Invalidní dûchod 1.stupně

211
12.2.17 19:28

invalidní dûchod 1.stupně

Ahojky holky, zajímalo by mě jak často chodíte při invalidním dúchodu na kontroly k posudkové Mudr. Mám invaliditu z psychických dúvodú plus přihlédli k cukrovce. Ptala jsem se posudkové na komisy a řekla, že neví, že to je věc sociálky a ani na rozhodnutí o důchodu nemám napsano do kdy platí. V červnu to budou 3 roky. Tak napište jak ste to měli vy nebo třeba partner. Předem díky za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6580
12.2.17 19:35

Tak to ji asi čekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.17 19:40

To by se pacientům sdělovat nemělo, mrkni na posudek o invaliditě, tam to taky není?

Anonymka Verča

• Citovat
  • Nahlásit
21
12.2.17 19:43

Po třech a po pěti letech, někdo to má i bez kontrol, ale to musí být asi jiná diagnóza…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25028
12.2.17 19:43

Chodí se (pozvou Tě) 1× za rok, nejpozději za tři. Podle stavu i jak dlouho jej máš. Počítej tedy s tím, že cca v červnu si Tě pozvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
12.2.17 19:47

Je to v posudku nebo pokud si zajdes na lps, tak ti to řeknou bez problémů. KLP bývá po roce, dvou, třech, pěti.., záleží na doktorce a diagnóze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.17 19:49

Já to mám na neurčito, ale mám poškozenou míchu, stav se mi zlepšit nemůže, bude se to jen zhoršovat.

• Citovat
  • Nahlásit
25028
12.2.17 19:54
@Anonymní píše:
Já to mám na neurčito, ale mám poškozenou míchu, stav se mi zlepšit nemůže, bude se to jen zhoršovat.

To jsme na tom stejně,respekt.ho mám prý až do starobního, což ještě několik let potrvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
12.2.17 19:58

Právěže všichni koho jsem se ptala maj v posudku datum další ko a já ne tak mě to překvapuje. A kolegyně s podobnou diagnózou ani podruhé na komisi nebyla jen Mudr napsal zpravu a invaliditu má dál aniž by ji znova zvali. Nojo jsem na to zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.17 20:20

Mám ID III. stupně, s dg., která se bude jen zhoršovat, ke komisi nechodím, ale 1× za 3 roky posílám papíry na posudkovou, nezvou si mne. Asi čekají, jestli se nenajde lék :lol:
Ale my tu máme velmi aktivní posudkářky, z vedlejší vesnice chlápek, který nemá nohu a ruku tam musí dojet, asi jestli mu to nedorostlo :D.

• Citovat
  • Nahlásit
6772
12.2.17 20:24

Záleží jde dg., máti chodí co rok, má Crohna a tam je ta léčba docela dobrá takže za rok se může hodně změnit.
U psychiky by měla taky ta lhůta kratší. Pokud už tři roky nic určitě bych to ted někdy čekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.17 20:27

Mám I. stupeň uznaný trvale - momentálně druhý rok.

• Citovat
  • Nahlásit
355
12.2.17 20:29
@jizerka píše:
Právěže všichni koho jsem se ptala maj v posudku datum další ko a já ne tak mě to překvapuje. A kolegyně s podobnou diagnózou ani podruhé na komisi nebyla jen Mudr napsal zpravu a invaliditu má dál aniž by ji znova zvali. Nojo jsem na to zvědavá.

Posudek tím vždy končí, zda je další klp nebo platnost trvale.
Každopádně klp nezveme, pokud se nezmění stupeň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.17 20:35

Koukám do posudku a nic tam psáno nemám :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
211
12.2.17 20:40

@silvie1978 Ty jo tak to jsem fakt panna orleánská, ale já to tam vážně nemám. Ale co už že. Jen mám na Tebe ( promiň tykání) když bych šla znovu před komisi tak ke stejné Mudr? Kolega mi tvrdi, že pokaždé o něm rozhodovala stejná. Předem díky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat