Interaktivní panenka-miminko, které hýbe nožičkami

146
16.10.19 15:03

Interaktivní panenka-miminko, které hýbe nožičkami

Ahoj, dobrý den. Tříletá dcera má velmi specifické přání k Vánocům. Tedy -zacala o tom mluvit uz v srpnu a když jsme se teď začali bavit o Vánocích, tak hned „napsala“dopis Ježíškovi a v něm jediné, co si přeje je „miminko, co kope nožičkama“. Nevíte nekdo, nebo nemáte takovou panenku, která by uměla hýbat nožičkami? Zatím jsem jen tak zběžně koukala na net, byla jsem se kouknout v Bambuli, ale zatím jsem na nic podobného nenarazila. Předem díky za tipy;) (protože jestli tohle Ježíšek nesežene, tak to asi nebudou Vánoce:D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10274
16.10.19 15:40

@hicha :mrgreen: nechce živé miminko? ale to už asi do Vánoc nestihnete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
16.10.19 15:42
@stinga píše:
@hicha :mrgreen: nechce živé miminko? ale to už asi do Vánoc nestihnete?

Proboha to snad ne:D máme ještě k ní šestiletou a desetimesicniho kluka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10274
16.10.19 15:50

@hicha tak to už asi opravdu stačí :D, tak to už jedině to plastové, ale s hýbacíma nohama neznám, ale snad existují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3633
16.10.19 16:01

@hicha zkus mrknout na baby anabel, myslim ze jsem dnes videla reklamu a hybe i nozkama.Tu reklamu ted davaji casto, tak az ji zas uvidim, tak ti sem napisu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
16.10.19 16:50
@Ivana 85 píše:
@hicha zkus mrknout na baby anabel, myslim ze jsem dnes videla reklamu a hybe i nozkama.Tu reklamu ted davaji casto, tak az ji zas uvidim, tak ti sem napisu

No o to by bylo supr:) já právě nevím, kde na to přišla, možná viděla nějakou reklamu. Ale nevím kde, koukáme jen na déčko a tam reklamy nejsou (teda aspoň si myslím, že jsem tam žádnou neviděla…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama