Interaktivní panenka k vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajuj
Stálice 57 příspěvků 19.12.17 16:57
Interaktivní panenka k vánocům

Ahoj holky jdu si pro radu :) chceme malý koupit k vánocům interaktivní panenku jenže vůbec nevím jakou je jich tolik že nevím kterou vybrat :D líbí se mi chou chou má asi nejvíc funkcí ale přemýšlím o tom jestli vůbec by malou ohromila aby si s ní vůbec hrála za ty peníze :D máme už jednu s dlouhými vlasy a ta jí bavila cca týden :D nebylo by třeba lepší jí koupit nějakou obyčejnou?

Reakce:

řeřicha
Kecalka 292 příspěvků 19.12.17 17:00

Asi bych ji kupovala, až si ji malá bude vyloženě přát. Třeba vůbec nebude na panenky… :-)

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 19.12.17 17:30
@jajuj píše:
Ahoj holky jdu si pro radu :) chceme malý koupit k vánocům interaktivní panenku jenže vůbec nevím jakou je jich tolik že nevím kterou vybrat :D líbí se mi chou chou má asi nejvíc funkcí ale přemýšlím o tom jestli vůbec by malou ohromila aby si s ní vůbec hrála za ty peníze :D máme už jednu s dlouhými vlasy a ta jí bavila cca týden :D nebylo by třeba lepší jí koupit nějakou obyčejnou?

Ta panenka chou chou byla ta nejlepsi, co moje holky kdy mely. Mela kazda vlastni a strasne ji milovaly. Mely i baby born at do vany nebo normalni, pak tu co se krmi kaší atd a prakticky skoro kazdou tuhle drahou znacku, a ta chou chou byla opravdu nejoblibenejsi. Mohu ji doporucit. Jen chci jeste pripsat aby jste si pro jistotu dobre schovala ucet jelikoz jedne prasklo ocicko. To se ale muze stat se vsim. :mavam:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 19.12.17 17:33

Kolik jí je? Mám tříletou dceru a pětiletou neteř, neteř dostala už vloni nějakou takovou panenku, nevím přesně, co to všechno umí - vydává nějaké zvuky, cucá dudlík a lahvičku, myslím, že i čůrá… Obě jsou z ní hotové a vydrží si s ní hrát celé dopoledne. Ale ony jsou obě dost na panenky už od malička, příslušenství nás asi brzo zavalí :D

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 19.12.17 17:37
@Michelle_M píše:
Kolik jí je? Mám tříletou dceru a pětiletou neteř, neteř dostala už vloni nějakou takovou panenku, nevím přesně, co to všechno umí - vydává nějaké zvuky, cucá dudlík a lahvičku, myslím, že i čůrá… Obě jsou z ní hotové a vydrží si s ní hrát celé dopoledne. Ale ony jsou obě dost na panenky už od malička, příslušenství nás asi brzo zavalí :D

Ta chou chou ma takovy silikonovy oblicejik. Vypada jak opravdova. V tom oblicejicku se i oteviraji ocicka- vypada to vlastne jak kdyby je oteviralo prave mimčo. Tedy, jako by oblicej byl potazen kuzi. podle toho ji poznate

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 19.12.17 17:44

Jojo ten silikonový obličejík je super, přiznám se, že jsem to viděla prvně a docela jsem na to čučela, že to fakt vypadá hrozně přirozeně, když cucá ten dudlík třeba :D A to s tím uschováním účtu doporučuju taky, vím, že švagrová taky bohužel řešila nějakou reklamaci, myslím, že přestal fungovat nějaký senzor, co má v puse nebo co :lol:

Netopirek
Echt Kelišová 7759 příspěvků 19.12.17 18:07

A kolik malé je? Starší dcera si s panenkami začala hrát až ve školce, do té doby nezajímám. Mladší ji dostane letos, 2roky. Dostane Babyborn, čůrací s nočníčkem a kočárkem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >