Interupce, vyrovnání

Anonymní
12.12.19 19:42

Interrupce,vyrovnani.

Omlouvam se za zrejme nevhodné tema. Asi potrebuju nejake nazory, vypovidat se, pomoct od nekoho kdo si prosel stejnou ci podobnou situaci. :,( Zitra jsem objednana na interrupci v 7tt. Selhalo co se dalo, antiko postinor, lidsky faktor. Na zacatku jsem byla hodne nemocna, chripka. Pak V 5tt jsem dostala od deti patou nemoc. Navic moje manželství nyni prochazi velkou krizi, nervy mam na pochodu. Citim se uz hodne slaba. Manzel dite jiz nechce( mame 3)ani ja uz jsem dite neplanovala. Bude mi uz 40. Nevim jestli jsem plne rozhodnuta, ale asi budu muset jit. Jen nevim jak se s tim da smirit? Jak pak byt sama ze sebou, když jsem proti interrupcím. Je tu nejaka dobra duse, ktera poradi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25145
12.12.19 19:43

Tak zase taková krize to nebude, když máte sex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 20:03

Ja bulila jak zelva. Nikdy nebudes 100% rozhodnuta, ale proste jsem vedela, ze bych s dalsim ditetem nwbyla uplne stastna, prvni co me napadlo, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna byl potrat. Brecela jsem jeste pred zakrokem. Bylo to v unoru a nikdy jsem nelitovala a nemela vycitky.

• Citovat
  • Nahlásit
203
12.12.19 20:20

Ahoj, zkus kontaktovat Hnutí pro život, mají spoustu zkušeností, vyslechnou, poradí, podpoří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
12.12.19 20:21
@Anonymní píše:
Omlouvam se za zrejme nevhodné tema. Asi potrebuju nejake nazory, vypovidat se, pomoct od nekoho kdo si prosel stejnou ci podobnou situaci. :,( Zitra jsem objednana na interrupci v 7tt. Selhalo co se dalo, antiko postinor, lidsky faktor. Na zacatku jsem byla hodne nemocna, chripka. Pak V 5tt jsem dostala od deti patou nemoc. Navic moje manželství nyni prochazi velkou krizi, nervy mam na pochodu. Citim se uz hodne slaba. Manzel dite jiz nechce( mame 3)ani ja uz jsem dite neplanovala. Bude mi uz 40. Nevim jestli jsem plne rozhodnuta, ale asi budu muset jit. Jen nevim jak se s tim da smirit? Jak pak byt sama ze sebou, když jsem proti interrupcím. Je tu nejaka dobra duse, ktera poradi?

Dívej se na to rozumem ne citem. Sama píšeš, že máte problémy ve vztahu, on další dítě nechce, to e bude 40 a máte už 3 děti a navíc jsi byla nemocná. To všechno jsou racionální důvody proč do toho jít. Nebo bys zvládla být na 4 děti sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
12.12.19 20:28

Ne, nejsi proti interupcim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 20:31

Já bych do toho nešla, kdybych si nebyla jistá. A to jsem v mládí interrupci zvažovala. Nakonec to byl falešný poplach, ale v té době jsem neměla ani náznak pochybností. To je jediná situace, kdy bych na interrupci šla. Bez jakýchkoliv pochybností. Jinak se z toho může vyvinout slušná deprese a pokazit ti to vztah ještě víc, než neplánované dítě. Hlavně se nenech zmanipulovat manželem. Nikdo nemá právo nutit tě do interrupce…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 20:33

Ještě dodám, že minimálně bych počkala… Zítra bych fakt nešla v takovém rozpoložení. Dej tomu týden.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 21:08

Sama na 4 deti, ne nezvladla bych. Nemam zadnou jinou rodinu kterou bych mohla pripadne pozadat o pomoc. Byla bych sama. Ale i tak se to ve me porad pere.
Ano manžel me tlaci, pujdes a hotovo. O to vic se mi to prici a vim ze to muze byt pro nas koncem. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
685
12.12.19 21:38
@Anonymní píše:
Sama na 4 deti, ne nezvladla bych. Nemam zadnou jinou rodinu kterou bych mohla pripadne pozadat o pomoc. Byla bych sama. Ale i tak se to ve me porad pere.
Ano manžel me tlaci, pujdes a hotovo. O to vic se mi to prici a vim ze to muze byt pro nas koncem. :,(

Moc nerozumím tomu, že uprednostis manžela před dítětem, i když jsi smířená s koncem vztahu. Pro někoho je 7tt jen embrio, pro někoho život.. a nechápu proč volis interupci pred adopci, když je tolik páru co jsou schopné platit statisíce za miminko. Potrat není něco k čemu si lze koupit odpustek na emiminu. Pokud bys s tím byla smířená, tak nezakládá tuhel diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 21:48

Je to těžká situace, o tom žádná. Ale určitě bys měla nárok na nějakou pomoc. Někdo doporučil kontaktovat Hnutí pro život, s tím názorem souhlasím. Podívej se na jejich stránky. Samozřejmě, nejedná se o objektivní radu na téma potrat/ne, jsou už dle názvu spíš proti, ale (alespoň dle stránek) nesoudí a snaží se ženám uvažujícím o potratu pomoct. Zkus jim teď zavolat, mají bezplatnou linku 24/7. Možná ti poradí, na co bys když tak měla nárok a třeba ti ukážou, že potrat není jediné řešení v tvé situaci (v což podle mě tajně doufáš). Zkus to a pokud tě nepřesvědčí, běž na ten potrat, ale stejně ideálně počkej nějaký ten týden, ať se ti to opravdu uleží v hlavě.

• Citovat
  • Nahlásit
291
12.12.19 21:52

Když sem otěhotněla s manželem v tu dobu ještě přítelem, tak mě taky tlačil na potrat ani neuvažoval o tom, že bychom si mimčo nechali.Pro mě to byla rozumově jasná volba jedno dítě sem měla z předchozího vztahu, v tu dobu sem měla finanční problémy s přítelem sme byli spolu kratkou dobu a ještě sme se pořád hádali, ale prostě jsem to nedokázala, vím, že bych si to nikdy neodpustila. Takže jsem na potrat nešla. Manžel, když se podívá na mrně, tak říká, že byl blbej, že o tom vůbec uvažoval. Náš vztah se změnil k lepšímu, vzali sme se, stavíme dům a sme šťastná rodina.To ,že by to bylo 4.dítě podle mě není problém, to, že máš dítě ve 40 taky v dnešní době není výjimka, ale ta krize s manželem to musíš vědět ty, jak velká je, jestli to je opravdu tak špatný. Nikdo tě na potrat nutit nemůže. Určitě bych zítra nešla a ještě si to pořádně promyslela. Držím palce ať se správně rozhodneš, vím jak to je těžký :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
13.12.19 06:45
@Anonymní píše:
Ano manžel me tlaci, pujdes a hotovo. O to vic se mi to prici a vim ze to muze byt pro nas koncem. :,(

Urcite se nerozhoduj podle názoru ženských z internetu. Oni tvůj život nezijou a ani nebudou. Sama musíš posoudit, jestli bys zvládla péči o 4 děti sama, finance, zdravotní stav, věk, rodinnou situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat