Inseminace - málo spermií

42
1.5.21 19:20

Inseminace - málo spermií

Zdravím všechny, moje gynekoložka nyní mně a manželovi doporučila inseminaci. Manžel má nízký počet spermií a tak bych se chtěla zeptat, jestli jste šel někdo na IUI, když měl přítel/manžel stejný problém? A případně pomohlo Vám to? Zajímá mě, jestli to bude mít v našem případě nějaký smysl :( Předem moc děkuji za všechny odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.5.21 19:25

@Kaktuska35 iui ma jen o pár % vyšší úspěšnost než samotný styk, ale samozřejmě existují i holky, co takto otěhotněli. Nic za to asi nedáte, ale být partnerem, tak bych se objednala k andrologovi. Ten by partnera vysetril, utz a odebral by krev a zjistil by jeho hormonální profil. Podle mě by se s tím dalo něco dělat a zvýšila by se tak šance na miminko. Je to placene, Praha cca 1500kc, ale podle mě to má smysl, uz jen si nekam zavolat, jestli by právě androlog dokazal partnerovi pomoci. Držím palce!

• Citovat
  • Nahlásit
2242
1.5.21 19:32

Tohle Ti musí vysvětlit spíše v CARu než u Tvé OG, tam s tím mají více zkušenosti, cili to zhodnotí lépe. Obvykle pod výsledky spermiogramu laboratoř uvádí, co doporučuje. Když je spermií příliš málo nebo má žena vyšší věk, doporučuji spis IVF, protože má vyšší úspěšnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 20:42
@Kaktuska35 píše:
Zdravím všechny, moje gynekoložka nyní mně a manželovi doporučila inseminaci. Manžel má nízký počet spermií a tak bych se chtěla zeptat, jestli jste šel někdo na IUI, když měl přítel/manžel stejný problém? A případně pomohlo Vám to? Zajímá mě, jestli to bude mít v našem případě nějaký smysl :( Předem moc děkuji za všechny odpovědi :srdce:

Manžel měl málo ejakulátu, a to tak málo že mu říkali, že by měl přidat, ale jak uz neřekli. Spermií měl taky málo a vyšlo 1. IUI. Takže rozhodně nic nevzdávejte. Držím palce :kytka: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
42
1.5.21 21:54
@Anonymní píše:
Manžel měl málo ejakulátu, a to tak málo že mu říkali, že by měl přidat, ale jak uz neřekli. Spermií měl taky málo a vyšlo 1. IUI. Takže rozhodně nic nevzdávejte. Držím palce :kytka: :hug:

Moc Vám děkuji. :srdce: Tohle teď potřebuji slyšet :D :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 22:15
@Kaktuska35 píše:
Moc Vám děkuji. :srdce: Tohle teď potřebuji slyšet :D :kytka:

Držte se. Nevzdávejte to. Na oplození je přeci potřeba 1 spermie. Takže šance určitě je. Vyberte hlavně dobré CAR. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat