Invalidní dûchod 1.stupně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 12.02.17 19:28
invalidní dûchod 1.stupně

Ahojky holky, zajímalo by mě jak často chodíte při invalidním dúchodu na kontroly k posudkové Mudr. Mám invaliditu z psychických dúvodú plus přihlédli k cukrovce. Ptala jsem se posudkové na komisy a řekla, že neví, že to je věc sociálky a ani na rozhodnutí o důchodu nemám napsano do kdy platí. V červnu to budou 3 roky. Tak napište jak ste to měli vy nebo třeba partner. Předem díky za zkušenosti

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 12.02.17 19:35

Tak to ji asi čekej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 19:40

To by se pacientům sdělovat nemělo, mrkni na posudek o invaliditě, tam to taky není?

Anonymka Verča

Páďule
Povídálka 22 příspěvků 12.02.17 19:43

Po třech a po pěti letech, někdo to má i bez kontrol, ale to musí být asi jiná diagnóza…

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16572 příspěvků 12.02.17 19:43

Chodí se (pozvou Tě) 1× za rok, nejpozději za tři. Podle stavu i jak dlouho jej máš. Počítej tedy s tím, že cca v červnu si Tě pozvou.

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 12.02.17 19:47

Je to v posudku nebo pokud si zajdes na lps, tak ti to řeknou bez problémů. KLP bývá po roce, dvou, třech, pěti.., záleží na doktorce a diagnóze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 19:49

Já to mám na neurčito, ale mám poškozenou míchu, stav se mi zlepšit nemůže, bude se to jen zhoršovat.

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16572 příspěvků 12.02.17 19:54
@Anonymní píše:
Já to mám na neurčito, ale mám poškozenou míchu, stav se mi zlepšit nemůže, bude se to jen zhoršovat.

To jsme na tom stejně,respekt.ho mám prý až do starobního, což ještě několik let potrvá.

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 12.02.17 19:58

Právěže všichni koho jsem se ptala maj v posudku datum další ko a já ne tak mě to překvapuje. A kolegyně s podobnou diagnózou ani podruhé na komisi nebyla jen Mudr napsal zpravu a invaliditu má dál aniž by ji znova zvali. Nojo jsem na to zvědavá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 20:20

Mám ID III. stupně, s dg., která se bude jen zhoršovat, ke komisi nechodím, ale 1× za 3 roky posílám papíry na posudkovou, nezvou si mne. Asi čekají, jestli se nenajde lék :lol:
Ale my tu máme velmi aktivní posudkářky, z vedlejší vesnice chlápek, který nemá nohu a ruku tam musí dojet, asi jestli mu to nedorostlo :D.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 12.02.17 20:24

Záleží jde dg., máti chodí co rok, má Crohna a tam je ta léčba docela dobrá takže za rok se může hodně změnit.
U psychiky by měla taky ta lhůta kratší. Pokud už tři roky nic určitě bych to ted někdy čekala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 20:27

Mám I. stupeň uznaný trvale - momentálně druhý rok.

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 12.02.17 20:29
@jizerka píše:
Právěže všichni koho jsem se ptala maj v posudku datum další ko a já ne tak mě to překvapuje. A kolegyně s podobnou diagnózou ani podruhé na komisi nebyla jen Mudr napsal zpravu a invaliditu má dál aniž by ji znova zvali. Nojo jsem na to zvědavá.

Posudek tím vždy končí, zda je další klp nebo platnost trvale.
Každopádně klp nezveme, pokud se nezmění stupeň

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 20:35

Koukám do posudku a nic tam psáno nemám :nevim:

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 12.02.17 20:40

@silvie1978 Ty jo tak to jsem fakt panna orleánská, ale já to tam vážně nemám. Ale co už že. Jen mám na Tebe ( promiň tykání) když bych šla znovu před komisi tak ke stejné Mudr? Kolega mi tvrdi, že pokaždé o něm rozhodovala stejná. Předem díky za odpověď

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >