Insolvence a podnikání v prodeji a realitách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aduse93
Povídálka 39 příspěvků 15.01.18 09:47
Insolvence a podnikání v prodeji a realitách

Dobrý den, jsem první rok v insolvenci a chci začít podnikat v oblasti obchod a prodej, zprostředkování prodeje, služby, reality. Je to možné? Slyšela jsem, že např. podnikání ve finančním poradenství možné není v době oddlužení. Jak to pak funguje s odváděním splátek? Posílám je správci sama? Každý měsíc? Zajímá mě hlavně názor lidí, kteří tohle opravdu prožili a jak to udělali? Kdy a kolik platili, jak je to pak s účetnictvím, jak ho vedou? A co v případě, že mam dluh aktuálně nějakých 350 tis. a bude se mi vést dobře a budu ho chtít splatit dříve jak za 5 let., je to možné? Oddluží mě dřívě? Budu pak moc zase normálně fungovat bez dluhu? :roll: děkuji!

Reakce:
Janli
Kelišová 6277 příspěvků 15.01.18 09:52

Tak podnikání ve finančnictví není při insolvenci možné vůbec. Už nikdy. Pokud by jsi chtěla mít PPZ tak už máš jednou pro vždy smůlu.

Aduse93
Povídálka 39 příspěvků 15.01.18 09:54

Děkuji :-) a co realitní makléř? nevíš? ;)

lasička1
Echt Kelišová 8066 příspěvků 15.01.18 09:54

Pokud splatíš veškerý dluh dříve než za 5 let, tak insolvence končí. Účetnictví se vede klasicky, daně a odvody na sociálku a zdravotku jsou stejný. Platbu na dluh odvádíš z čistého příjmu.

Aduse93
Povídálka 39 příspěvků 15.01.18 09:56

@lasička1 děkuji, jak si budu vést účto pro sebe? Odečtu si náklady a z výdělku odečtu náklady a čistý výdělek posílám, ano?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >