Intruzní destička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niika022
Povídálka 13 příspěvků 20.10.18 20:11
intruzní destička

Zdravím, včera mi zubařka nasadila intruzní destičku, z důvodu, že špatně polykám :mrgreen:. Drátky, které ji drží na patře, mě strašně řežou do jazyka. Krom toho nevím, jak mám při jídle správně polykat. Byla jsem zvyklá lepit jazyk na patro, ale teď tam mám tu destičku a není to možné, vlastně to bolí. Na bolest si prý zvyknu, ale mám strašný problém, že když polknu, polknu jen 1/3 sousta, zbytek se dostane pod destičku a spatně ven. Jídlo tam mám klidně i 15 min, než se uráčí vypadnout, každopádně po takové době to není nic chutného ani příjemného. Nemáte někdo s tím nějakou zkušenost nebo nějakou radu, jak mám polykat, aby se jídlo nedostávalo pod tu destičku? :,( :nevim:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >