Intimita v rozhovorech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LukasBauer
Povídálka 25 příspěvků 19.08.19 20:52
Intimita v rozhovorech

Dobrý den, v jedné knize jsem četl, že ženy mají rády intimitu v rozhovorech. Nějak si ale pod tím neumím nic představit. Co si pod tím představujete vy(tedy maslím hlavně ženy)? Díky, Lukáš

Reakce:
Božislava
Závislačka 3311 příspěvků 19.08.19 20:55

To jsou velmi důvěrné hovory. Jako, že má překrásnou tentonc a tak.

Mauri08
Kecalka 126 příspěvků 19.08.19 21:00

Podle toho asi zda se bavím s mužem nebo ženou, ale já v tom zábrany nemam… a když mluvíme s holkama v práci tak jsme horší než chlapi… pr. Zda jsme o víkendu plnili povinnosti a jaký to bylo apod.

Božislava
Závislačka 3311 příspěvků 19.08.19 21:02
@Mauri08 píše:
Podle toho asi zda se bavím s mužem nebo ženou, ale já v tom zábrany nemam… a když mluvíme s holkama v práci tak jsme horší než chlapi… pr. Zda jsme o víkendu plnili povinnosti a jaký to bylo apod.

manželské povinnosti a počet orgasmů?

bambusačka
Povídálka 32 příspěvků 19.08.19 21:34

@LukasBauer Intimita = důvěrnost. Pocit bezpečí s danou osobu, že s ní můžu mluvit o čemkoliv, být přitom sama sebou a nemuset se bát, že informace zneužije nebo mě bude soudit. Nejedná se tedy (jen) o hovory o sexu a intimních věcech v tomto slova smyslu. Spíš možnost se svěřit, vědět, že mi protějšek skutečně naslouchá a zajímám ho.

meluuuzina
Povídálka 11 příspěvků 19.08.19 21:35

Tak já si pod intimitou v rozhovorech představuju blízkost, vzájemné sdílení pocitů… některý chlapi na to nejsou…

Božislava
Závislačka 3311 příspěvků 19.08.19 21:45
@meluuuzina píše:
Tak já si pod intimitou v rozhovorech představuju blízkost, vzájemné sdílení pocitů… některý chlapi na to nejsou…

Pokud mu k tomu otevřeš láhev dvanáctky, tak na to jsou.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 19.08.19 22:03
@Mauri08 píše:
Podle toho asi zda se bavím s mužem nebo ženou, ale já v tom zábrany nemam… a když mluvíme s holkama v práci tak jsme horší než chlapi… pr. Zda jsme o víkendu plnili povinnosti a jaký to bylo apod.

Proboha to fakt resite? 8o kolegyni mam docela fajn, ale toto fakt neprobirame..chudaci chlapi..

Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 19.08.19 23:19

Intimitou v rozhovorech si predstavuju sdileni pocitů, jak se rika az na dřeň, bavit se exkluzivne o vecech, o kterych se nebavim s jinymi, o citech, o strachu. Mozna az to, ze budeme mit svuj jazyk nebo zpusob vyjadrovani, které nebude kazdemu zrejme. Soukromy svet.

Intimni rozhovory jsou neco jiného- na dřeň o milovani technicky i pocitove :lol:

hopsalka
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 20.08.19 07:22

@lilith1 zato chlapi tohle neřeší :lol:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 20.08.19 07:41
@hopsalka píše:
@lilith1 zato chlapi tohle neřeší :lol:

Delala jsem v muzskem kolektivu x let a budes se divit zas tak ne. u nas nyl takovy jeden.

Váš příspěvek
Reklama