Intimní problémy- bakterie a kvasinky

Anonymní
26.3.20 09:58

Intimní problémy- bakterie a kvasinky

Ahoj holky. Byla bych moc ráda, kdyby jste se se mnou podělily o svůj názor nebo lépe zkušenost. Po několika měsíčním boji s kvasinkami, bakteriemi a celkovým vaginálním diskomfortu jsem se začala cítit jako dřív. Včera jsme chtěli s přítelem po delší době vyzkoušet anální sex. Ze začátku jsem ale nebyla příliš uvolněná, takže přítel mohl vniknout jen trošičku. A když to tak zkoušel, najednou jsem ucítila že míří do pochvy, tak jsem ho zarazila. On říkal že necítil že byl ve mě, ale já se obávám že mi do pochvy mohl zanést nějaké bakterie nebo kvasinky a kolotoč problémů se rozjede znovu :,( Co si o tom prosím myslíte?
Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40
26.3.20 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Byla bych moc ráda, kdyby jste se se mnou podělily o svůj názor nebo lépe zkušenost. Po několika měsíčním boji s kvasinkami, bakteriemi a celkovým vaginálním diskomfortu jsem se začala cítit jako dřív. Včera jsme chtěli s přítelem po delší době vyzkoušet anální sex. Ze začátku jsem ale nebyla příliš uvolněná, takže přítel mohl vniknout jen trošičku. A když to tak zkoušel, najednou jsem ucítila že míří do pochvy, tak jsem ho zarazila. On říkal že necítil že byl ve mě, ale já se obávám že mi do pochvy mohl zanést nějaké bakterie nebo kvasinky a kolotoč problémů se rozjede znovu :,( Co si o tom prosím myslíte?
Děkuji za odpovědi

Ahoj, nemluvím sice z vlastní zkušenosti. Ale mám kamarádku na gynekologii a právě říkala, že toto bývá velkej problém u párů… Že střídají ty (dírky :mrgreen: ) a to je pro tyto problémy jak dělané. Že je hygieničtější třeba anální sex s kondomem, pak ho sundat a jít na dírku číslo dvě :mrgreen:. Držím pěsti aby se tvé obavy nenaplnily. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
26.3.20 10:14

:poblion: Pardon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
26.3.20 10:34

@Danielss jejda tak je to každýho věc… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 10:49
@Dotty90 píše:
Ahoj, nemluvím sice z vlastní zkušenosti. Ale mám kamarádku na gynekologii a právě říkala, že toto bývá velkej problém u párů… Že střídají ty (dírky :mrgreen: ) a to je pro tyto problémy jak dělané. Že je hygieničtější třeba anální sex s kondomem, pak ho sundat a jít na dírku číslo dvě :mrgreen:. Držím pěsti aby se tvé obavy nenaplnily. :)

Děkuju za milou odpověď :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
6544
26.3.20 11:06

Taky to není můj případ, ale určitě se nedoporučuje po análním sexu pokračovat v tom správném otvoru. Ať si panáček uvědomí, že ti takhle přenese bakterie, ty se zase a furt dokola budeš trápit s infekcemi a on si zase nevrzne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 11:15
@Petule030 píše:
Taky to není můj případ, ale určitě se nedoporučuje po análním sexu pokračovat v tom správném otvoru. Ať si panáček uvědomí, že ti takhle přenese bakterie, ty se zase a furt dokola budeš trápit s infekcemi a on si zase nevrzne. :nevim:

Děkuju za odpověď :) Vím že se to nedoporučuje, nikdy bychom to ani takhle nedělali. Po těch dlouhých potížích si dávám velký pozor, aby se mi tam zase něco nerozjelo, tohle se nám ale zatím nestalo, vždycky si dával velký pozor :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama