Intrakraniální translucence

Anonymní
8.1.20 20:41

Intrakraniální translucence

Dobrý den,
mám takový problém. Kvůli špatnému vypočtu těhotenství u mě nemohl být provedený screening. Tuďíš nemohly být zjištěny vrozené vady. Lékařka mi odebrala krev na triple test, ale upozornila mě že si myslí že vyjde pozitivní. Ve výsledcích testu jsem narazila na pojemIntrakraniální translucence přítomna. Vůbec netuším co to může znamenat. Je to zlé?? Prosím o jakoukoliv radu. Jsem denska 14+3

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10018
8.1.20 20:57

Pozitivní IT znamená, že je IV. komora mozková správně vyvinuta a tudíž je nepravděpodobný výskyt rozštěp páteře. Takže v tomto buď v klidu, je to dobrý výsledek.
Jinak triple testy se už moc nedělají právě kvůli časté falešné pozitivitě. Pokud celkově utz byl dobrý a nic neobvyklého nenašli, tak to bude dobré. Záleží ale i na věku a genetické dispozici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 02:22

Děkuji na stotisickrat :hug: já už nevěděla kam se podíva. Spadl mi kámen ze srdce a aspoň nevystavuji miminko stresu. Je mi 21 let a v rodině se žádné vady nevyskytli jak u mě tak u manžela. Tedy v posledních asi 10 letech co si pamatuji :) moc vám děkuji za klidnější spánek

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama