Instax - mobilní tiskárna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka734
Povídálka 26 příspěvků 9 inzerátů 28.06.19 06:45
Instax - mobilní tiskárna

Ahoj, prosím o rady. Dcera by chtěla pořídit k turistickému deníku Inxtax mini. Ale slyšela jsem že nedělá moc pěkné fotky. Nečekám tedy z takového fotáku žádné zázraky ale přemýšlím zda nekoupit lepší a nebo mobilní tiskárnu. Nemáte někdo zkušenosti a můžete porovnat, co je lepší? Ano vím levnější je si je vyvolat najednou ale o to nám nejde. Tak prosím pouze o rady kdo má zkušenosti :-) Děkuji Zuzka :)

Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 8468 příspěvků 28.06.19 07:48

@Nikolka734 Za me je to hovadina, ale chapu, ze mladi to dnes chteji bez ohledu na kvalitu fotek. Projela jsem nejaka videa ze zvedavosti, a kvalita fotek opravdu bidna. Papir je taky dost drahy, takze jedna minifotecka nevabne kvality prijde asi na 20 korun 8o
Pokud chcete dceri splnit prani, tak ji ho kupte. Sama casem mozna uzna, ze tahat sebou na vylety tuto plastovou hruzu neni zrovna pohodlne.
Zrejme si preje primo Instax, takze nabizet ji kvalitnejsi alternativu asi nema smysl.

Nikolka734
Povídálka 26 příspěvků 9 inzerátů 28.06.19 08:12

@cecetka tyto věci Všechny víme. Sama mám teleofn ktery dělá lepší fotky jak samotný foťák. Ale cestujeme po památkách a máme turisticky deník kam se vejdou opravdu jen malé fotky. Proto bych chtěla porovnani instax fotak versus mobilní tiskárna kde si bude moct vybrat z fotek kdež to z toho foťáku ne. :)

Sorin
Stálice 70 příspěvků 28.06.19 09:30

Mobilní tiskárna je nejlepší poměr kvality fotek a ceny, zejména díky tomu, že si vyberete ty, které se povedly. Instax dělá zase roztomilé malé fotečky - momentky. Upřímně si myslím, že to, že Instax nebo Polaroid nedělá úplně top fotky k tomu patří a je to svým způsobem ten nostalgický prvek, který na tom kde kdo vyhledává. Přeci nejde o to mít v turistickém deníku fotky ve studiové kvalitě. Kupte Instax, je to stylovka a do deníku úplně ideální formát. :palec:

Nikolka734
Povídálka 26 příspěvků 9 inzerátů 28.06.19 09:42

@Sorin děkuji za postřehy. Kvalitu fotek určitě neočekáváme top ani od jedné věci :-) Šlo mi spíše o to zda je lepší koupit instax nebo tu tiskárnu. Ještě přemýšlíme zda koupit Intax mini který si dcera vybrala nebo Instax WIDE, pak nás zaujal ještě Polaroid OneStep Plus grafitový. Ale to už je zase větší a tahat se s tím si myslím nebude chtít.

cocomoon
Kecalka 329 příspěvků 28.06.19 20:14

Nějak moc nechápu zadání. Vám jde o to si tisknou fotky přímo na místě?
Není lepší koupit tiskárnu domů a fotky si pak zpracovat na PC a v pohodlí do toho deníčku vytisknout?
Ono nejde jen o kvalitu fotek, ale taky o stálost dané fotky. Aby jste pak po pár letech nezjistili, že místo fotek máte pár vybledlejch mazanic.

Nikolka734
Povídálka 26 příspěvků 9 inzerátů 28.06.19 22:03

@cocomoon Ano dcera si chce udelat památku hned na místě a vložit do deniku.jde mi o srovnání instax fotoaparát a mobilní tiskárny. Fotky si tiskneme 2× do roka ve velkém. I je mám uložené. Takže proto muj dotaz. Ano vím fotky jsou drahé, i že se můžou po čase rozmazat.Ale na to se právě neptam, chtěla jsem vědět porovnání dvou přístrojů.

cocomoon
Kecalka 329 příspěvků 28.06.19 22:19

Tak pokud takto, tak bych asi mobilní tiskárnu nevolil. Je to krám navíc kterej člověk sebou musí tahat.
Spíš bych to bral z pohledu mobility a kvalitu bych nijak moc neřešil. Takže za mě ten instax.

Lucka Svobodová
Povídálka 34 příspěvků 29.06.19 00:05

@Nikolka734 ahoj vlastním oboje, instax a tiskarnu hp sprocket mini. Jednoznacne muzu rici, ze invetsice do te miniaturni krabicky, ze ktere lezou fotky je mnohem lepsi, velka je asi jako mobil, dobiji se pres usb, jdou z ni fotky na samolepicim papiru, pro me znacka ideal, lepim je do deniku, nedoponujes toner, funguje na principu “chemicke reakce”. Papir te vyjde i mnoho levneji nez u toho fotaku. Kupovala jsem ho na Vanoce 18’ a od te doby ho vytahla cca 3×, protoze fotky a jejich kvalita je na bodu mrazu, nedej boze pokud je nekde moc velka tma a spolecnou fotku na to taky nevyfotis, usporadat to do deniku je taky za trest, protoze prilepit se to poradne neda a jeste to spatne drzi. Je to spis takova ozdoba na policku, nic vic. Moje predstava u tohoto byla jina a byla jsem spis zklamana.

Váš příspěvek
Reklama