Insolvence a podpora v nezaměstnanosti

Anonymní
13.9.21 12:53

Insolvence a podpora v nezaměstnanosti

Dobrý den. Bude mi končit rodičák a zatím práci, která se dá zkloubit s dětmi zatím není. Moje podpora bude kolem 7 tisíc, zajímalo by mě, jestli s podpory mohou něco strhávat pro insolvenci, díky za odpověď, hezký den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24762
13.9.21 13:07

Insolvenci musíš splácet v dohodnuté splátce, jinak ti můžou všechny dluhy zesplatnit najednou, bacha na to.
Spoj se s insolvenčním správcem a domluv se, jak postupovat dál… Pod životní minimum ti strhávat nemůžou, ale zase nemůžeš očekávat, že nebudeš muset splácet a pohodička, oni si počkají…Nepočkají. Tak pozor na to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
13.9.21 13:36

Ano, mohou. Musejí ti nechat životní minimum. Určitě se spoj s insolvenčním správcem jak píše @Mar__tanka1983 a domluvte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9770
13.9.21 13:38
@Anonymní píše:
Dobrý den. Bude mi končit rodičák a zatím práci, která se dá zkloubit s dětmi zatím není. Moje podpora bude kolem 7 tisíc, zajímalo by mě, jestli s podpory mohou něco strhávat pro insolvenci, díky za odpověď, hezký den

Nějaky minimum musíš platit. Nějaký cca 2 tis myslím. Ale jinak je to příjem určitě pod minimem, kde ti nemají co strhávat. Určitě tohle musíš řešit s led svým IS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat