Sperma: vůně a chuť žádná

Anonymní
2.12.20 23:35

Intimni otazka - sperma- vune a chut zadna ...

Ahojky holky :) mam na vas takovou intimni otazku vzdy pritelovi typicky zapachalo sperma ale posledni dobou nejde ani citit a ani skoro chut zadna. Nekdy se mi zda jakoby se ani neudelal podle chuti a vune, ale vsechno normalne funguje tak jak ma :lol: barva je normalni pruhledna :) omlouvam se za otazku, k doktorovy stim nepujde neni ten typ ale podle nej se nic nedeje ale me to prijde divne.. Jidelnicek ma normalni akorat pije pivko, vino a slivku ale neholduje se vtom kazdy den spise obden.. :lol: Spime spolu tak cca 3× do tydne nekdy i min a nekdy i vic jak kdy :lol: prosim vas o radu nebo o zkusenosti co stim? Dekuji moc :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
467
3.12.20 00:32

A nemas covid? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33111
3.12.20 01:35

Nebo čistí trubku jinde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21813
3.12.20 04:48

To je jasný, je teď neplodnej. Chuť dítěte ze spermatu prostě vyprchala :nevim: Je to důvod najít si nového, lepšího, kterému bude sperma chutnat po krevetách. Doporučuji zjišťovat hned při prvním osobním kontaktu, aby později nedošlo k nějakému nedorozumění :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26144
3.12.20 05:41
@Chauvinist píše:
To je jasný, je teď neplodnej. Chuť dítěte ze spermatu prostě vyprchala :nevim: Je to důvod najít si nového, lepšího, kterému bude sperma chutnat po krevetách. Doporučuji zjišťovat hned při prvním osobním kontaktu, aby později nedošlo k nějakému nedorozumění :nevim:

Twl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9095
3.12.20 07:15

A co by jako řekl u toho doktora? „Nesmrdí mi sperma“? Ten dotaz myslíš vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
3.12.20 07:49

Buď ráda za ty dary a neřeš to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 08:04

Co já bych za to dala :mrgreen:. Partner je kuřák a pije pivo a to já teda nedávám :(.

• Citovat
  • Nahlásit
19535
3.12.20 08:21
@Paoloska píše:
A co by jako řekl u toho doktora? „Nesmrdí mi sperma“? Ten dotaz myslíš vážně?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
3.12.20 08:23
@Anonymní píše:
Ahojky holky :) mam na vas takovou intimni otazku vzdy pritelovi typicky zapachalo sperma ale posledni dobou nejde ani citit a ani skoro chut zadna. Nekdy se mi zda jakoby se ani neudelal podle chuti a vune, ale vsechno normalne funguje tak jak ma :lol: barva je normalni pruhledna :) omlouvam se za otazku, k doktorovy stim nepujde neni ten typ ale podle nej se nic nedeje ale me to prijde divne.. Jidelnicek ma normalni akorat pije pivko, vino a slivku ale neholduje se vtom kazdy den spise obden.. :lol: Spime spolu tak cca 3× do tydne nekdy i min a nekdy i vic jak kdy :lol: prosim vas o radu nebo o zkusenosti co stim? Dekuji moc :mavam:

Dík, zrovna snídám proteinovou kaši :D
Hele řešíš podle mě blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 08:48
@Anonymní píše:
Co já bych za to dala :mrgreen:. Partner je kuřák a pije pivo a to já teda nedávám :(.

Asi jsem odolná, partner pije taky pivko a u chuti spermatu mi to nevadí, kolikrát to je první teplé co mám ráno v žaludku 8) Lepší v žaludku nežli ve vlasech nebo na triku.

• Citovat
  • Nahlásit
15572
3.12.20 09:00

Změna jídelníčku?
COVID?

:think: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15572
3.12.20 09:03
@Rachel_cz píše:
Dík, zrovna snídám proteinovou kaši :D
Hele řešíš podle mě blbosti.

To chce ještě bílky od pečení a trochu soli. :mrgreen:… nebo si přečíst nadpis. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8416
3.12.20 09:26
@Anonymní píše:
Ahojky holky :) mam na vas takovou intimni otazku vzdy pritelovi typicky zapachalo sperma ale posledni dobou nejde ani citit a ani skoro chut zadna. Nekdy se mi zda jakoby se ani neudelal podle chuti a vune, ale vsechno normalne funguje tak jak ma :lol: barva je normalni pruhledna :) omlouvam se za otazku, k doktorovy stim nepujde neni ten typ ale podle nej se nic nedeje ale me to prijde divne.. Jidelnicek ma normalni akorat pije pivko, vino a slivku ale neholduje se vtom kazdy den spise obden.. :lol: Spime spolu tak cca 3× do tydne nekdy i min a nekdy i vic jak kdy :lol: prosim vas o radu nebo o zkusenosti co stim? Dekuji moc :mavam:

Buď ráda že to nesmrdí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8416
3.12.20 09:27
@Anonymní píše:
Asi jsem odolná, partner pije taky pivko a u chuti spermatu mi to nevadí, kolikrát to je první teplé co mám ráno v žaludku 8) Lepší v žaludku nežli ve vlasech nebo na triku.

Tak dobrou chuť…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat