Intimní povídání na večer

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 20:34

Intimní povídání na večer

Ahoj holky,

jedno pikantnější povídání na večer, asi pochopíte anonym…Zajímalo by mě, jestli se tu najde někdo s podobnými choutky. Mám manžela, dvě děti, táhne na 30…no, sex miluju, miluju svého manžela, přitahuje mě a sex s ním je božský…Vím, že jsem stopro hetero, vztah s holkou si predstavit nedokážu, ale v hlavě své intimní touhy mám. Při masturbaci si často představuju sex s holkou, vzrušuje mě to a jednou bych ho i ráda zažila. V pubertě bylo s holkou nějaké blbnutí :lol: viz osahávání nebo líbání…no vím, že být někde na mol s pěknou kočkou, asi bych si dala říct… :potlesk: :palec: Je tu někdo, kdo měl “bokovku” holku nebo někdo, kdo měl trojku s manželem a nejakou ženou? :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4556
12.1.22 20:47

Asi bude zase úplněk :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 20:53

@azaleila nereaguj, když nemáš nic k tématu  :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2004
12.1.22 21:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky,jedno pikantnější povídání na večer, asi pochopíte anonym…Zajímalo by mě, jestli se tu najde někdo s podobnými choutky. Mám manžela, dvě děti, táhne na 30…no, sex miluju, miluju svého manžela, přitahuje mě a sex s ním je božský…Vím, že jsem stopro hetero, vztah s holkou si predstavit nedokážu, ale v hlavě své intimní touhy mám. Při masturbaci si často představuju sex s holkou, vzrušuje mě to a jednou bych ho i ráda zažila. V pubertě bylo s holkou nějaké blbnutí :lol: viz osahávání nebo líbání…no vím, že být někde na mol s pěknou kočkou, asi bych si dala říct… :potlesk: :palec: Je tu někdo, kdo měl “bokovku” holku nebo někdo, kdo měl trojku s manželem a nejakou ženou? :dance:

Když máš choutky na stejné pohlaví, tak asi nejsi stopro hetero. Jinak, mě se to líbí. Je to hezké když se mají dvě holky rady. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7813
12.1.22 21:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky,jedno pikantnější povídání na večer, asi pochopíte anonym…Zajímalo by mě, jestli se tu najde někdo s podobnými choutky. Mám manžela, dvě děti, táhne na 30…no, sex miluju, miluju svého manžela, přitahuje mě a sex s ním je božský…Vím, že jsem stopro hetero, vztah s holkou si predstavit nedokážu, ale v hlavě své intimní touhy mám. Při masturbaci si často představuju sex s holkou, vzrušuje mě to a jednou bych ho i ráda zažila. V pubertě bylo s holkou nějaké blbnutí :lol: viz osahávání nebo líbání…no vím, že být někde na mol s pěknou kočkou, asi bych si dala říct… :potlesk: :palec: Je tu někdo, kdo měl “bokovku” holku nebo někdo, kdo měl trojku s manželem a nejakou ženou? :dance:

Tak hlavně že víš, že jsi na 100% hetero. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3332
12.1.22 21:22

Ne, nikdy jsem si nepředstavovala babu. Nikdy, nijak, při ničem, nechtěla bych na ni sahat natož cokoli jiného. Zato si takhle pravidelně představuji jednoho konkrétního chlapa a ten kdyby měl pokaždé škytat, už je z něj něco jako skákací žabička na nekonečný klíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
12.1.22 21:25

Si zas pořád představuju, že jsem muž a píchám jiného muže… ale nemyslím nějaký obyčejný lidi. Obyčejný lidi jsou hnusný, já si představuju až nadřirozeně krásné muže- takové anděly s penisy. Můžu klidně být střídavě jeden i druhej… ale uskutečnit to asi nepůjde, leda by někdo něco naprogramoval do virtuálky. :nevim:
Vlastně mě to naplňuje i emočně, ráda jim totiž vymýšlím i příběhy, protože samotný sex bez silných emocí je dost nuda. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 21:47

No nic…myslela jsem, ze se to tu rozjede trochu víc :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
561
12.1.22 22:05
@Anonymní píše:
No nic…myslela jsem, ze se to tu rozjede trochu víc :mavam:

holt si budeš muset svoje choutky ukájet jinde než na emiminu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
13.1.22 13:34
@Anonymní píše:
No nic…myslela jsem, ze se to tu rozjede trochu víc :mavam:

Ty ale evidentně nejsi hetero, jsi bi, i když se ti to možná nezdá.

Já jsem hetero. Jenom pouhá myšlenka ženy v posteli blíže jak 4 metry ke mě mě nutí na zvracení. Proti trojce nejsem, docela se mi ta představa i líbí, ale dva muži, bez diskuse, ženská by nesměla být ani za dveřma, dotknout se mě, tak jí vyrvu všechny vlasy z hlavy. Jakože se Kolenatá jmenuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat