Interrupce 11tt

Anonymní
8.6.21 13:07

interupce 11tt

Zdravím, omlouvám se za anonym, vím že je tu moc takových témat ale nikde jsem prostě nenašla odpovědi, převážne ženský jen nadávají na dotyčnou.
K tématu:
Zítra mě čeká interupce a chtěla bych se zeptat zda někdo již byl, jak to probíhá, co vše si vzít s sebou apod. Jak jste na tom byli fyzicky i psychicky po zákroku.
Jen bych uvedla na pravou míru, miminko je chtěné ale má vývojovou vadu neslučitelnou se životem, takže mi nemusíte zde psát nadávky apod.
Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1956
8.6.21 13:30

Doklady. Aspoň já nic víc nepotřebovala :kytka:
Měla byste potom odpočívat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
8.6.21 13:48
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se za anonym, vím že je tu moc takových témat ale nikde jsem prostě nenašla odpovědi, převážne ženský jen nadávají na dotyčnou.
K tématu:
Zítra mě čeká interupce a chtěla bych se zeptat zda někdo již byl, jak to probíhá, co vše si vzít s sebou apod. Jak jste na tom byli fyzicky i psychicky po zákroku.
Jen bych uvedla na pravou míru, miminko je chtěné ale má vývojovou vadu neslučitelnou se životem, takže mi nemusíte zde psát nadávky apod.
Děkuji :)

Jeste jsem neviděla, že by tu někdo nadával na to, že jde žena na interupci, skrze vývojových vad. Ale když to píšeš, budiž.
Fyzicky jsem byla v pohodě a s psychikou to bylo horší, jelikož to bylo po IVF. Po zákroku pokud je vše v pořádku můžeš odejít. Jinak já si sebou pro jistotu vzala věci na převlečení, kdyby náhodou, nikdy nevíš. A ty jejich erární věci žádná sláva + doklady, minerálku. Asi dva týdny jsem byla dole bolavá, pak už v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 14:00

Já nastupovala den předem, ale už to bylo v cca 15tt.. záleží jestli jdeš domu hned ten den nebo zůstaneš přes noc…košili jsem měla od nich, brala jsem vložky, toaleťák, nějakou kosmetiku, ručník, papuče, nabíječku, pití..prostě základní věci, doklady, papíry od doktora…měla jsem i časopis, ale to bylo zbytečné.. myšlenky se ubíraly jinam..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat