Inspirace - něco na čepice, šály, rukavice

12272
3.8.13 14:16

Inspirace - něco na čepice, šály, rukavice

Potřebovala bych se inspirovat. Potřebuji do předsíně něco na čepice, šály, rukavice. Nějaký košík na zeď nebo tak něco. Nemáte někdo? Díky za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31104
3.8.13 14:24

@kolozubka co kapsář?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
3.8.13 14:25

Ahoja :), já chodím často očumovat na mimibazar.cz do sekce bydlení. Zkus nakouknout :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
3.8.13 14:45
@Myrha píše:
@kolozubka co kapsář?

Kapsář sem i moc nelíbí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
3.8.13 14:45
@MMartina1 píše:
Ahoja :), já chodím často očumovat na mimibazar.cz do sekce bydlení. Zkus nakouknout :).

Zkusím to, ale stále doufám, že mi někdo poradí něco geniálního, krásnýho a levnýho, co má doma. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
3.8.13 14:51
@kolozubka píše:
Zkusím to, ale stále doufám, že mi někdo poradí něco geniálního, krásnýho a levnýho, co má doma. :mrgreen:
:lol: :lol: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
3.8.13 14:57

Navrtat lištu-nahoře udělat dírky podle počtu který ti vyhovuje a pak do těch dírek napíchat drát zohybaný do tvaru D, které by leželo bříškem nahoru.Tak a ted nevim jesli si mě pochopila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
3.8.13 14:59

@kolozubka tak můžeš si na zeď přidělat třeba velké květináče a ještě je o dekorovat, nebo jiné bedny. To je o tom, co máš za styl.

MOje mámam má třeba nad dveřma poličku a na tom paoírové krabice polepené takovými těmi samolepkami jako byli ta razítka na kufrech. Jen je to hodně nahoře. Jí to ale nevadí. Ty používané má právě v kapsáři a šátky věší přímo na tu poličku (je to taková ta ikea z tyček).
Na kapsáři má navěšené knoflíky a z druhé strany si věší korále. ;)

V košíku na zeď taky nevidím problém, nebo pověsit na věšák…

No já mám šály na žebřinách a čepice v krabici pod nimi.

Pokud vás není víc, šel by i nějaký věšák podobně jako je ten strom na šperky, ale na zeď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
3.8.13 15:00
@dituleska píše:
Navrtat lištu-nahoře udělat dírky podle počtu který ti vyhovuje a pak do těch dírek napíchat drát zohybaný do tvaru D, které by leželo bříškem nahoru.Tak a ted nevim jesli si mě pochopila :D

Že to je nějaký IQ test? :mrgreen: Asi jsem propadla, vůbec nechápu. Navíc mám mizernou přestavivost. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
3.8.13 15:06

Tak jinak - ale ne že se budete smát mému umění na počítači :D nalevo je průřez lištou a drátem z profilu.Na pravo je jak se na to věší čepice - červená a šála-modrá…snad už pochopeno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
3.8.13 15:07
@Myrha píše:
@kolozubka tak můžeš si na zeď přidělat třeba velké květináče a ještě je o dekorovat, nebo jiné bedny. To je o tom, co máš za styl.

MOje mámam má třeba nad dveřma poličku a na tom paoírové krabice polepené takovými těmi samolepkami jako byli ta razítka na kufrech. Jen je to hodně nahoře. Jí to ale nevadí. Ty používané má právě v kapsáři a šátky věší přímo na tu poličku (je to taková ta ikea z tyček).
Na kapsáři má navěšené knoflíky a z druhé strany si věší korále. ;)

V košíku na zeď taky nevidím problém, nebo pověsit na věšák…

No já mám šály na žebřinách a čepice v krabici pod nimi.

Pokud vás není víc, šel by i nějaký věšák podobně jako je ten strom na šperky, ale na zeď.

To už jsem všechno někde viděla, ale není to můj styl. Jsem spíš konzerva se sklony k romantismu. :mrgreen: Nelíbí se mi ani domácí přezdobená tvorba, ale ani moc jednoduché designové kousky, prostě něco mezi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
3.8.13 15:10
@dituleska píše:
Tak jinak - ale ne že se budete smát mému umění na počítači :D nalevo je průřez lištou a drátem z profilu.Na pravo je jak se na to věší čepice - červená a šála-modrá…snad už pochopeno :mrgreen:

Jé díky moc za nákres. Už jsem to pochopila, ale stále to není úplně to, co bych si představovala. Navíc to není na rukavice a ty bych pak neměla kam dát.

Napadl mě drátovaný košík, ale nevím, jestli to nebarví a jestli to něco vydrží. (zvlášť mýho nervního chlapa a divoký dítě) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
3.8.13 15:12

Tak já to mam na rukavice udělaný tak že za každým tím jakoby D mam Y na který ty rukavice navléknu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
3.8.13 15:17
@dituleska píše:
Tak jinak - ale ne že se budete smát mému umění na počítači :D nalevo je průřez lištou a drátem z profilu.Na pravo je jak se na to věší čepice - červená a šála-modrá…snad už pochopeno :mrgreen:

geniální :) to snad doma instalujeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
3.8.13 15:18

@Myrha dobré je vidíš všechno a neštracháš v kopici čepic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama