Intenzita randění

26
včera v 09:50

intenzita randění

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak jste to měli s randění na začátku-první týdny. Randili jste intenzivně, tzn. pravidelně se viděli, víkendy společné. Nebo jste se setkávali jednou za týden, volali si, víkendy měl kazdy sam? Pak se to rozbehlo? Je pro Vás důležitý ten první spád..intenzivní randění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
213
včera v 10:00

Nevím, jestli z našeho randění je radno brát si příklad. My jsme byli takoví dva introvertní a plaší mimoni, ale za to nám to vydrželo 6 let a jdeme spolu i nadále. Jestli znáte písničku od Epydemie…Potkali se v pondělí. Tak to asi probíhalo nějak podobně, ale asi ještě hůř :mrgreen: Ze začátku, a to už jsme se znali hodně dlouho, jsme se potkávali tak jednou za týden na hodinku dvě, mezitím jsme si něco napsali, ale nikdy jsme si nedomlouvali hned další rande, vždycky to vyplynulo nějak z toho psaní. Někam mě pozval nebo jsme šli lozit na stěnu, na procházku do lesa, do čajovny a tak. Ono to ještě bylo dost problematické skloubit s jeho prací, protože každý druhý víkend byl v práci, mimo to měl noční pak denní, takže to bylo takové komplikované, časem jsme vyráželi i na vandry. Než se odvážil mi dát na každém rande pusu nebo vzít mě za ruku, tak okolo toho dělal tanečky, že mi nejdřív musel stáhnout čepici do očí nebo mě lechtat, půl roce se to tak nějak ustálilo a dalo do pohody :mrgreen: Teď spolu bydlíme, řešíme dále společnou budoucnoust, děti a to by mě tenkrát na začátku, podle toho, jak to probíhalo, vůbec nenapadlo. :mrgreen: Vlastně jsem tomu moc šancí nedávala. Byli jsme jak dva šašci, co si neví rady. Aspoň máme co vyprávět vnoučatům :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
včera v 10:01

Vídali jsme se několikrát do týdne, nebylo to denně. Důležité je pro mě cítit ten zájem a to, že je ti s tím druhým hezky. Až čas potom ukáže jestli to dopadne nebo ne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7396
včera v 10:09

@Lavenderka Z počátku 3-4× týdně, ale byli jsme z jednoho města…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
včera v 10:12

Téměř kazdej večer po práci, ráno mě hodil domu, já si dala sprchu a jeli jsme zas do práce :lol:, vlastně jsme spolu byli pořád, protože jsme spolu i pracovali. No a zůstalo nám to do teď, jen teď spolu bydlíme a do práce nechodím, jsem na RD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31311
včera v 10:15

Vídali jsme se 2× týdně, víkendy volné (každý zvlášť), volali jsme si občas.
Jsme svoji 10 let :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863

Tak ono je to dost individuální, podle věku, pracovních povinností, vzdálenosti ve které od sebe bydlíte, podle toho, jak to skloubíte s koníčky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26

Ja „randim“ druhy tyden, s dotycnym jsme se videli jednou ale asi 5h. Je tam chemie, je stale si o cem povidat. Pak mi vola kazdy den, porad pise ale prvni vikend mlcel, pak se ozval v Pondeli vecer. A tenhle vikend pry jde k babicce.
Mel za mnou dorazit tenhle tyden, byli jsme domluveni na urcitou hodinu ale neprisel, uz ani nepsal. Pak se ozval az kolem pulnoci, pry musel zpatky do prace resit pracovni uraz. Ako uverila jsem tomu, protoze to znelo presvedcive.
Dalsi dny se ozyva porad kolem 11vnoci, kdyz se ptam co dela..tak ruzne..upravuje fotky atd.
Nevim, jsem rozpacita..mela jsem neco podobneho v minulosti, dotycny delal to same ale byla tam jina zena. Mam z toho traumu. Jsem na to hodne citliva a nedela mi to vubec dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
včera v 10:17

Jsme oba z Prahy, vim ze v Praci konci tak v 5 ale ozve se trebas v 11. Kdydz je v praci tak se mnou hodne intenzivne komunikuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
včera v 10:29
@Lavenderka píše:
Jsme oba z Prahy, vim ze v Praci konci tak v 5 ale ozve se trebas v 11. Kdydz je v praci tak se mnou hodne intenzivne komunikuje.

Není zadaný? To, že píše jen v práci a nebo až pozdě večer je divný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
včera v 10:30

@Dara90 vravi, ze je nezadany. Ale pride mi to divne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
včera v 10:41
@Lavenderka píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak jste to měli s randění na začátku-první týdny. Randili jste intenzivně, tzn. pravidelně se viděli, víkendy společné. Nebo jste se setkávali jednou za týden, volali si, víkendy měl kazdy sam? Pak se to rozbehlo? Je pro Vás důležitý ten první spád..intenzivní randění?

Viděli jsme se po víc jak měsíci, pak po 2 měsících, pak měsíc.. Vesměs to takhle šlo cca půl rok, pak se prehouplo
prehouplo, když jsem se přestěhovala do svého, tak co 14 dní.. Teď už spolu víc jak rok a půl žijeme.. U nás to jinak nešlo, pac každý děti, bydliště of sebe přes 200 km.. Dali jsme to takhle 3 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24344
včera v 10:53

To hrozně záleží na pracovní vytíženosti, vzdálenosti bydlení, starosti třeba o děti (z přechozího vztahu) nebo rodiče, koníčky,…
Když jsem randila s ex, bylo nám 16 a začínali sme tak, že sme se třikrát do měsíce sešli na sex :lol: :lol: teprve po roce to vypadalo, že z toho bude něco víc…asi sme nikdy nebyli ti po uši zamilovaní blázni, ale ve spoustě věcech sme si rozuměli, řekla bych že v tom láska byla (ale samozřejmě je to zamlžené tím, že na konci to pár let stálo zaprd, než sme to rozpustili, každopádně sme spolu strávili 18 let a jedno dítě k tomu;)

S nynějším partnerem jsem se potkala už jako poučená, dospělá, vyskákaná (asi :D ), s dítětem. A skoro od první chvíle sme spolu trávili veškerý volný čas, a když sme se neviděli, tak sme si psali. Byl schopný jet o dvě hodiny dřív na odpolední, jen abysme si mohli dát spolu kafe. Já vstávala v pět, abych si s ním zašla před prací na snídani. Prostě jak puberťáci, i 24/7 bylo málo. Ani jako puberťák sem tohle nezažívala :nevim:
Už sme se teda uklidnili, bydlíme spolu, takže ty noční i denní přejezdy kvůli 15 minutovýmu setkání už nehrotíme, ale pořád je to láska, kterou sem nikdy nezažila :jazyk: a chceme spolu být pořád, až je mi za to před kámoškama trapně :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 10:57

:srdce: A kdy jste měli to první rande? V jakou hodinu? Odkud ho znáš? Asi neznáš nějaké jeho přátele? Prošla sis fb a fb jako blízkých přátel, jestli tam není s nějakou přítelkyní?

Upřímně…Pokud by o tebe opravdu stál, tak by se asi choval jinak…
Ale začátky vztahů mohou být různé, často mají chlapi když někoho hledají rozjeto do několika stan…

• Citovat
  • Nahlásit
26
včera v 11:29

Neznam zadne jeho pratele, ale prosla jsem FB, spolecne pratele nemame. Seznamili jsme pres seznamku. Jako vsimla jsem si, ze jedna holcina mu dava srdicka na FB na foto, on ji take ale nemusi to nic znamenat. Cerne scenare mam, protote ten pred tim to delal taky a pak to dost bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat