Instagram - tip na zdravé vaření, recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinaCV
Echt Kelišová 8049 příspěvků 21.06.19 18:49
Instagram - tip na zdravé vaření, recepty

Ahoj holky, baví mě Instagram a ráda bych sledovala někoho, kdo se snaží o zdravější vaření a celkově o zdravější životní styl. Ideálně nějakou „obyč. holku z lidu“, která třeba i sundavala kila po těhotenství, takže lítá kolem dítěte, zajímá se o stravu jako takovou, o pravidelnost ve stravě, přidává cvičení a tak. Nechci nikoho vystajlovanýho, ale někoho, kdo vaří z dostupných surovin a ne moc složitě. Máte nějaký tip? Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
adriana24
Závislačka 3075 příspěvků 21.06.19 19:14

@MartinaCV ja znam jenom elblovou

MartinaCV
Echt Kelišová 8049 příspěvků 21.06.19 19:18
@adriana24 píše:
@MartinaCV ja znam jenom elblovou

Díky a jak je ten název přesně? Nevyjíždí mi..

Tableta
Kelišová 5307 příspěvků 21.06.19 19:20
@MartinaCV píše:
Díky a jak je ten název přesně? Nevyjíždí mi..

je to jmenujisepeta
Ale není to matka, nic moc hubnout nemusela a navíc používá suplementy - proteiny,… Což za běžne dostupnou surovinu nepovažuju :think:

MartinaCV
Echt Kelišová 8049 příspěvků 21.06.19 19:22
@Tableta píše:
je to jmenujisepeta
Ale není to matka, nic moc hubnout nemusela a navíc používá suplementy - proteiny,… Což za běžne dostupnou surovinu nepovažuju :think:

Aha, tak to nebude úplně to, co hledám. A jiný tip máš? Ať to nemusím založit sama :mrgreen:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 19:24

https://www.instagram.com/kayla_itsines/
Jinak je čerstvě po porodu, takže se můžeme těšit na videa a navody jak zhubnout v této době. Plus minimálně na fb zdíli i videa na normální cvičení, není potředa si kupovat její aplikaci, když nechceš. Já jí sledují už asi 3 roky, cvičila jsem s ní jak před těhu tak v těhu a super. Navíc dává pravidelně tipy na jídlo a obecně na zdravé stravování.

MartinaCV
Echt Kelišová 8049 příspěvků 21.06.19 19:27
@katintheBOx63 píše:
https://www.instagram.com/kayla_itsines/
Jinak je čerstvě po porodu, takže se můžeme těšit na videa a navody jak zhubnout v této době. Plus minimálně na fb zdíli i videa na normální cvičení, není potředa si kupovat její aplikaci, když nechceš. Já jí sledují už asi 3 roky, cvičila jsem s ní jak před těhu tak v těhu a super. Navíc dává pravidelně tipy na jídlo a obecně na zdravé stravování.

To zní dobře, podívám se, díky moc! :kytka:

Tableta
Kelišová 5307 příspěvků 21.06.19 19:27
@MartinaCV píše:
Aha, tak to nebude úplně to, co hledám. A jiný tip máš? Ať to nemusím založit sama :mrgreen:

Bohužel žádnou, která by vyhovovala tvým požadavkům neznám :mrgreen: Já z foodblogerek občas čekuju jen smoothcooking a Mámu v kuchyni. Ale smoothcooking měla vždy skvělou postavu a cvičení nevím, že by přidávala. Ale zase hodně chodí a nejezdí MHD :palec: A Máma v kuchyni je jen o vaření (nejen pro děti). Ani jednu ale nesleduju :mrgreen: Mně u smoothcooking hrozně vadil spam, kdy jednou za týden udělala třeba 20 stories o tom, koho sledovat :roll: Jinak holku z lidu sleduju jen jednu - @simonadockalova :srdce: :srdce: Je to mladá holka, děti nemá, superzdravě taky moc nejí (občas jo, abych jí nekřivdila :mrgreen: ), ale cvičí a nabíjí skvělou energií o 106 :)

Tableta
Kelišová 5307 příspěvků 21.06.19 19:29

Já spíš umím poradit s tím, koho nesledovat :mrgreen:

MartinaCV
Echt Kelišová 8049 příspěvků 21.06.19 19:29
@Tableta píše:
Bohužel žádnou, která by vyhovovala tvým požadavkům neznám :mrgreen: Já z foodblogerek občas čekuju jen smoothcooking a Mámu v kuchyni. Ale smoothcooking měla vždy skvělou postavu a cvičení nevím, že by přidávala. Ale zase hodně chodí a nejezdí MHD :palec: A Máma v kuchyni je jen o vaření (nejen pro děti). Ani jednu ale nesleduju :mrgreen: Mně u smoothcooking hrozně vadil spam, kdy jednou za týden udělala třeba 20 stories o tom, koho sledovat :roll: Jinak holku z lidu sleduju jen jednu - @simonadockalova :srdce: :srdce: Je to mladá holka, děti nemá, superzdravě taky moc nejí (občas jo, abych jí nekřivdila :mrgreen: ), ale cvičí a nabíjí skvělou energií o 106 :)

Chápu, podívám se na simonu :palec:

MartinaCV
Echt Kelišová 8049 příspěvků 21.06.19 19:30
@Tableta píše:
Já spíš umím poradit s tím, koho nesledovat :mrgreen:
:mrgreen: koho?
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.06.19 19:31
@MartinaCV píše:
To zní dobře, podívám se, díky moc! :kytka:

Určitě koukni a nedej se odradit tím, že je hubená. Ona je taková konstrukce postavy, takže i po porodu už vypadá skvěle. Ale co je super, že fakt jí normálně - žádné sílené diety ani suplementy a ty 15 až 28 minutové sety se dají dělat úplně všude. Ona kolikrát dá video z domu, nebo z hotelu a ukazuje, že vše jde procvičit i bez nářádí 8) Moc se teším až začne cvičit s dcerou, jako přirozeným závažím za pár měsíců, když jí malá trochu vyroste. Pak budu i já cvičit s prckem s nimi :mrgreen:

Tableta
Kelišová 5307 příspěvků 21.06.19 19:31

Jako napadla mě @_milluji_
Ta by i tvoje požadavky splňovala, ale mně je hrozně nesympatická. Vadí mi, jak se na sílu snaží mluvit spisovně, ale občas jí to ujede. Když se natáčí, tak jí jde vidět jen půl obličeje a taky dělá ty spamovací stories :nevim:
Asi jsem náročná :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.06.19 v 19:38

Tableta
Kelišová 5307 příspěvků 21.06.19 19:34
@MartinaCV píše: :mrgreen: koho?

Třeba gigi95.gabus :mrgreen: Strašně protivná baba. Mladá matka, hubla, zdravě jedla (aspoň to tak prezentovala). Ale jaksi jí to nevyšlo :oops:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 21.06.19 21:04

Já si na inspiraci hodně oblíbila Evu Francovou a její Kuchařku že Svatojanu. Není teda na instagramu, nehubne (alespoň ne cíleně) a necvici (nad rámec běžne aktivity). Nicméně vařit umí a občas má moc fajn nápady. Poslední dobou se bohužel začíná ve svých názorech a pohledu na svet trochu radikalizovat, ale pro občasne zpestření jídelníčku je to stále fajn.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama