Insolvence při rodičovském příspěvku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 18:39

Insolvence při rodičovském příspěvku

Dobrý den, mohl by mi tady někdo poradit, zda je možné jít do insolvence, když budu pobírat rodičovský příspěvek?? Mám dvě děti, dluhy cca 200.000 tisíc, RP by byl 10.000,– s partnerem bych uzavřela tzv darovací smlouvu nebo smlouvu o důchodu, kdy by mi na insolvenci přispíval až do výše 4 tisíc korun. Šlo by v takovém případě požádat o insolvenci??,

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12068
6.10.21 18:54

Najdi si práci a máš dluh během chvíle splaceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
6.10.21 18:57

Zkus a uvidíš. Už jsou i bezplatné poradny, za zkoušku nic nedáš no.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 18:57

@JancaS84 dík za odpověď, nic méně se netýká mé otázky. Hezký den

• Citovat
  • Nahlásit
13722
6.10.21 19:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, mohl by mi tady někdo poradit, zda je možné jít do insolvence, když budu pobírat rodičovský příspěvek?? Mám dvě děti, dluhy cca 200.000 tisíc, RP by byl 10.000,– s partnerem bych uzavřela tzv darovací smlouvu nebo smlouvu o důchodu, kdy by mi na insolvenci přispíval až do výše 4 tisíc korun. Šlo by v takovém případě požádat o insolvenci??,

Na tohle je potřeba víc informací a je lepší se rovnou obrátit na organizací, co má zkušenost se zpracováním návrhu - sako.justice.cz. A momentálně i zvážit, jaká je struktura dluhů a jestli není lepší využít milostivé léto, které bylo nedávno schváleno a začne za chvili platit. Pokud máš nějaké dluhy vůči státu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 20:14

@bertoldina vůči státu ne… Bohužel, vlastní vinnou jsem se dostala do dluhové pasti, vytloukani klínu klínem, dluhy u více společností, a dohromady splátky kolem 10 tisíc :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
13722
6.10.21 20:54
@Anonymní píše:
@bertoldina vůči státu ne… Bohužel, vlastní vinnou jsem se dostala do dluhové pasti, vytloukani klínu klínem, dluhy u více společností, a dohromady splátky kolem 10 tisíc :zed:

Obrat se na některého z akreditovaných zpracovatelů návrhů nebo občanskou poradnu (někdy to může být to samé, akreditaci nemají ale všechny). Třeba je i jiné řešení. Rozhodně budou fundovanější a můžeš jim říct víc informací než zdejšímu spolku. A budeš to mít bez nevyzadaneho psycho-socio rozboru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat