Inspirace outfit (a baculatější zvlášť)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 16:29
Inspirace outfit (a baculatější zvlášť)

Ahoj, žiju na malém městě, oblečení nakupuji hlavně přes eshopy. Teď mám nějaká kila po porodu navíc. Končí zima, jaro ještě není, tak hledám, co na sebe, protože do oblečení před těhotenstvím se nevejdu. Ráda se inspiruji v oblékání, ale teď nevím kde. Sleduji jednu holku na Instagramu, ale ta má velikost 36 :mrgreen: Nevím, jestli nejsem kvůli břichu teď odkázaná jen na legíny :think: Před těhu velikost 38, teď mám tak 40/42.

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 12.03.18 16:33

Pokud mas nejake to kilo navic, tak rozhodne ne leginy.

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9431 příspěvků 12.03.18 16:40

Dobře padnoucí rifle jsou lepší než legíny…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 16:46
@Russet píše:

To ano, ale kam pro ně? Dívám se po eshopech a bojím se něco objednat, když nemám konfekční velikost. V obchodě když mi byly přes břicho, byly strašně široké a dlouhé nohavice.

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9431 příspěvků 12.03.18 16:53
@Anonymní píše:
To ano, ale kam pro ně? Dívám se po eshopech a bojím se něco objednat, když nemám konfekční velikost. V obchodě když mi byly přes břicho, byly strašně široké a dlouhé nohavice.

Jo, jsi hrozně tlustá :mrgreen: Co mají říkat ty opravdu obézní? Já mám zas krátké nohy, kalhoty courám. Vršek mi je vždy malý přes prsa. Já moc oblečení nekupuju, jistí to CA nebo podobný řetězec…

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 12.03.18 16:59

Ahoj já jsem před těhu měla velikost 40 a po nezdaru teď 42/44 :? oblečení jsem sehnala v new yorkru, džíny i trička

czaky
Závislačka 2507 příspěvků 12.03.18 16:59
@Anonymní píše:

Mam presne opacny problem - kdyz uz mi jsou dziny pres stehna, jsou mi veliky v pase a pri soucasnem trendu skinny/slim fit/stretch mi navic sedi na lytkach, coz mi obzvlast vadi. Dziny jsem nesehnala ani nepamatuju. Ty co mam jsou snad uz vic zasivany nez puvodni :nevim:

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9431 příspěvků 12.03.18 17:02
@czaky píše:
Mam presne opacny problem - kdyz uz mi jsou dziny pres stehna, jsou mi veliky v pase a pri soucasnem trendu skinny/slim fit/stretch mi navic sedi na lytkach, coz mi obzvlast vadi. Dziny jsem nesehnala ani nepamatuju. Ty co mam jsou snad uz vic zasivany nez puvodni :nevim:

A co boocut?

czaky
Závislačka 2507 příspěvků 12.03.18 17:03

Jinak vetsinou vyberu v marks and spencer, z eshopu asi pomer cena vykon bonprix. Tricka a sportovni dacathlon nebo lidl.

czaky
Závislačka 2507 příspěvků 12.03.18 17:05
@Russet píše:
A co boocut?

Jj, jedinej strih kterej aspon jakz takz, ale i ty maj casto prizvisko typu slim :zed:… a na kramech v podstate neni, jedine eshopy

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 12.03.18 17:08

Ahoj, co e-shop zoot.cz? Kde tam naobjednat více velikosti a co nesedí vrátit. Jsou na to zvykli :) i to propagují tak, ze ať to takhle lidé dělají :) mají i par vydejnich míst, kde platí to stejne, naobjednat a vyzkoušet :)

Janatans
Stálice 81 příspěvků 3 inzeráty 12.03.18 20:37

Za sebe doporučuju sukně a šaty. Pokud se dobře vybere střih, jsou nositelné i krátce po porodu. Mně zůstalo cca pět kilo navíc a většinu věcí můžu normálně nosit. Jen jsem teda koupila větší číslo u punčoch :) Kalhoty skoro nenosím, necítím se v nich dobře i se mi špatně shání. Pracně jsem sehnala jedny s úzkými nohavicemi a k nim nosím delší tuniky nebo košile. Velikost 44/46.

Objednávám třeba z Bonprix, Witt nebo i z Aliexpress. Tam je teda potřeba počítat s tím, že věci jsou krátké, takže šaty mnohdy vyjdou vlastně jako tunika.

czaky
Závislačka 2507 příspěvků 12.03.18 21:44

Se zootem spokojena nejsem. Jednak co se slusnyho vyberu tyka tak spis v tech mensich velikostech, ale hlavne se mi vetsinou nelibil material (tenoucky, prusvitny, nedrzi tvar). Synovo trocko tam ted chci zkusit reklamovat protoze po jednom vyprani hrozne ztratilo barvu. U bonprix jak u ceho, trika dziny ok, bluzy saty plateny kalhoty jak kdy ale uz mam celkem asi vytrenovany cich a trefuju se do tech lepsich materialu :lol:. Jinak zrovna u bonprix kdyz vaham s velikosti tak mi obvykle z tabulky velikosti bez problemu sedi spis mensi

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 26.03.18 23:49

Podle mě 42 je úplně v pohodě velikost. Určitě neupozorňuj na to, co považuješ za nedostatek (např. větší bříško, větší zadek, silnější paže…). Klidně zvol dobře padnoucí džíny a k nim volnější košili, top, triko. Zkus vrstvit - přes košili třeba vestu, přes to vlněný kabát s páskem v pase, pěkný šátek kolem krku, pěkné tenisky (ty jsou letos hodně trendy) a máš outfit na procházku. Zkusit můžeš i šaty rovného střihu, nebo šaty, které jsou vypasované v oblasti nad pas a pak se rozšiřují do áčka, k tomu lodičky nebo na jaře pak tenisky či espadrilky. Jinak už jsem to někde psala, já jsem moc spokojená s Cellbes e-shopem, mají tam i velké velikosti, nepřeberné množství věcí, stylů, barev, vzorů.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28311 příspěvků 27.03.18 06:02
@Russet píše:

rifle s narvanou zadelí? Strašně obyčejné, stádní a neslušící. Radím nosit šaty, tím spíše na jaře, létě, podzimu, působí žensky a tím více u ženských tvarů, kterým sluší, jsou pohodlné a nikde nemačkají. Na ZOOTu je šatů všech velikostí, střihů, barev ráj.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama