Intimni partie po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 04.01.18 10:24
Intimni partie po porodu

Holky po PORODU hodne intimni otazka..dyztak se omlouvam. Jak to mate tam dole..uz sem dva tydny po sestinedeli, kontrola o. k,ster taky. Ale hrozne me trapi, ze tam dole si uplne „nevonim“proste stale trpim na lehky vytok, ktery zrovna nevoni:cry:. Jsem z toho nestastna, pac me k tomu zacalo trapit i paleni a svedeni. Zacala jsem brat antik Torri, tak mozna to je i k tomu, pac od ty doby stale slabe krvacim(coz se pry srovna..doufam).
Fakt uz nevim, nekde sem cetla, ze ta vlastni vune se vrati az po kojeni a az se rozbehne menstruace…ale to se do ty doby zblaznim:cry:
Omlovam se za dotaz, ale beru kazdou radu.
U mudr vse v cajku…urco pokud to bude nutny zajdu znovu…ale:cry:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 10:31

Měla jsem po porodu stejný problém, vydržela jsem 7měsíců, pak jsem šla k mudr. s tím, že mě to fakt obtěžuje, dostala jsem čípky atb a pak na upravení prostředí uvnitř. Měla jsem nějakou přemnoženou bakterii. Teď po skončení ms ještě musím ty na úpravu prostředí a snad bude klid :?

KristynaTita
Kecalka 378 příspěvků 04.01.18 10:33

@Monik1 Hned po sestinedeli berete ha? Neni to brzo? Telo se potrebuje samo srovnat, coz ha nepodpoří

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 04.01.18 10:41
@Anonymní píše:
Měla jsem po porodu stejný problém, vydržela jsem 7měsíců, pak jsem šla k mudr. s tím, že mě to fakt obtěžuje, dostala jsem čípky atb a pak na upravení prostředí uvnitř. Měla jsem nějakou přemnoženou bakterii. Teď po skončení ms ještě musím ty na úpravu prostředí a snad bude klid :?

Jejda, tak to nezni moc dobre. Moc dekuju za prispevek :)

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 04.01.18 10:43

@KristynaTita prave :,( vubec sem brat nic nechtela. Ale jelikoz sem po cisari a nesmim tudiz nejakou dobu otehotnet, tak mi to vlastne mudr naridil :roll:
Ale vubec z toho nejsem nadsena :zed:

žampion
Závislačka 3724 příspěvků 04.01.18 10:51
:)

Příspěvek upraven 05.04.18 v 11:34

Tichošlápek
Echt Kelišová 9186 příspěvků 04.01.18 11:15

Vysadila bych antinu a manžel ať používá kondom. Ono chce obnovit rovnováhu bakterii a buhviceho a na to je stejne lepší chráněny styk. Zkusila bych taky rosalgin nebo podobný vyplach. Nicméně ono to muze byt ještě klidně k ocistkum - měla jsem je velmi dlouho a i když ustalo krvácení, tak trvalo snad měsíc než to přestalo byt úplně znát. Ale nevim jak po cs

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 04.01.18 11:16

K “nevoneni” radu nemam ale ze ti dr “naridil” HA me docela udivuje. Ja prvni porod taky cisarem a pravda ze na kontrole po sestinedeli padla zminka o antikoncepci ale rovnou jsem rekla ze ani nahodou, ze do dvou let chci dalsi dite a nikdo s tim nemel problem :think:

j-p
Extra třída :D 11649 příspěvků 04.01.18 11:28

@Monik1 přesně tak :) tak já sem už 4.roky po císaři a hned my chtěl napsat antikoncepci ale odmítla sem.Meli jsme kondom a byl klid. Nemusis to brát, když nechceš. Nemuze tě nikdo nutit. A když se to nezlepsi, tak si zajdi na gyndu znovu na ster.Ale hormony pracují a já i po celém těle divně smrdela. Nebyla sem to já. Preslo to až za půl roku a víc.

Káťa19
Kelišová 6403 příspěvků 37 inzerátů 04.01.18 11:46

Ja bych taky vysadila HA a chranila se jinak, za me lepsi nez kondom je pesar :palec: je to o zvyku, ale vyhovuje http://www.beacap.com

weyky
Neúnavná pisatelka 19133 příspěvků 78 inzerátů 04.01.18 12:06

Teda to koukám…já bych si od doktora nenechala nic nařizovat, maximálně doporučit. Ale tělo se musí srovnat. Nemáš náhodou kvasinky? Ty příznaky by odpovídaly. Já nic takového ani po jednom porodu neměla.

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 04.01.18 12:08

Holky moc dik…mate pravdu, brat to nebudu. Jen nesnesu latex, takze kondom nehrozi :roll:
Ale rikam si co nejakej ten gel? Neni to 100% ochrana, ale ve spojeni stim, ze by hold manzel musel strilet bokem…to by snad slo ne?
Ale nejdriv musim vyresit ten oder, jinak stejne nic nebude :cert:

Káťa19
Kelišová 6403 příspěvků 37 inzerátů 04.01.18 12:11

@Monik1 zkus ten pesar, vazne a v plodnych dnech si jeste davat pozor, pak mas jistotu :hug:
Taky nesneseme kondom a hormony nemuzu. Je to ciste prirodni varianta, jen si ho musis zvyknout nasadit, procti si ty stranky ;)

dickys
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 04.01.18 12:15

Já měla podobný problém, ale bylo to rozpadlými šitím, které se mi hojilo per secundam, takže jsem byla po každé návštěvě WC ve sprše :roll: Tak jsem si protáhla šestinedělí přes 2 mesice. Jinak zkusila bych nějaký ten rosalgyn apod a kdyby se to nelepšilo, vyžádala bych si u Dr výtěr, jestli tam není nějaká breberka.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 04.01.18 14:05

@Monik1
Ja hned po sestinedeli ha brat zacala dobrovolne a bez problemu, opravdu nechci hned v zavesu druhe dite a ha mi prijde jako nejspolehlivejsi metoda. Pokud jsi brala ha pred tim a vse v poradku, nemyslim si, ze by stejna ha mela za nasledek jiny zapach

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama