Insolvence a podnikání v prodeji a realitách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aduse93
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 09:47
Insolvence a podnikání v prodeji a realitách

Dobrý den, jsem první rok v insolvenci a chci začít podnikat v oblasti obchod a prodej, zprostředkování prodeje, služby, reality. Je to možné? Slyšela jsem, že např. podnikání ve finančním poradenství možné není v době oddlužení. Jak to pak funguje s odváděním splátek? Posílám je správci sama? Každý měsíc? Zajímá mě hlavně názor lidí, kteří tohle opravdu prožili a jak to udělali? Kdy a kolik platili, jak je to pak s účetnictvím, jak ho vedou? A co v případě, že mam dluh aktuálně nějakých 350 tis. a bude se mi vést dobře a budu ho chtít splatit dříve jak za 5 let., je to možné? Oddluží mě dřívě? Budu pak moc zase normálně fungovat bez dluhu? :roll: děkuji!

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5016 příspěvků 15.01.18 09:52

Tak podnikání ve finančnictví není při insolvenci možné vůbec. Už nikdy. Pokud by jsi chtěla mít PPZ tak už máš jednou pro vždy smůlu.

Aduse93
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 09:54

Děkuji :-) a co realitní makléř? nevíš? ;)

lasička1
Echt Kelišová 8011 příspěvků 15.01.18 09:54

Pokud splatíš veškerý dluh dříve než za 5 let, tak insolvence končí. Účetnictví se vede klasicky, daně a odvody na sociálku a zdravotku jsou stejný. Platbu na dluh odvádíš z čistého příjmu.

Aduse93
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 09:56

@lasička1 děkuji, jak si budu vést účto pro sebe? Odečtu si náklady a z výdělku odečtu náklady a čistý výdělek posílám, ano?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama