Tatínek u porodu - díval se na vás po tom stejně?

76
23.5.16 11:09

Intimní dotaz.u porodu a po

Ahoj holky je mi to trapné ale vy které jste měli tatínka u porodu… Díval se na vás po tom stejně? Hodně slyším o tom že muž má k ženě potom odpor :(… Toho se bojím, chci být pro něj pořád ta nej i po porodu. Co když by se podíval,, dolů,, a už by jsem ho nikdy nevzrusovala? A po porodu změníte se tam dole hodně?? Vrátí se to časem do původního stavu, nebo budu mít tunel Blanka :? :D
Na miminko se moc těším, na to že budeme rodina, nechapejte mě jen tak, ze mi jde o vzhled, to ne.jen si kladu tyto otázky a je mě blbí ptát se lidi kolem. Nevím jestli u porodu chci přítele nebo raději ne…
Děkuji za vstřícné odpovědi :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
23.5.16 11:13

@Edys manžel stihl jen rození placenty :D jinak se fakt nedívá, dole jsem stejná, jizva nejde ani vidět už dlouho, taky jsem si to kladla, ale opravdu se nemusíš bát, pokud je tvůj chlap rozumný a dospělý, názor na tebe nezmění (leda tak v dobrém, jak jsi statečná a hustá, že jsi to dala :palec: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
23.5.16 11:13

Termín mam za měsíc úplně vim o čem píšeš :hug: me jde hodne i o vzhled, takze špatne nesu i 15 kg co mam uz nahoře. Ale doufam, ze to všechno krásně vykojim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
23.5.16 11:14

Ono to nejde nějak paušalizovat, každej to má jinak. Já u druhýho porodu chlapa měla. Měl zákaz se dívat, ale stejně zvědavec se díval. :) Ale žádný následky na něm nepozoruju. Všechno v nejlepším pořádku klape tak jak má. ALe přiznávám že jsem se taky bála jak to pak bude brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
23.5.16 11:14

Nedávno jsem o tom četla a spousta Dr. to ani právě z tohoto důvodu nedoporučuje. Ale ta doba před a hlavně po porodu si myslím, že je fajn tam někoho mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
23.5.16 11:15

Tvoje obavy jsou normální. Důležité je vědět, že chlap na porodním sále nikam nekouká… ten má co dělat sám se sebou a stím, že mu drtíš ruku, stojí u tebe u hlavy, většinou nekontroluje situaci mezi nohama. ;)

První doba porodní je docela dobré utužení vztahu, ty máš bolesti a on ti má jen pomáhat aby ti bylo co nejpříjemněji. Pro spoustu chlapů je ženská po porodu statečná hrdinka.

Ohledně stavu a vzhledu rodidel po porodu je to individuální, existují různé cviky na pánevní dno, aby se opět zpevnilo, to víš, že to někdy chce trochu času, než se všechno vrátí do starých kolejí (někdy bývají velká porodní zranění zvenku i zevnitř, laktace je smrt pro zvlhčení pri sexu atd…) a někdy to jde i bez nástřihu a někdo dokonce nedodrží ani šestinedělí a spokojeně sexuje dál.

Myslím, že normálního zdravého milujícího chlapa nemůže přítomnost u porodu změnit. :kytka:

• Citovat
  • Upravit
527
23.5.16 11:16

@Edys Na mě se manžel už nedíval stejně, ale s daleko větším obdivem a láskou. Byl u obou porodů a náš vztah to hodně utužilo. Je jasné, že každý chlap je jiný.., nech ho stát u hlavy, dolů se dívat nemusí. Před prvním porodem jsem byla hodně úzká, po něm už ani zdaleka, po druhém porodu se přidaly nějaké potíže, ale ani to neovlivnilo v negativním náš sexuální život, spíš je to lepší :) (i když kvalitu mého života to trošku snížilo). Takže za mě změnit se toho může dost, ale záleží na nátuře člověka. A rozhodně doporučuji posilovat svaly pánevního dna, třeba si i domluvit někde na rehabilitaci konzultaci jak správně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
23.5.16 11:21

Já partnera u porodu měla, nenutila jsem ho, aby tam byl. Nebyl to pro něj příjemný zážitek, už by nikdy k porodu nešel, a to jsem měla super porod. Nicméně jeho vztah ke mně se vůbec nezměnil, rozhodně žádný odpor ke mně neměl :roll:
U mně to teda se spodkem pak bylo ze začátku spíš naopak, nějak víc těsno řekla bych :D ale časem se to srovnalo, řekla bych, že i vzhledově, ale já ten spodek nikdy nějak nezkoumala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
23.5.16 11:22

Mám v okolí 4 chlapi, co byli u porodu, ano, dívají se na ženu jinak - s obdivem, jak to zvládla.. Žádný z nich se nekoukal přímo „na místo činu“, ale stáli u hlavy, drželi za ruku a podporovali holky.. Jeden byl i přestřihnout pupečník a prohlásil, že po X letech si zase uvědomil, jak neskutečně moc svou partnerku miluje, protože zvládnout něco tak šílenýho může jen úžasně silná osoba :srdce: (Mě těmihle slovy tehdy málem rozbrečel :-D)

Manžela strašně mrzí, že nestihl porod prvního syna a viděl ho až když už byl víc jak 24 hodin na světě :-( (Teď zpětně jsem za to ráda..).. K dceři si ale jasně vydupal, že prostě jde, že chce být u toho, až jeho princezna poprvé na světě zakřičí..

Samozřejmě že se spodek trošku změní, já nad svou jizvou hoodně brečela, malý mě potrhal bohužel celou a jizva i teď po půl roce od porodu je obrovská, ale co se intimností apod týče, tak si manžel rozhodně nikdy nestěžoval, poprvé jen prohlásil, že si musí dávat pozor, protože má pocit, jako by lezl na pannu :lol: :mrgreen: Vnitřek je skoro stejný jako před porodem, venkovní jizva se mi stále úplně nezahojila.. :(

Jinak po porodu odpor k manželce má za mě jen nekulturní ho.ado :nevim: Pokud si ale nejsi jistá, jak to partner zvládne a chceš tím raději projít sama, tak je to tvá volba :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.5.16 11:27
@CokeLady píše:
Tvoje obavy jsou normální. Důležité je vědět, že chlap na porodním sále nikam nekouká… ten má co dělat sám se sebou a stím, že mu drtíš ruku, stojí u tebe u hlavy, většinou nekontroluje situaci mezi nohama;)

První doba porodní je docela dobré utužení vztahu, ty máš bolesti a on ti má jen pomáhat aby ti bylo co nejpříjemněji. Pro spoustu chlapů je ženská po porodu statečná hrdinka.

Ohledně stavu a vzhledu rodidel po porodu je to individuální, existují různé cviky na pánevní dno, aby se opět zpevnilo, to víš, že to někdy chce trochu času, než se všechno vrátí do starých kolejí (někdy bývají velká porodní zranění zvenku i zevnitř, laktace je smrt pro zvlhčení pri sexu atd…) a někdy to jde i bez nástřihu a někdo dokonce nedodrží ani šestinedělí a spokojeně sexuje dál.

Myslím, že normálního zdravého milujícího chlapa nemůže přítomnost u porodu změnit. :kytka:

Před měsícem mi kamarád detailně popisoval nástřih, jiný před třemi lety roztržení a moře krve. Nevím, proč tam čučí, sama to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.5.16 11:29

Nechala bych to na něm, jestli se na to cítí, ať jde, pokud ne, nenutila bych ho. Já zkušenost nemám, ani v okolí nevím o tom, že by to nějakému chlapovi něco udělalo, ale možné to je. Jinak já bych mu minimálně zakázala koukat tam dolu, taky bych to vidět nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
23.5.16 11:33

Já taky chtěla, aby stál u hlavy, jenže to nemohl vydržet, jak se na mimčo těšil a koukal pořád dolů a popisoval, co vidí. Už jsem, ale byla ve fázi, kdy mi bylo jedno i kdyby mi tam koukal celý orchestr, tak jsem na něj aspoň houkla, ať mi to nepopisuje a sedne si, že mi to není příjemný. Byl první, koho malej viděl a měl strašnou radost, myslím, že všechny ostatní věci šly mimo něj… Mně se zdá, že teď jsem spíš užší. Asi si s tím kosmetickým šitím dala Mudr.moc záležet? Jinak fungujeme v sexu pořád stejně, možná i líp, jak píšou holky výše. Spíš to utuží vztah. Ale obavy jsem před porodem měla taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
23.5.16 11:35

Partnera jsem u porodů měla, říkal že koukat nebude a stejně pak mu to nedalo :-D jemu teda vadí spíš pohled na krev, ale pak v tom šrumci na to ani neměl čas myslet. Byl mi velkou oporou a negativní pocity to v něm nezanechalo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
4853
23.5.16 11:36

@Edys A co na to přítel? Jak se k tomu staví on? Já měla podobné obavy a manželovi jsem řekla, že ho chci u sebe hlavně na první dobu porodní a že rozhodně nechci, aby se mi díval tam dolů. A že kdyby se na to necítil, tak se nebudu zlobit, když odejde pryč. Nedovedla jsem si moc představit co by vlastně mohl vidět a tak. No, nakonec jsem po 12 hodinách na sále skončila na císaři, takže problém vyřešen.
Muž teda sice přímo při příchodu dítěte na svět nebyl, ale říká, že mě obdivuje za to, co jsem všechno musela vytrpět a myslím, že je moc rád, že mohl naše dítě vidět první, že první slyšel jeho pláč. I když to vyloženě nepřizná, tak si myslím, že z toho má silný zážitek a náš vztah to posílilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.16 11:36

No on asi jak kdo chlap byl u porodu. Ale celou dobu byl u hlavy. Pak kdyz uz jsem tlacila a doktorka ze uz vidi hlavicku tak mel takovej blbej dotaz jestli se muze kouknout. Nevim do ted co ho to napadlo :lol: Ale kdyz mu doktorka rekla ze je hlavivka venku jestli se jde juknout tak nesel. Ale kdyz uz byla princezna venku a sel s doktourkou malou vazit a merit tak se koukl prej nic moc nevidel jen trochu krve. Ale ted po po porodu mi komentuke pipku ze krasna. Ze se bal ze bude vytahana. Ze bude proste jina ale ze je krasna a ze porad do ted nechape jak se mala dostala ven. :D nejak nas to po sex strance nezmenilo. Sem tam si dela ze me srandu ze jsem i toho brucela jak medved :) ale me chlap prijde beze zmeny ze by ho to nejak moc ovlivnilo to vubec

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama