Instruktorka plavani doma ve vane Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
novi
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 02.06.10 11:21
Instruktorka plavani doma ve vane Praha

Ahoj vsem, muzere mi prosim doporucit nejakou dobrou instruktorku na plavani miminek doma va vane? jo instruktorku v Praze. Jednu jsem nasla a ta chce 500Kc/h…zda se mi to dost. Dekuju!

Reakce:
Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 02.06.10 12:08

Já mohu doporučit Martu (603420008) … dříve působila v Kenny, teď má svůj vlastní klub. My k ní chodíme na plavání už 3,5 roku od 3 měsíců a opravdu je výborná. Ale fakt nevím, kolik si účtuje za plavání doma.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25303 příspěvků 02.06.10 12:11
Evikk píše:
Já mohu doporučit Martu (603420008) … dříve působila v Kenny, teď má svůj vlastní klub. My k ní chodíme na plavání už 3,5 roku od 3 měsíců a opravdu je výborná. Ale fakt nevím, kolik si účtuje za plavání doma.

U nás byla Mirka Vošická z Lavoda, ale ta by teď měla někdy rodit,ale na stránkách mají i někoho na Prahu. Bylo to taky za 500 Kč, ale byla u nás okolo dvou hodin a to mi přijde dobré.

Veveruska
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 02.06.10 14:58

Ja mohu doporucit Danielu Pojezdnou z Plavacku - je vyborna a ani to nemaji tak drahe http://www.plavacek-deti.cz/…rodinach.php?ID=3 Je to ta ve spodni rade, vedle kluka v zlutem tricku se svetlyma zabkama na nohach http://www.plavacek-deti.cz/…ny/bazen.php?… .

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.10 15:30

My měli z Lavody Katku Malou. www.lavoda.cz Byla sympatická, příjemná. Holky na plaání si ale chálili i tu druhou, která je na jejich stránkách uedena u rodinek. Byla u nás cca 1,5, možná 2. Stála 350Kč za návštěvu plus příspěvek na dopravu 52 Kč za lístky na MHD. Ukázala nám plavání ve aně a kojeneckou masáž. Při prní hodině po šestinedělí ukázala ve vaně polohu klubícku a ne zádech. Vždy ukázala, pak nechala zkusit to samé mne. Z masáží to byly nožičky a bříško. Pak doporučila pár týdnů plavat ve vaně sami. Po druhé přišla mezi 3-4 měsícem, kdy má už mimčo držet hlaičku, ukázala nám potopení, polohu na bříšku a nové polohy na zádech. musím říct, že všechny děti z kurzu, které měli před tím plavání ve vaně, snášely bazén mnohem líp.

novi
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 02.06.10 15:43

Dekuji vsem za info! Urcite vyzkousim!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >