a rádi povídáme a pomáháme si navzájem :-)

Klara Horka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.17 14:31

Ahoj a co je to fertipona :nevim:

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 12.01.17 14:57

@Klara Horka Je to podobné jako Inofolic, akorát kyselina listová je tam naštěpená. Mně zjistili už předtím, než jsem otěhotněla s dcerou, trombofilní mutaci MTHFR, což znamená, že moje tělo nedokáže zpracovat listovku jinak než naštěpenou, takže já musím brát buď tu Fertipronu nebo Femibion, což teda při dlouhodobém snažení pěkně leze do peněz :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama