Internetový obchod Malvík, jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 22.03.10 09:53
Internetový obchod Malvík, jaké máte zkušenosti????

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, na zkušenosti s tímto e-shopem.......­..máte někdo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 22.03.10 10:07

Jj, mám a jen ty nejlepší - nakupovala jsem v Malvíku už několikrát (jak na kamenný prodejně, tak přes net). Je tedy horší se tam případně dovolat, protože holčiny, co berou telefony dělají zároveň na prodejně a radí zákazníkům.
Můžu ale vřele doporučit.

Akinom
Závislačka 4609 příspěvků 22.03.10 10:09

ahoj
i ja jsem tam kdysi pres net neco kupovala asi i vickrat a teu jsem jen spokojena :)

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 22.03.10 10:20

Hmm já jen že jsem si tam objednávala min. týden madlo na kočárek, email o info už jsem osala dva krát a zatím žádná odpověď. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 10:29

ahoj, já tam taky minulý týden objednávala, posílala e-mail s prosbou o info, kdy přijde zboží a nikdo se mi neozval. Dnes jsem jim objednávku stornovala. Evidentně si neváží zákazníků, objednávat už tam nebudu. Nebaví mě, doprošovat se :wink:

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 22.03.10 10:35

No ještě chvíli počkám, já už zboží i zaplatila. :think:

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 22.03.10 10:40

Holky Malvík byl na veletrhu ForKids od čtvrtka do neděle, takže předpokládám, že to je ten důvod.

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 22.03.10 10:42

Founik díky za info, snad to bylo tím veletrhem a brzy se mi ozvou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 10:49

tak já předem neplatila, a to že byli na veletrhu mě nemusí zajímat, i když důvodem to být může. Ale na stránkách žádné upozornění na to, že nebudou k dispozici a že objednávky nebudou vyřizovat nemají.

petra79
Echt Kelišová 9908 příspěvků 22.03.10 11:19

Já tam taky nakupovala jak v eshopu tak kamenný.Lepší zkušenosti mám teda v obchodě než přes net,ale asi záleží co objednáváš.my tam objednáváme profily do koše na pleny a trvá to skoro týden než přijdou.Tak asi budeme objdnávat jinde.Ale jinak spokojenost mají velký výběr všeho.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 22.03.10 12:07

Taky mám zkušenost, spíše negativní.

Na podzim jsem objednávala autosedačku, fusak a tašku na kočárek.
Nikdo se mi neozýval, až prostě jednoho dne mi volalo PPL, že mají pro mě balík :nevim:

Ještě ke všemu byla zásilka nekompletní 8-o
Nikdo mi nedal nic vědět a díky tomu, že tam něco chybělo, stál balík míň peněz. Byla jsem z toho tak vyplesklá, že mě pán z PPL okradl o cca 500Kč :twisted:

Navíc mi přišla autosedačka bez záručáku a bez návodu, který k ní měl být na 100% dodávám.
Od paní vedoucí jsem dostala sprda, že návod se nendodává, byla pěkně odměřená a hnusná :pocitac:

Za mě nikdy víde :cert:

Loffda
Extra třída :D 10834 příspěvků 22.03.10 12:26

Cappy to si děláš srandu že nedávají návody k autosedačce? Já jen že jsem si jí od nich v pátek objednala :evil: No až přijedou tak si na nich asi evidentně smlsnu :pocitac:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 22.03.10 12:30

Loffdo, co sis objednala za autosedačku?
My jsme tenkrát brali Römera.
Celkově bylo s tou objednávkou více stížností a podle toho, jak se vedení chovalo, jsem usoudila, že takové nepříjemnosti řeší denně - žádné omluvy ani nic pdobného nebo třeba lítost, že neuspokojili svého zákazníka :nevim:

Paní se se mnou dohadovala, příjemná opravdu nebyla, že návod prostě není, že u žádné sedačky nebývá, to samé se záručákem.
No a asi po dvolu měsících používání jsme našli na sedačce „tajnou schránku“ 8-o a v ní byl návod a záručák :think:

Madam si mohla to odsekávání odpustit :cert:

Jde vidět, že vědí, co prodávají

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 22.03.10 12:35

teda holky vy mě děsíte, no snad bude má objednávka v pohodě :roll:

Loffda
Extra třída :D 10834 příspěvků 22.03.10 12:38

ha…tak to se těším na vyjednávání…mám objednanou taky Roemer! Kde byla prosímtě ta tajná schránka? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >