Instagram - aktivita sledujících

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.09.19 19:57
Instagram - aktivita sledujících

Ahoj, potřebuju radu. :lol:

Stalo se vám někomu na instagramu, že se vám přestala zobrazovat aktivita lidí, které sledujete? (Např. že někdo něco okomentoval, nebo dal like nějakýmu příspěvku.)

Pro lepší pochopení přikládám fotku. Ať googluju jak chci, nikde jsem ještě odpověď na tenhle problém nenašla. Když rozkliknu ikonku ♡, mělo by to být rozděleno na SLEDUJI a VY (viz.foto),což jsem tak donedávna normálně měla a teď se mi zobrazí pouze aktivita týkající se mě, možnost vidět aktivitu mých přátel najednou proste zmizela. :nevim:
Zkoušela jsem restartovat mobil, aktualizovat instagram, ale problém to nevyřešilo. :lol:

Tak budu ráda za případný rady a tipy.

Díky :palec:

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12279 příspěvků 07.09.19 20:21

Zdravím,

kde přesně je ta ikonka :srdce:?

Už vidím :palec: Já to tam stále mám :)

Neaktualizovala jste v poslední době IG?

Hezký den, Iva :mavam:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.09.19 20:24
@admin píše:
Zdravím,

kde přesně je ta ikonka :srdce:?

Už vidím :palec: Já to tam stále mám :)

Hezký den, Iva :mavam:

Všichni to tam mají, jen mně to záhadně zmizelo. :zed: :nevim: :lol:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.09.19 20:26

Aktualizovala, ale až po zjištění tohohle problému. Navic tahle moznost sledovani aktivity přátel je nová snad od loňska a mně to prostě přestalo jít, asi předevčírem. :lol:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12279 příspěvků 07.09.19 20:28

@Anitramm No, já zas jen na některých účtech mohu sdílet cizí příspěvky do Stories, což je mi taky záhadou, proč to někde jde a někde ne.

K Vašemu problému jsem našla toto: https://www.reddit.com/…ty_tab_gone/

Asi to ojedinělé nebude :mavam:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.09.19 20:33
@admin píše:
@Anitramm No, já zas jen na některých účtech mohu sdílet cizí příspěvky do Stories, což je mi taky záhadou, proč to někde jde a někde ne.

K Vašemu problému jsem našla toto: https://www.reddit.com/…ty_tab_gone/

Asi to ojedinělé nebude :mavam:

Děkuju, tak to je zajímavý. Taky jsem se na IG ničím neprovinila, že bych to měla jakože „za trest“. :lol: Pěkně mě to štve. Novej účet si zakládat nechci :?

AkiB
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 07.09.19 20:40

Já jsem na to už někdy narazila, že to přestalo fungovat více lidem :kytka: Ale proč, to nevím. Přijde mi, že instagram teď dělá různé změny. A zařekla jsem se, že ho přestanu aktualizovat, před 3 týdny proběhla aktualizace a celý týden mi ig vůbec nešel. Po týdnu teda zase šel, a ve čtvrtek byla další aktualizace a já blbec ji povolila, no, a ig opět nejde :pocitac: :zed:
Takže už nikdy víc! :lol:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.09.19 20:46
@AkiB píše:
Já jsem na to už někdy narazila, že to přestalo fungovat více lidem :kytka: Ale proč, to nevím. Přijde mi, že instagram teď dělá různé změny. A zařekla jsem se, že ho přestanu aktualizovat, před 3 týdny proběhla aktualizace a celý týden mi ig vůbec nešel. Po týdnu teda zase šel, a ve čtvrtek byla další aktualizace a já blbec ji povolila, no, a ig opět nejde :pocitac: :zed:
Takže už nikdy víc! :lol:

Já ho ale aktualizovala až po zjisteni tyhle zavady :nevim: :lol:

Váš příspěvek
Reklama