Intenzita slintání - zoubky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ifpulpo
Povídálka 37 příspěvků 05.02.17 15:32
intenzita slintání - zoubky

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda při růstu zoubků (stoliček) nebo celkově je intenzita slintání pokaždé stejná. Už měsíc se budíme, přes den moc nejíme, protivní moc nejsme, dásně oteklé nevidím, neslintáme nijam výrazně (když rostly ostatní zoubky, slintaly jsme dost), ale furt máme něco v puse a hlodáme, máme prstíčky v puse, dle doktorky to zuby nejsou, tak jsem se chtěla zeptat, jestli když vám rostly zoubky, jste slintaly stejně intenzivně a zda se oteklé dásně projevily hned, co se dítě začalo budit, nebo třeba až za měsíc. Mi je divné, že se furt budí, moc toho nejí a přes den nevydrží být vzhůru tak jako dříve. Je nám téměř 10,5 měsíce a máme 8zoubků. Co jiného to může být? Co se týče jídla, je kojena, příkrmy jedla normálně, ted ten měsíc chce více méně banán, jogurt, sem tam rohlík apod, zeleninu cca co třetí den. jinak nic moc. Skleničky jsem zatím nekoupila, když tak vyzkouším. máte podobnou zkušenost? díky

Reakce:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23031 příspěvků 05.02.17 16:06

Ahojda, ne, u dítěte určitě nemusí být pokaždé intenzita slintání stejná, dokonce se někdy vyloupne zub a příznaky předtím nemusí být vůbec žádné… Spíš nechápu, proč ty slintáš, když zub rostl dítěti… To bude asi tím buzením a že málo jíš, viď :roll:

ifpulpo
Povídálka 37 příspěvků 05.02.17 16:44
@Xiraxinek píše:
Ahojda, ne, u dítěte určitě nemusí být pokaždé intenzita slintání stejná, dokonce se někdy vyloupne zub a příznaky předtím nemusí být vůbec žádné… Spíš nechápu, proč ty slintáš, když zub rostl dítěti… To bude asi tím buzením a že málo jíš, viď :roll:

A ty dasne jsou otekle uz od zacatku buzeni nebo klidne za mesic?

Xiraxinek
Generální žvanilka 23031 příspěvků 05.02.17 16:45
@ifpulpo píše:
A ty dasne jsou otekle uz od zacatku buzeni nebo klidne za mesic?

Nejmenší kluk neměl nateklé vůbec a prostě se najednou objevil zub…

blumen
Hvězda diskuse 41956 příspěvků 05.02.17 17:21

Dcera slintala u stolicek a spicaku nejvic. Natrkle dasne a nic jineho jsem nepozorovala, jen se objevil zub. A blbe spala, u spicaku.

blumen
Hvězda diskuse 41956 příspěvků 05.02.17 17:22

A nejedla. Ona teda celkove moc neji, ale tohle byl pokazde extrem.

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 05.02.17 22:07

Pokud i vy slintate zajděte si k lékaři, neni to normální.

Jinak naše dcera slintala zhruba půl roku denně a dost, jela 10 slintaku.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23031 příspěvků 06.02.17 10:16
@Alkata píše:
Pokud i vy slintate zajděte si k lékaři, neni to normální.Jinak naše dcera slintala zhruba půl roku denně a dost, jela 10 slintaku.
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >