Intimní téma - víc hlav snad víc ví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 19:04
Intimní téma - víc hlav snad víc ví

Prosím o zachování anonymity.
Před cca třemi týdny jsem si s někým orálně užívala. Druhý den jsem měla na sobě dost těsná tanga. Cítila jsem, že to není ono. V následujících dnech jsem už při čurání cítila nepříjemné pálení. Říkala jsem si, jestli to není mykóza. Vzala jsem si třídenní vaginální tabletu po cca dvou týdnech, protože jsem mezitím dostala menses. Dobrala jsem tři tablety, i když už to tak nepálilo. Po tabletách se nic nezměnilo. Pořád divný tlak, takové divné pálení, ale dá se to vydržet. Nedokážu se sama sebe tam dole dotknout, protože mám pořád nepříjemné pocity. Věděl by někdo, co to může být? Myslela jsem prádlem, špatným intimním gelem, ale vše jsem změnila. Ale nic se nezměnilo. Přemýšlím jít v pátek na gyndu, ale nemyslím si, že by mi gynekoložka poradila. Už jsem se tam dole vystříkala sprchou, myslela jsem, jestli mě nějaký přípravek prostě nedráždí. Ale nic. Žádná změna. Kdyby měl někdo nápad, nebo něco podobného prodělal, budu vděčná za příspěvky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

rozumbrada
Extra třída :D 13721 příspěvků 27.02.18 19:08

Ještě můžeš vyzkoušet boraxové globule, volně prodejné.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 27.02.18 19:08
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymity.
Před cca třemi týdny jsem si s někým orálně užívala. Druhý den jsem měla na sobě dost těsná tanga. Cítila jsem, že to není ono. V následujících dnech jsem už při čurání cítila nepříjemné pálení. Říkala jsem si, jestli to není mykóza. Vzala jsem si třídenní vaginální tabletu po cca dvou týdnech, protože jsem mezitím dostala menses. Dobrala jsem tři tablety, i když už to tak nepálilo. Po tabletách se nic nezměnilo. Pořád divný tlak, takové divné pálení, ale dá se to vydržet. Nedokážu se sama sebe tam dole dotknout, protože mám pořád nepříjemné pocity. Věděl by někdo, co to může být? Myslela jsem prádlem, špatným intimním gelem, ale vše jsem změnila. Ale nic se nezměnilo. Přemýšlím jít v pátek na gyndu, ale nemyslím si, že by mi gynekoložka poradila. Už jsem se tam dole vystříkala sprchou, myslela jsem, jestli mě nějaký přípravek prostě nedráždí. Ale nic. Žádná změna. Kdyby měl někdo nápad, nebo něco podobného prodělal, budu vděčná za příspěvky.

A kdo jiný by ti měl poradit, než gynekoložka. Zajdi si tam. :kytka: podle mě to nějaká mykóza bude.

Verun83
Echt Kelišová 8759 příspěvků 33 inzerátů 27.02.18 19:10

Jo taky bych doporucila tetraboriko globule. Upravuji ph a jsou i na kvasinky.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 27.02.18 19:10

A které tablety jsi brala? Já zkoušela idelyn a vůbec mi neseděl. Když mám problémy, beru clotrimazol. Ty boraxové globule jsou taky super. :palec:

teresa27
Povídálka 31 příspěvků 30 inzerátů 27.02.18 19:12

Kdo jiny by mel poradit vic nez prave gynekolozka? S nastevou bych nevahala, dr. koukne, udela stery, bude jasno. Paleni neni doprovazeno vytokem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 19:13

Měla jsem clotrimazol tablety třídenní. Nic se nezměnilo. Ten má být na mykózy.

teresa27
Povídálka 31 příspěvků 30 inzerátů 27.02.18 19:13

Jinak ty boraxove globule se urcite take daji zkusit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 19:16

Ne, žádný výtok.

Luczia
Stálice 70 příspěvků 27.02.18 19:16

Me na mikozu pomahal jenamazol, kdyz by nezabral urcite bych navstivila gynekologa

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 27.02.18 19:17
@Anonymní píše:

Ten je dobrej, škoda, že nepomohl. Zkus ještě ty globule, jak říkají holky, ale návštěvu u doktorky bych neodkládala.

Verun83
Echt Kelišová 8759 příspěvků 33 inzerátů 27.02.18 19:18
@Anonymní píše:

A mazes se furt? Lepsi je cannesten, je i na nejaky bakterie. A ten se ma mazat 3 tydny.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28977 příspěvků 27.02.18 19:22

Výtečná zkušenost s tabletami Feminelle, volně dostupné v lékárně. Poradil gynekolog, necítila jsem se tam dole moc fresh.Je to speciální úprava vitamínu C pro potřebně kyselé vaginální prostředí a mikroflóru. Tak jsem si říkala, obyčejné céčko, moc od toho nečekám, to jsem zvědavá na ten zázrak - a on se konal.Do dvou dnů se dostavil pocit křišťálové studánky ve všech směrech. Skvělá věc zejména pro stavy, kdy se vlivem podmínek, prádla, styku, na rovinu řeknu, zapaříte. Tablety jsou opravdové tabletky, dají se dělit i na menší kousky pro průběžnou prevenci obtíží. Objev roku.

terinka4444
Hvězda diskuse 67837 příspěvků 27.02.18 19:45

Musím tedy konstatovat, že po orálním sexu se vaginální mykóza nedostane.

terinka4444
Hvězda diskuse 67837 příspěvků 27.02.18 19:47
@Burj Chalifa píše:
Výtečná zkušenost s tabletami Feminelle, volně dostupné v lékárně. Poradil gynekolog, necítila jsem se tam dole moc fresh.Je to speciální úprava vitamínu C pro potřebně kyselé vaginální prostředí a mikroflóru. Tak jsem si říkala, obyčejné céčko, moc od toho nečekám, to jsem zvědavá na ten zázrak - a on se konal.Do dvou dnů se dostavil pocit křišťálové studánky ve všech směrech. Skvělá věc zejména pro stavy, kdy se vlivem podmínek, prádla, styku, na rovinu řeknu, zapaříte. Tablety jsou opravdové tabletky, dají se dělit i na menší kousky pro průběžnou prevenci obtíží. Objev roku.

jakože jsou polykací a nezavádí se?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >