Internetový obchod Malvík, jaké máte zkušenosti?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2043
8.11.11 10:58
Cosmic píše:
Ja jsem si tam trebas psala, jaka je cena jedne autosedacky, v eshopu stoji 5 tis., u nich skoro 5700.. takze pak kdyz si clovek spocte ty slevy 8 a 20 procent… tak je to skoro totez…

Ale tak nemusi to byt pripad vseho, jen to chce si to overit..

Toto ale neni pripad jen Malvika, … zase je pravda, ze eshop a vyber maji perfektni jen trochu zrychlit dodani a tak a bylo by to super! Jako ocenuji, ze daji trebas kazde tehotne darek bez koupe cehokoliv!

No prave, ve vysledku sleva jen 8%, to zase takove terno neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Petr78
8.11.11 12:32

Tak jsem to tu skoro celé přečetl a asi se na plánovaný nákup se slevovým kuponem vyprdnu. Chtěli jsme tam pořídit kočárek (trojkombinaci), ale jelikož to máme do obchodu cca 140 km, tak jsem nejdříve napsal dotaz emailem na cenu v kamenném obchodě, aby mě pak cena nezaskočila. Na email nereagují, telefony nezvedají (jak pevné, tak mobilní), takže hold nakoupíme jinde. Dostat u malvíka nějakou informaci je asi nadlidský výkon, bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
6095
8.11.11 16:42

divim se tedy, ze ve svem zajmu neodpovidaji, mne odpovedeli na tu autosedacku cca za tyden - a omlouvali se.. ale to uz bude po slevach co… zkusila bych babypark, maji slevu 8 % na eshop, ale zase tam nemaji vsechny typy kocarku… ja mam maxi cosi a jsem spokojena.. mam to z babyparku.. sice trochu draz nez z malvika.. ale mela jsem to hned a zaruka je az od narozeni mimca:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
8.11.11 21:29

Cosmic, v Babyparku mají 15%, ne 8%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6095
9.11.11 07:13
Freezz píše:
Cosmic, v Babyparku mají 15%, ne 8%.

jo jasne 15%, jsem debil, uz z toho magorim:D, vcera jsem tam byla a je to opravdu jen na eshop.. taky je na zlicine obchod HM studio, tam je sleva 20 % ale je v tom hacek, ne na vsechno, ale jen na jejich hracky HM - no ale stejne jsem neco koupila, pani nam dala kuponek na slevu 100,– Kc tak aspon neco:DDD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Petr78
9.11.11 08:04

Tak Malvík se nám ozval, sice to trvalo 2 dny, ale odepsali. Já jsem ale nevydržel to čekání a objednali jsme kočárek se slevou 10% jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
6095
9.11.11 08:55
Petr78 píše:
Tak Malvík se nám ozval, sice to trvalo 2 dny, ale odepsali. Já jsem ale nevydržel to čekání a objednali jsme kočárek se slevou 10% jinde.

A jaky byly ceny, lisily se e-shopacky od kamenne prodejny, ze jo? A jakej kocarek jste vybrali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Petr78
9.11.11 18:34

Cenu napsali stejnou jako je na netu. Snad si teda paní správně přečetla dotaz a neposlala nám cenu z e-shopu :-D . Vybrali jsme Jané slalom pro 2011 v barvě district. Nakonec jsme ho objednali jinde se slevou 10%. Ikdyž nás paní upozornila, že dodávka trvá měsíc, tak kočárek prý nakonec bude za 2 dny, jelikož byl v Praze skladem.

• Citovat
  • Nahlásit
6095
9.11.11 21:15
Petr78 píše:
Cenu napsali stejnou jako je na netu. Snad si teda paní správně přečetla dotaz a neposlala nám cenu z e-shopu :-D . Vybrali jsme Jané slalom pro 2011 v barvě district. Nakonec jsme ho objednali jinde se slevou 10%. Ikdyž nás paní upozornila, že dodávka trvá měsíc, tak kočárek prý nakonec bude za 2 dny, jelikož byl v Praze skladem.

ty jo tak jestli s tim neco neudelali, mozna si precetli naky diskuze, jak si lidi stezujou na rozdilnost cen v kam. obchode a na netu, ja kocarek kupovala v cervenci.. nakonec v babyparku… kupovali jsme maxicosi a na eshopu byla jina cena nez v kamennym obchode… mela jsem slevu z maminky 8 % a na eshop 3 % a vyplatil se eshop, ale kvuli dodaci lhute jsem sla do babyparku, kde jsem mela garantovani 14ti denni lhutu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6095
9.11.11 21:15

petr78: tak at jste s kocikem spokojeni!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kolik
2.12.11 20:42

Tak jsme s manzelkou vyuzili slevy v Mamince a koupili pres eshop v Malviku autosedacku. Ve zkratce znovu bych to uz neudelal i pres velmi slusnou cenu.
Trochu to rozepisu:
Objednali jsme si sedacku za 6600 Kc s tim, ze diky kuponu z Maminky jsme meli 8% slevu a tim jsme se dostali na nejlevnejsi cenu na netu (asi o 300 Kc). U sedacky bylo napsano Dostupnost: obvykle do tri dnu…
Kdyz jsme se po tydnu ozvali, jak to teda vypada s tou dostupnosti, tak na email nikdo neodpovedel. Dva dny. Tak jsem tam zavolal a pani mi rekla, ze nevi, ale ze zjisti a zavola. Nutno dodat, ze opravdu zavolala, coz je snad jedine pozitivum, ktere mam s timto obchodem. Nicmene zavolala s tim, ze zbozi nema na sklade ani jejich dodavatel, ale ze by „mel“ naskladnit pristi tyden. Protoze jsme na to nijak zvlast necekali, tak jsem to radsi neresil, ale napsal jsem Malvikovi, at jsou tak hodni a opravi si u te autosedacky tu dostupnost a taky ze to bylo naposled, co jsem si od nich neco koupil a ze bych cekal, ze pokud maji dostupnost uvedenou tri dny a trva to vice jak deset dni, tak ze se ozvou sami a ne, ze ja je budu muset uhanet s tim, kde je sakra moje objednavka…
No, takze sedacku jsme objednavali 14.11. a prisla dneska 2.12., takze nejakych 18 dnu. A jako tresnicka na zaver je to, ze u objednavek nad pet tisic mel byt darek zdarma - detska osuska (to tam bylo uvedeno v dobe objednani 14.11.), ted tam misto toho maji uvedeno, za darek je plysova hracka do detskeho pokoje, no a ta tresnicka je to, ze v baliku samozrejme nebylo navic vubec nic, takze to s nimi jeste reklamuji pres email, ale protoze zbozi prislo dnes, tak samozrejme jeste nevim, jak to dopadne. Kazdopadne se podelim o info.
Kdyz shrnu to, ze standartne je na tuto sedacku poskytovana 3 leta zaruka a Malvik nabizi „pouze“ dvouletou a vsechno ostatni, cim jsem si s nima prosel, tak bych radsi utratil o ty tri stovky vic a koupil tady od steeve.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1836
2.12.11 23:27

Kolik: prosim Vas, neulozil jste si tel. cislo??? Na strankach Malvika jsem ho dnes nenasla a zrovna resim problem. Doposud jsem s timto obchodem byla velmi spokojena, ale posledni objednavku mi rozdelili s tim, ze adaptery k autosedacce jsou „objednany u dodavatele“. Ackoli avizuji, ze jsou k dostani do 3 pracovnich dni, dnes jsou to jiz 4 tydny. Psala jsem tam 2× a zadna odpoved - krom automaticky generovanych info mejlu… :-( To mi opravdu neprijde moc seriozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kolik
3.12.11 01:28

Bohuzel ne, ale na internetu jsem nasel tohle:
Adresa:
Dlouhá 1242, 253 01 Hostivice
Telefon:+420 220 980 484
Mobil:+420 774 420 983
E-mail:obchod@malvik.cz

Nezapomente si vzit jmeno toho, s kym jste hovorila, protoze jinak byva dost zvykem, ze Vas odbudou a pak kdyz zavolate znova, tak delaj, ze volate poprve… Snad to pomuze.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1836
3.12.11 14:02

Dekuji! V pondeli urcite zavolaji dodavateli a pak mne… Alespon tak mi to bylo receno. Snad je to prvni a posledni strapace, protoze sortiment maji z net obchodu asi nejvetsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kolik
3.12.11 19:10

No ocividne je problem, ze ho maji nejvetsi jenom na papire (internetu), ale kdyz dojde na lamani chleba, tak aby sis vzala mesic dovolenou, nez zbozi dostanes…
Za me kazdopadne ne a Malvik :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat