Inseminace zkušenosti Pronatal

596
30.4.17 14:07

Inseminace zkušenosti Pronatal

Čaute holky, najde se tu snažilka, kterou teď čeká první inseminace nebo která uz ma IUI za sebou a pochlubí se uspěšností? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2464
30.4.17 14:11

Stačí se podívat do ostatních diskuzí, kterých je tady na toto téma mraky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
30.4.17 14:18

Vím, mám to pročtené, ale každá konverzace už je rozjetá a holky se navzájem znají, chtěla jsem tedy začít novou pro nováčky jako jsem já :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
30.4.17 14:56

Aha, to na základě průvodního popisu není poznat… Chceš info, nebo sehnat holky se stejným problémem? A i když je nějaká konvezrace rozjetá, tak tam můžeš samozřejmě přistoupit a připojit se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
30.4.17 15:10

Ráda bych našla holky, ktere maji stejný problem a maji s tim zkusenosti, abych se mohla pripravit co me čeká..uz jsem se zkusila i pridat do jedne konverzace, tak uvidim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
1.5.17 20:58

@MíšekS Ahoj, já jsem byla na UIU v Pronatalu minulý týden, tak teď čekám a uvidíme, co z toho bude. Pokud se nepovede, musíme rovnou na IVF. A kdypak to čeká tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
1.5.17 21:07

@Mavu Ahoj. A probihalo vse v pohode? Nebolelo te to? Jsi byla poprve na iui? Mela jsi ji něčím stimulovanou, pregnyl nebo nejaky prasky? Ja jdu ted v patek na ultrazvuk a hned me objedna ale vychazi mi to na 11.5 tak uvidim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
1.5.17 21:14

@MíšekS Bylo to vlastně skoro jako normální vyšetření na gyndě, není se čeho bát. U mě to bylo první UIU. Od 2. dne cyklu jsem brala Clostylbegyt, pak jsem si píchla dva dny před ovitrelle a teď už několik dní beru Utrogestan. Tak jsem zvědavá na výsledek, samozřejmě bych byla šťastnà jak blecha, kdyby se povedlo, ale co jsem četla, tak šance moc veliký nejsou :-( a ke komu do Pronatalu chodíš? My k dr. Zelenkové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
1.5.17 21:23

@Mavu já ani nevím, já mam pořád jinou doktorku a mela jsem i doktora :nevim: závidim ti ze uz to mas za sebou, je to vsechno hrozne dlouhý.. kdy máš termin MS? A kdy ti rekli ze mas delat tt? A vy mate nejaky problem nebo nevite včem je chyba? Ja si myslim a věrim tomu, ze tam nejaky vetsi sance jsou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
1.5.17 21:35

@MíšekS MS by měla přijít příští týden v úterý, testovat bych prý měla v pondělí. Já tedy tajně doufám, že to vyjde, ale zase v to nechci doufat moc, abych pak z toho nebyla v depce. U nás je problém u manžela. Minulý rok mu našli nádor a měl tři cykly chemoterapie a nedávno se zjistilo, že je po chemoterapii neplodný (nevíme, zda jen dočasně nebo napořád). Naštěstí jsme měli zamraženo a já jsem prý v pořádku. Protože máme jen určitý počet spermií, řekli, že UIU jen jednou. A jak to máte vy? Vědí, v čem je problém? A víš kdy bys měle na UIU jít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
2.5.17 07:39

@Mavu jo tak proto jen jedno iui, ja si rikala ze je to nejak malo, tak to bych Vam to moc přála aby to ted vyšlo, to tedy budu zvedava. To čekáni je hrozny vid to je na tom to nejhorsi. Ja pujdu nejspis 11.5 na prvni iui, my jsme oba v poradku nevime kde muze byt problem :nevim: muzu se zeptat kolik si doplácela za katetr? Prý nekde chteji i 1500kc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.5.17 10:04

@MíšekS tak bylo by to super, kdyby to klaplo, tak snad se při tom všem zadaří alespoň tohle :) u vás to určitě půjde taky raz dva, třeba jen potřebují spermie trochu popostrčit ;) a už ti napsali ten clostylbegyt? Jinak doplatek byl asi 30,– kč za ten clostyl a 230,– kč za ovitrelle, je to spíš tak symbolické v porovnání třeba s IVF. Tak poplatků se určitě neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
2.5.17 10:09

@Mavu tak super, ja se bála ze to budou tak 2tisice :palec: clostill uz jsem měla pred par mesici, brala jsem ho 4cykly, ale zjistilo se ze mam ovulaci i bez clostiku, tak ted si vzdy jen pichnu Pregnyl.. tak kazdopadne drzim palečky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.5.17 10:16

@MíšekS naštěstí to není drahé. To až pak IVF vykde na docela dost :( proto I doufám, že se tomu vyhneme. Já ten clostylbegyt dostala I přesto, že ovulaci mám také pravodelnou, ale bylo to proto, aby dorostlo víc folikulů (ty jsem z toho měle 3 velké a jeden menší - prý je pak pravděpodobnost třeba I dvojčat),ovitrelle pak, aby ty folíky praskly. Nebo tak nějak to dr. říkala. Ale asi je to různé. Každopádně se mi líbí přístup v Pronatalu - neženou tě rovnou na IVF, ale zkusí předtím I něco šetrnějšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
2.5.17 11:04

@Mavu Také doufam ze se IVF vyhneme.. je pravda ze s clostikem jsem mela vic folikulů, bez neho mam vzdy jen jeden dominantní, tak ja nevim jestli to staci, nechci promarnit pokus. Uvidim v patek co mi doktor rekne, tesim se :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama