Instalater - závěrečné zkoušky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janinaf1
Nováček 6 příspěvků 16.12.18 09:31
instalater - závěrečné zkoušky

Má někdo syna, který má vypracované otázky k závěrečným zkouškám, obor instalater? Velmi dobře zaplatím…. Nebo třeba jen část a něco bychom dodali zase my… Děkuji za nabídky. Jana Fenclová

edit admin - kontaktní údaje

Reakce:
Kaci89
Kecalka 314 příspěvků 16.12.18 10:01

@janinaf1 ty joo skoda ze jsem takovou mamu nemela a musela jsem si je vypracovat sama :pankac:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 16.12.18 10:05
@Kaci89 píše:
@janinaf1 ty joo skoda ze jsem takovou mamu nemela a musela jsem si je vypracovat sama :pankac:

Ty jsi instalatér? :mrgreen:

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 16.12.18 10:25

Ja znam asi 8 instalateru :) Pry to byla jen komedie, s otazkami dostali i ucebnici, ze ktere mohli vypsat odpovedi a pak je cist. Je to tedy zarizene tak, aby to udelal kazdy.

Ketris
Echt Kelišová 9767 příspěvků 16.12.18 10:42

At si da inzerat na nastenku ve skole..

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 10:43

@Ketris vyborny napad :roll: pak se zjisti,kdo to inzeroval a vyhodi ho ze skoly :zed: navic mi obchodovani s takovouhle veci neprijde v poradku :nevim:

Ketris
Echt Kelišová 9767 příspěvků 16.12.18 10:54

@Twixinka Tak u nas ve skole je to uplne normalni a nikdo to neresi :roll: mame tam velkou nastenku se vsim. Neni to zadne obchodovani atd..

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 11:04

@Ketris no ja tohle dat na nastenku na sve stredni skole,te chci maturitni otazky a zaplatim je,tak jdu dost pravdepodobne na koberecek do reditelny a u maturity mi to pekne daji sezrat :nevim: o vysoke skole ani nemluvim,to bych rovnou letela .. a jsem toho nazoru,ze si to ma kazdy vypracovat sam,je to dobra priprava k tem zkouskam ..

sagina
Echt Kelišová 7726 příspěvků 16.12.18 11:08
@Twixinka píše:
@Ketris vyborny napad :roll: pak se zjisti,kdo to inzeroval a vyhodi ho ze skoly :zed: navic mi obchodovani s takovouhle veci neprijde v poradku :nevim:

já nevím, je to už hodně dávno, co jsem chodila na střední, ale maturitní otázky jsme si normálně vypracovávali jako třída. s podporou učitelů - prostě jsme měli rozdělené, kdo jakou otázku vypracuje a před třídou při hodině odvykládá a normálně se počítalo s tím, že si je pak mezi sebou vyměníme, pokud bude zájem. však u zkoušky není podstatné, z jakých materiálů jsem se učila (třeba ke státnicím na VŠ jsem si některé otázky vůbec nevypracovávala, protože jsem věděla, že je víceméně dám z fleku a nemá smysl se s nimi zdržovat), ale co u zkoušky předvedu, co jsem se naučila :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 11:12

@sagina tohle je v poradku,ale tady zakladatelka pise,ze za ne dobre zaplati,to uz mi prijde trochu moc :nevim: me by zajimalo,proc to takhle neudela trida syna zakladatelky?

janinaf1
Nováček 6 příspěvků 16.12.18 11:22

Třída to takhle samozřejmě asi vypracovává, to nevím, ale syna mám bohužel v nemocnici, a na vše se tedy musí připravit sám, navíc musí udělat ročníkovou práci, aby ho k závěrečným zkouškám vůbec pustili, a udělat zkoušky před učiteli, aby mu mohli dát známky na vysvědčení… Je dlouhodobě hospitalizován. Naštěstí patřil k lepším studentům, a tak se mi povedlo se s učiteli domluvit, aby nemusel mít roční odklad. A vzhledem k tomu co má učiva a bez výkladu, se snažím mu situaci alespoň trochu usnadnit. Ani o tom neví…

Ketris
Echt Kelišová 9767 příspěvků 16.12.18 11:22

@Twixinka Jenze vyucnak a maturita je rozdil, na ucnaku to takhle fakt neresi :D

sagina
Echt Kelišová 7726 příspěvků 16.12.18 11:27

@Twixinka tak zas dneska se platí za všechno :nevim: například za mého mládí jsme se ve škole se spolužáky doučovali zdarma, prostě jsme byli spolužáci, když někdo něčemu nerozuměl, sedli jsme si o přestávce a vysvětlovali si látku. u starší holky na střední se i spolužáci mezi sebou doučují za peníze a to jsou jinak dobrý kolektiv :nevim:

sagina
Echt Kelišová 7726 příspěvků 16.12.18 11:31
@janinaf1 píše:
A vzhledem k tomu co má učiva a bez výkladu, se snažím mu situaci alespoň trochu usnadnit. Ani o tom neví…

hmm, kdybych já takhle něco organizovala za zády svých dětí, tak by se jim to velmi nelíbilo. myslím, že dneska ty komunikační kanály jsou natolik rozsáhlé, že i když je syn v nemocnici, tak i tak se může se spolužáky domluvit na vysvětlení látky nebo na přeposlání vypracovaných otázek, pokud je jinak dělají jako třída.

janinaf1
Nováček 6 příspěvků 16.12.18 12:15

Jestli to dělají ve škole nevím, ale snad ano. Nebo my jsme to tak dělali (mám tedy taky maturitu a nevím jak fungují učňáky). Co se týče toho, že to dělám synovi za zády, tak vím, že to pochopí, že to dělám pro něj pro ulehčení, máme velmi pěkný vztah. Dnes to byl ode mne jen impulsivní nápad sem napsat. A pochopitelně až za ním pojedu o tom s ním promluvím. Jinak vím, že jeho spolužáci školu nějak moc neřeší…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >