Reklama

Insolvence a podnikání v prodeji a realitách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aduse93
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 09:47
Insolvence a podnikání v prodeji a realitách

Dobrý den, jsem první rok v insolvenci a chci začít podnikat v oblasti obchod a prodej, zprostředkování prodeje, služby, reality. Je to možné? Slyšela jsem, že např. podnikání ve finančním poradenství možné není v době oddlužení. Jak to pak funguje s odváděním splátek? Posílám je správci sama? Každý měsíc? Zajímá mě hlavně názor lidí, kteří tohle opravdu prožili a jak to udělali? Kdy a kolik platili, jak je to pak s účetnictvím, jak ho vedou? A co v případě, že mam dluh aktuálně nějakých 350 tis. a bude se mi vést dobře a budu ho chtít splatit dříve jak za 5 let., je to možné? Oddluží mě dřívě? Budu pak moc zase normálně fungovat bez dluhu? :roll: děkuji!

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 15.01.18 09:52

Tak podnikání ve finančnictví není při insolvenci možné vůbec. Už nikdy. Pokud by jsi chtěla mít PPZ tak už máš jednou pro vždy smůlu.

Aduse93
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 09:54

Děkuji :-) a co realitní makléř? nevíš? ;)

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 15.01.18 09:54

Pokud splatíš veškerý dluh dříve než za 5 let, tak insolvence končí. Účetnictví se vede klasicky, daně a odvody na sociálku a zdravotku jsou stejný. Platbu na dluh odvádíš z čistého příjmu.

Aduse93
Povídálka 26 příspěvků 15.01.18 09:56

@lasička1 děkuji, jak si budu vést účto pro sebe? Odečtu si náklady a z výdělku odečtu náklady a čistý výdělek posílám, ano?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >