Reklama

Intenzita slintání - zoubky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ifpulpo
Povídálka 35 příspěvků 05.02.17 15:32
intenzita slintání - zoubky

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda při růstu zoubků (stoliček) nebo celkově je intenzita slintání pokaždé stejná. Už měsíc se budíme, přes den moc nejíme, protivní moc nejsme, dásně oteklé nevidím, neslintáme nijam výrazně (když rostly ostatní zoubky, slintaly jsme dost), ale furt máme něco v puse a hlodáme, máme prstíčky v puse, dle doktorky to zuby nejsou, tak jsem se chtěla zeptat, jestli když vám rostly zoubky, jste slintaly stejně intenzivně a zda se oteklé dásně projevily hned, co se dítě začalo budit, nebo třeba až za měsíc. Mi je divné, že se furt budí, moc toho nejí a přes den nevydrží být vzhůru tak jako dříve. Je nám téměř 10,5 měsíce a máme 8zoubků. Co jiného to může být? Co se týče jídla, je kojena, příkrmy jedla normálně, ted ten měsíc chce více méně banán, jogurt, sem tam rohlík apod, zeleninu cca co třetí den. jinak nic moc. Skleničky jsem zatím nekoupila, když tak vyzkouším. máte podobnou zkušenost? díky

Reklama

Reakce:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 05.02.17 16:06

Ahojda, ne, u dítěte určitě nemusí být pokaždé intenzita slintání stejná, dokonce se někdy vyloupne zub a příznaky předtím nemusí být vůbec žádné… Spíš nechápu, proč ty slintáš, když zub rostl dítěti… To bude asi tím buzením a že málo jíš, viď :roll:

ifpulpo
Povídálka 35 příspěvků 05.02.17 16:44
@Xiraxinek píše:
Ahojda, ne, u dítěte určitě nemusí být pokaždé intenzita slintání stejná, dokonce se někdy vyloupne zub a příznaky předtím nemusí být vůbec žádné… Spíš nechápu, proč ty slintáš, když zub rostl dítěti… To bude asi tím buzením a že málo jíš, viď :roll:

A ty dasne jsou otekle uz od zacatku buzeni nebo klidne za mesic?

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 05.02.17 16:45
@ifpulpo píše:
A ty dasne jsou otekle uz od zacatku buzeni nebo klidne za mesic?

Nejmenší kluk neměl nateklé vůbec a prostě se najednou objevil zub…

blumen
Hvězda diskuse 40327 příspěvků 05.02.17 17:21

Dcera slintala u stolicek a spicaku nejvic. Natrkle dasne a nic jineho jsem nepozorovala, jen se objevil zub. A blbe spala, u spicaku.

blumen
Hvězda diskuse 40327 příspěvků 05.02.17 17:22

A nejedla. Ona teda celkove moc neji, ale tohle byl pokazde extrem.

Alkata
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 05.02.17 22:07

Pokud i vy slintate zajděte si k lékaři, neni to normální.

Jinak naše dcera slintala zhruba půl roku denně a dost, jela 10 slintaku.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 06.02.17 10:16
@Alkata píše:
Pokud i vy slintate zajděte si k lékaři, neni to normální.Jinak naše dcera slintala zhruba půl roku denně a dost, jela 10 slintaku.
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama