Intenzita slintání - zoubky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ifpulpo
Povídálka 37 příspěvků 05.02.17 15:32
intenzita slintání - zoubky

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda při růstu zoubků (stoliček) nebo celkově je intenzita slintání pokaždé stejná. Už měsíc se budíme, přes den moc nejíme, protivní moc nejsme, dásně oteklé nevidím, neslintáme nijam výrazně (když rostly ostatní zoubky, slintaly jsme dost), ale furt máme něco v puse a hlodáme, máme prstíčky v puse, dle doktorky to zuby nejsou, tak jsem se chtěla zeptat, jestli když vám rostly zoubky, jste slintaly stejně intenzivně a zda se oteklé dásně projevily hned, co se dítě začalo budit, nebo třeba až za měsíc. Mi je divné, že se furt budí, moc toho nejí a přes den nevydrží být vzhůru tak jako dříve. Je nám téměř 10,5 měsíce a máme 8zoubků. Co jiného to může být? Co se týče jídla, je kojena, příkrmy jedla normálně, ted ten měsíc chce více méně banán, jogurt, sem tam rohlík apod, zeleninu cca co třetí den. jinak nic moc. Skleničky jsem zatím nekoupila, když tak vyzkouším. máte podobnou zkušenost? díky

Reakce:
Xiraxinek
Generální žvanilka 23068 příspěvků 05.02.17 16:06

Ahojda, ne, u dítěte určitě nemusí být pokaždé intenzita slintání stejná, dokonce se někdy vyloupne zub a příznaky předtím nemusí být vůbec žádné… Spíš nechápu, proč ty slintáš, když zub rostl dítěti… To bude asi tím buzením a že málo jíš, viď :roll:

ifpulpo
Povídálka 37 příspěvků 05.02.17 16:44
@Xiraxinek píše:
Ahojda, ne, u dítěte určitě nemusí být pokaždé intenzita slintání stejná, dokonce se někdy vyloupne zub a příznaky předtím nemusí být vůbec žádné… Spíš nechápu, proč ty slintáš, když zub rostl dítěti… To bude asi tím buzením a že málo jíš, viď :roll:

A ty dasne jsou otekle uz od zacatku buzeni nebo klidne za mesic?

Xiraxinek
Generální žvanilka 23068 příspěvků 05.02.17 16:45
@ifpulpo píše:
A ty dasne jsou otekle uz od zacatku buzeni nebo klidne za mesic?

Nejmenší kluk neměl nateklé vůbec a prostě se najednou objevil zub…

blumen
Hvězda diskuse 45351 příspěvků 05.02.17 17:21

Dcera slintala u stolicek a spicaku nejvic. Natrkle dasne a nic jineho jsem nepozorovala, jen se objevil zub. A blbe spala, u spicaku.

blumen
Hvězda diskuse 45351 příspěvků 05.02.17 17:22

A nejedla. Ona teda celkove moc neji, ale tohle byl pokazde extrem.

Alkata
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 05.02.17 22:07

Pokud i vy slintate zajděte si k lékaři, neni to normální.

Jinak naše dcera slintala zhruba půl roku denně a dost, jela 10 slintaku.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23068 příspěvků 06.02.17 10:16
@Alkata píše:
Pokud i vy slintate zajděte si k lékaři, neni to normální.Jinak naše dcera slintala zhruba půl roku denně a dost, jela 10 slintaku.
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac:
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >