Inspirace na jméno pro holčičku i chlapečka

16
13.11.18 17:39

Inspirace na jméno pro holčičku i chlapečka

Dobrý den, s celou rodinou si lámeme hlavu jaké jméno vybrat(pro holčičku i chlapečka) k sestřičkám Viktorie a Zora. Rodina je velmi tolerantní co se jmen týče, i když u naší Zorinky byl celkem nesouhlas, ale mně se to jméno líbilo už od 13. U chlapečka zatím máme Filip, ale ráda se nechám inspirovat nápady od vás (jméno prosazuje moje maminka, mně se to špatně vyslovuje spolu s příjmením Voksa). Jelikož příjmení je střední délky, tak to může být jméno kratší i delší. Ale hlavně vás prosím o pomoc s holčičkou.
Moje kritéria:

• Jména, která bych nedala (Eliška, Tereza, Lucie, Adéla, Anna, Kateřina)
  • Nesmí to být jméno z mého okolí (Jana, Barbora, Simona, Eliška, Michal, Matěj)
  • Jména končící -slava/-míra

Vím, že jsem náročná, ale jmen, která jsou dle mých kritérií je hodně a já stále nemůžu narazit na jméno abych řekla:,,To je ono."
Jsem v 5. měsíci takře času je až až, ale už bych chtěla mít klid alespoň v tomto okruhu.(termín v březnu)
Je mi jedno jestli bude mít dítě svátek blízko narozenin, protože mi ho až tak neslavíme, jen si dáme mezi sebou nějaký menší dáreček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
13.11.18 17:45

Co takhle Nela, Stela, Sofie a takováhle cizí jména?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
13.11.18 17:47

My treba vime ze holcicku chcem Emmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
13.11.18 17:48

Linda, Tadeáš, :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
13.11.18 17:49

Ja bych holčičce dala Brigita, vždy jsem to jméno chtěla dat, ale mam samé kluky. Pro kluka bych dala Robert. Ať tam mají všichni r a krasne drnčí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
13.11.18 17:51

Adina, Tamara, Karla, Veronika, Ester, Zita… Martin, Marián…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9040
13.11.18 17:54

Ten Filip se mi tedy vyslovuje hodně špatně s příjmením.
Co třeba Vilém nebo Albert, když jste tolerantní.
Z holčičích třeba Mariana nebo Edita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
13.11.18 17:55

Ahoj mě se nedávno narodila Linda. Ale zvazovala jsem Adrianu, Petru a Sylvii. Pro kluka jsem rozhodnuta pro klasickeho Petra, zvazila bych ale i Ondru, Lukáše nebo Jakuba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18790
13.11.18 17:56

Leona, Sabina, Silvie, Linda, Luisa, Robin, Adam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12272
13.11.18 17:57

Holka Kamila, Stella, kluk Theodor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
13.11.18 18:06

My rozhodovali mezi Laura, Lara, Isabella, Natalia, Valentina a co se týče kluků tak jsme měli Adam, David, Lucas, Jakub, Marek… U nás se vybíralo těžko, přítel má strašně univerzální příjmení, navíc nezní ani vyloženě česky, a ani že by bylo cizí a hodilo se nám k němu úplně každé jméno, co jsme zkusili :zed: :lol: Vyhrála to Lara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
13.11.18 18:14

My máme holčičky se jmény po manželově babičce - Ella a druhá je Amélie Šárka po mojí mamince :srdce: kluk by byl po manželově nevlastním otci Vítek Michael :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43975
13.11.18 18:16

Oliver, oskar, erika, sara, klara :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.11.18 v 18:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6467
13.11.18 18:17

Nevím proč, nikdy jsem to jméno ani nezvažovala (mám dvě holky), ale napadlo mě jméno Estel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
13.11.18 18:24

Matylda, Gabriela, Richard, Roman, Jindřich, Prokop.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama